Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psi nalezení a k adopci

Všichni psi z našeho útulku jsou čipovaní, očkovaní a odčervení.

Pro další fotky daného psa klikněte na jeho fotku, otevře se vám jeho fotoalbum.

Berta

bt.jpg

menší kříženka, nar. 2019, výška 33 cm, váha 8 kg. Přijata do útulku 7.12.2021 od MP Koleč, kde delší dobu pobíhala společně s další fenkou a pejskem. Má zadredovanou srst a nemá čip ani žádné jiné identifikační označení. Je zvyklá na společnost malých psů, jinak je mazlivá a klidná, podrobnosti doplníme, až se více poznáme.

Amálka

at.jpg

menší až střední kříženka, nar. 2015, výška 37, váha 10,5 g. Přijata do útulku 7.12.2021 od MP Koleč, kde delší dobu pobíhala společně s další fenkou a pejskem. Nemá čip ani žádné jiné identifikační označení. Je zvyklá na společnost malých psů, při prvním kontaktu je trochu opatrná, ale nechá s sebou manipulovat a strpí ošetření, podrobnosti doplníme, až se více poznáme.

Benji

bbt.jpg

střední kříženec, pes, nar. 2019, výška 45 cm, váha 11 kg. Přijat do útulku 7.12.2021 od MP Koleč, kde delší dobu pobíhal společně s dalšími dvěma fenkami. Má zadredovanou srst a nemá čip ani žádné jiné identifikační označení. Je zvyklý na společnost malých psů, jinak je mazlivý a klidný, podrobnosti doplníme, až se více poznáme.

Kora

kora.jpg

střední kříženka, asi 4letá, 55 cm, 25 kg, odchycena 22.11.2021 MP Kralupy. Bohužel nemá čip ani jiné označení. Je hodná, kontaktní, čistotná, poslušná, umí sedni, lehni, dej pac, aportuje, ráda se přetahuje, na vodítku chodí dobře, se psy v přímém kontaktu nebyla, ale do smečky asi vhodná nebude.

Eda

t.jpg

kříženec, pes, narozen 9/2016, váží 37 kg a měří 60 cm, přijat 15.10.2021. Eda se přestěhoval se svou paničkou a dvěma kočkami z domku do panelového bytu. Po nějakou dobu vše fungovalo, ale vzhledem k tomu, že panička na něj neměla dostatek času a soužití s kočkami začalo haprovat, rozhodla se majitelka Edu umístit do útulku. Je to sympaťák, který je vůči lidem nekonfliktní a užívá si jejich společnost. Umí aportovat a povely ,,Sedni", ,,Lehni" a ,,Místo". Je čistotný a přivolání má také dobré. Na vodítku netahá, pokud má správné vedení. Pokud však nejste důslední, tak je procházka náročná. Hledáme pro něj nový domov v domku se zahrádkou a aktivními majiteli. Nedoporučujeme vzhledem k jeho velikosti k malým dětem a ke kočkám.

Forrest - kastrovaný

f.jpg

kříženec německého pinče, pes - kastrát, narozen asi 2016, váží 8,5 kg a měří 39 cm. Přijat 25.6.2021 od majitele. Forrest je sice malý a na fotkách se tváří velice roztomile, ale není to pes pro každého. K lidem je zpočátku nedůvěřivý a potřebuje čas, než si na člověka zvykne. Lepší vztah má k ženám, na muže si zvyká hůř. V rodině se hodně fixuje na paničku. Na vodítku trochu tahá, je čistotný a vydrží o samotě. Hledáme pro něj trpělivé a důsledné páníčky, kteří nemají děti. Vrátil se z adopce, právě kvůli problémům s dětmi. Odmítal také přijmout mužskou část rodiny. Manipulaci a kontakt dovolil jen paničce, přestože se ostatní snažili. Budeme na jeho chování dále pracovat.

Skippy - kastrovaný

střední kříženec, pes, narozen asi 5/ 2015, váží 10,5 kg a měří 42 cm, příjem 22. 5. 2021 od majitele. Temperamentní, mazlivý. Bohužel je slepý. Skippy říká: "Po těch letech, která jsem strávil po tmě, o hladu a žízni, není divu, že jsem slepý. Ale žiju a chci si teď už život užívat! Kila naberu, fakt mi chutná. Blešek a ostatních potvůrek mě už zbavily tety a strejdové z útulku. Hele, lidičky, já vám pořád věřím. Jsem totiž děsný optimista, a tak vím, že i já najdu ty své prima páníčky." Je to prima parťák pro lidi se srdcem na pravém místě. Nekonfliktní, mazlící, nenáročný. Není však vhodný k ostatním psům ani jiným zvířatům.

Skippy dělá v útulku velké pokroky. Pomalu přestává vyvádět na ostatní psy v kotcích, a dokonce si našel i kámošku. Chůze na vodítku už je také daleko lepší a venčitelé si s ním procházky užívají, stejně jako on s nimi. Po vyšetření očí byl diagnostikovám Skippymu zelený zákal v obou očích. Nitrooční tlak není zvýšený, ale prokázalo se podezření na zvětšenou prostatu. Skippy absolvoval kastraci a vyšetření očí v narkóze. Vzhledem k jeho handicapu spíš čekáme, že u nás Skippy dožije, proto byl zařazen i do virtuální adopce.

Pokud chcete Skippymu pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 6666 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Skippy.

Ron

kříženec rotvajlera, narozen 2014, 61 cm, 41,6 kg, přijat od majitele 30. 4. 2021. Je hodný, netahá ani na vodítku, vhodný i ke starším lidem. Ron sloužil v objektu jako hlídací pes, ale hlídače nahradilo technické zabezpečení a neměl by se o něj již kdo starat, proto hledá nový domov. Ron preferuje sice ženy, k mužům je zpočátku rezervovaný, ale náš ošetřovatel si ho za piškot koupil a hned byli kamarádi.

Čert

střední kříženec, pes, narozený asi 7/2013, měří 48 cm a váží asi 20 kg, nalezen 7. 9. 2016 v Kralupech. Původně k nám byl přiveden s historkou, že ho našli uvázaného u lampy u nádraží v Kralupech. Čert byl po příchodu do útulku nejistý, a až když se přesvědčil o tom, že mu zde nic nehrozí a důkladně omrkl celou situaci, začal být komunikativní. Dnes se těší ven z kotce, přijde se pomazlit a hned se shání po balónku a vyzývá nás ke hře. Umí aportovat a moc ho to baví, umí sedni, dej pac a místo. Je velice učenlivý a má rád výcvik. Kontakt s ženským pohlavím je pro něj přijatelnější než s mužským a nemá rád starší muže. Možná mu vadí i maskáčové obleky. Nejspíš byl podobným člověkem nepřiměřeně trestán nebo týrán. V kontaktu s ostatními psy nebyl, ale přes kotec jsou mu milejší feny než psi. V kotci je čistotný. Čert u nás už tráví 5. rok a za tu dobu udělal veliké pokroky. Stal se velmi oblíbeným mezi venčiteli. S paní, která s ním chodí na procházky, navštěvuje i venkovní restauraci a chová se jako vzorný host. Hledáme pro něj domov nejlépe v domku se zahrádkou. Video zde. Vzhledem k délce jeho pobytu zde a značným finančním nákladům nabízíme Čerta též k virtuální adopci. Z poslední adopce v červenci 2020 se po pár týdnech vrátil, protože pokousal tři lidi. Jestli máte zájem o adopci, nepište, ale přímo volejte vedoucí útulku paní Kolkové mezi 10-13 hodinou ve všední dny na tel. 775 105 275. Pokud chcete Čertovi pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 2222 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Čert.

 Líbí se Vám naši pejsci? Můžete je PODPOŘIT nákupem v našem charitativním obchůdku s bižuterií a jinými pěknými věcmi, kdy 100% výtěžku jde na naše zvířata, nákupem psích potřeb v obchodu Baron zde, kdy provozovatel platí procenta z nákupu přes naše stránky, či využijte projektu virtuální adopce pejsků, kteří nejsou vhodni k osvojení a útulek se stal jejich domovem.
 

Naši psi k virtuální adopci:

Skippy

Vhodný pro virtuální i normální adopci

střední kříženec, pes, narozen asi 5/ 2015, váží 10,5 kg a měří 42 cm, příjem 22. 5. 2021 od majitele. Temperamentní, mazlivý. Bohužel je slepý. Skippy říká: "Po těch letech, která jsem strávil po tmě, o hladu a žízni, není divu, že jsem slepý. Ale žiju a chci si teď už život užívat! Kila naberu, fakt mi chutná. Blešek a ostatních potvůrek mě už zbavily tety a strejdové z útulku. Hele, lidičky, já vám pořád věřím. Jsem totiž děsný optimista, a tak vím, že i já najdu ty své prima páníčky." Je to prima parťák pro lidi se srdcem na pravém místě. Nekonfliktní, mazlící, nenáročný. Není však vhodný k ostatním psům ani jiným zvířatům. Skippy dělá v útulku velké pokroky. Pomalu přestává vyvádět na ostatní psy v kotcích, a dokonce si našel i kámošku. Chůze na vodítku už je také daleko lepší a venčitelé si s ním procházky užívají, stejně jako on s nimi. Po vyšetření očí byl diagnostikovám Skippymu zelený zákal v obou očích. Nitrooční tlak není zvýšený, ale prokázalo se podezření na zvětšenou prostatu. Skippy absolvoval kastraci a vyšetření očí v narkóze. Vzhledem k jeho handicapu spíš čekáme, že u nás Skippy dožije, proto byl zařazen i do virtuální adopce.

Pokud chcete Skippymu pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 6666 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Skippy.

Čert

Vhodný pro virtuální i normální adopci

střední kříženec, pes, narozený asi 7/2013, měří 48 cm a váží asi 20 kg, nalezen 7. 9. 2016 v Kralupech. Původně k nám byl přiveden s historkou, že ho našli uvázaného u lampy u nádraží v Kralupech. Čert byl po příchodu do útulku nejistý, a až když se přesvědčil o tom, že mu zde nic nehrozí a důkladně omrkl celou situaci, začal být komunikativní. Dnes se těší ven z kotce, přijde se pomazlit a hned se shání po balónku a vyzývá nás ke hře. Umí aportovat a moc ho to baví, umí sedni, dej pac a místo. Je velice učenlivý a má rád výcvik. Kontakt s ženským pohlavím je pro něj přijatelnější než s mužským a nemá rád starší muže. Možná mu vadí i maskáčové obleky. Nejspíš byl podobným člověkem nepřiměřeně trestán nebo týrán. V kontaktu s ostatními psy nebyl, ale přes kotec jsou mu milejší feny než psi. V kotci je čistotný. Čert u nás už tráví 5. rok a za tu dobu udělal veliké pokroky. Stal se velmi oblíbeným mezi venčiteli. S paní, která s ním chodí na procházky, navštěvuje i venkovní restauraci a chová se jako vzorný host. Hledáme pro něj domov nejlépe v domku se zahrádkou. Video zde. Vzhledem k délce jeho pobytu zde a značným finančním nákladům nabízíme Čerta též k virtuální adopci. Z poslední adopce v červenci 2020 se po pár týdnech vrátil, protože pokousal tři lidi. Jestli máte zájem o adopci, nepište, ale přímo volejte vedoucí útulku paní Kolkové mezi 10-13 hodinou ve všední dny na tel. 775 105 275.

Pokud chcete Čertovi pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 2222 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Čert.