Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aida-nd

Dobrý den,                                                                                        4. 10. 2013

trochu déle jsem se neozvala, trochu jsem promarodila léto.... Ovšem myšáčci jsou v pohodě. Už jsou velcí kamarádi a žárlí na sebe. Když potkáme čubinku, tak Míša se jde kamarádit a Aidinka se vrhne mezi ně a odstrkává si Míšu pryč a když potkáme kluka, co se začně ňuchňat s Aidinou, tak zase Míša začne štěkat a nadávat mu, že je to jeho holka a ať si dá odchod a vyhání ho. Ale jsou to velcí mazlové moji.

Teď se trošku zakulatili oba, nevím, zda nebude něco na té předpovědi o krušné zimě, protože i kamarádům nějak tloustnou kočičky a pejsci, takže mám takové kuličky doma. Ale řádí jak štěňata. Hlavně Aida, to je číslo, je úžasně hravá-nejvíce o půlnoci, to chce běhat za míčkem (ještě, že pod námi nikdo nebydlí ). A moc ráda se přetahuje o hračku a je tady taková moc šťastná a veselá. Jen vysavače, smetáku a smetáčku a lopatky se pořád ještě trochu bojí, (asi ji tím tloukli a ona se na ty předměty zlobí). Ale už štěká tedy mnohem méně než zpočátku, ale má asi moc špatné vzpomínky.

Teď jsou deštivé dny a když přijdeme zmoklí, tak všichni klušeme do koupelny a Aida čumáčkem strká do ručníku, že chce vysušit. Včera a dnes lilo tedy jako z konve, vypadali jako dva bahňáci, tak jsem je umyla a zabalila do teplých dek a spokojeně hajali zachumlaní až po uši.

Aidinka už si zvykla na mytí ťapiček - dřív poskakovala jako klokan, teď už je to v pohodě, v létě jsem ji vykoupala, no špíny z ní teklo až hrůza. Předtím měla takový hrubý kožíšek,ale po tom vykoupání a i stále teď má takový krásný, jemný, kudrnatý kožíšek a je hedvábná jako Míša, koupání a šampon jí moc prospěly.

Už se naučila skákaz na okno, tak se s Míšou střídají, nebo se tam nejlépe nacpou oba a společně štěkají - ovšem na střídačku, ne oba najednou, což je komické.A občas už i vyskočí na klín a lehne si na klíně a chce mazlit. No je to moje zlatíčko umazlené. A hlavně - spí se mnou v posteli, což je úžasné. Aidinka se na mě nalepí na bok a hřeje mě, Míša si lehne na nohy a hřeje mě a společně spíme takto až do rána, pak mě oba oslintají obličej a vyženou mě z postele a jdeme ven na dlouhou procházku.

A Míša je díky Aidě hodnější, drží mě nad vodou, ti dva tajtrlíci. Po úmrtí rodičů nejsem psychicky v pořádku, stále truchlím a je mi moc smutno, ale myšáčci mi moc pomáhají žít, bez nich by to bylo kruté, nebo spíš nebylo by vůbec nic, já žiji už jen pro ně, protože oni si zaslouží hezký domov a lásku a ňamičky......

No, tak to jen tak ve stručnosti a posílám pár foteček z naší postele.

Mějte se moc krásně, ať Vaši pejsánkové brzy nachází nové hodné páníčky!

Dobrý den,                                                                      9. 2. 2013

Aidinka je zlatíčko, jsem moc ráda, že tam u Vás na mě počkala, my k sobě patříme.

Stále se mazlí, spinká přitulená ke mě a usmívá se, hravá je jak štěně, běhá za míčkem, zápasí s pískací rybkou a dalšími deseti hračkami, vychutnává si masíčko s rýží a je šťastná, dovádí jak malý čertík, je veselá a já ji zbožňuji.

Míša se trochu polepšil v chování. S Aidinkou se snáší, neperou se, neštěkají na sebe, Míša z ní má spíš respekt, ale už spolu spí se mnou na posteli.

Aidinka má sice pelíšek, ale líbí se jí u mě na posteli v měkoučkých dekách, je zlatíčko a dává mi denně velkou dávku lásky.

Jsem s nimi šťastná a Aida si ten domov a mazlení strašně moc užívá a Míša je teď také mazlivější, když se o mě musí dělit. Jak pohladím jednoho, už  mám na sobě i druhého k pomazlení. Jsou to s nimi krásné dny. Venku spolu chodí vesele, dovádí ve sněhu, je s nimi stále legrace.

 

Dobrý večer,                                                                   31. 1. 2013

tak jsme šťastně dojeli, oba byli v autě strašně moc hodní, leželi vedle sebe.

Aidinka byla u mě v bytě okamžitě doma. No pelišek...dobrý, ale moje postel se jí líbí daleko více, takže se tam upelíškovala a teď tam chrupká. Na okně se jí také moc líbilo, koukla ven na světýlka celá překvapená.

Zdá se, že je tu šťastná. Míša z ní má trochu respekt, zatím kolem ní lehce tančí a oťukávají se, ale zcela v pohodě a bez problémů, oba jsou hodní a Míša je jak vyměněný, přestal bláznit a tancuje kolem slečny. Myslím, že to bude dobré.

Na vodítku šli vedle sebe v pohodě. Ona je zlatá a velikánský mazel, stále se ňuchňá, olizuje mi nos a zdá se spokojená. S mými rodiči se hned skamarádila a hned se tulila a oni z ní jsou také u vytržení, tak jsme šťastná rodina, plná lidské a psí lásky.

Aidinka se probudila a přišla se mazlit, tak si s chlupáčky jdu chvíli lehnout do postýlky a pomazlit se.

Hezký večer.

S úctou MM