Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psi nalezení a k adopci

Všichni psi z našeho útulku jsou čipovaní, očkovaní a odčervení.

Pro další fotky daného psa klikněte na jeho fotku, otevře se vám jeho fotoalbum.

Aron

odchycen v Postřižíně MP Odolena Voda 16. 6. 2021, do útulku přišel 21. 6. 2021. Pes, kříženec, narozen 6. 5. 2015, 50 cm, 21 kg, poslouchá na základní povely.

Blesk

196444404_575814373381943_4200052172740899835_n.jpg

pes, kříženec německého ovčáka a československého vlčáka, asi 4 roky, 68 cm, 38 kg, zatím se jeví jako hodný, kontaktní, neměl problém s manipulací. Odchycen 13. 6. 2021 v Bořanovicích.

Skippy

střední kříženec, pes, narozen asi 5/ 2015, váží 10,5 kg a měří 42 cm, příjem 22. 5. 2021 od majitele. Temperamentní, mazlivý. Bohužel je slepý. Skippy říká: "Po těch letech, která jsem strávil po tmě, o hladu a žízni, není divu, že jsem slepý. Ale žiju a chci si teď už život užívat! Kila naberu, fakt mi chutná. Blešek a ostatních potvůrek mě už zbavily tety a strejdové z útulku. Hele, lidičky, já vám pořád věřím. Jsem totiž děsný optimista, a tak vím, že i já najdu ty své prima páníčky." Je to prima parťák pro lidi se srdcem na pravém místě. Nekonfliktní, mazlící, nenáročný. Není však vhodný k ostatním psům ani jiným zvířatům.

Skippy dělá v útulku velké pokroky. Pomalu přestává vyvádět na ostatní psy v kotcích, a dokonce si našel i kámošku. Chůze na vodítku už je také daleko lepší a venčitelé si s ním procházky užívají, stejně jako on s nimi. Po vyšetření očí byl diagnostikovám Skippymu zelený zákal v obou očích. Nitrooční tlak není zvýšený, ale prokázalo se podezření na zvětšenou prostatu. Skippy absolvoval kastraci a vyšetření očí v narkóze. Vzhledem k jeho handicapu spíš čekáme, že u nás Skippy dožije, proto byl zařazen i do virtuální adopce.

Pokud chcete Skippymu pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 6666 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Skippy.

Basty

kříženec německého ovčáka, pes, narozen asi 5/2018, váží 29,6 kg a měří 66 cm, příjem 22. 5. 2021 od majitele. Basty se k nám dostal poměrně pohublý, se zanedbanou srstí a zánětem v očích. Nechal se zvážit, změřit, odblešit a odčervit bez sebemenších problémů. Chůze na vodítku mu však zatím příliš nevyhovuje a motá se pod nohy (třeba bude talent na dog dancing). Jakmile povolíte vodítko, tak si užívá volnost. Zkrátka je to živel, výcvikem nepolíbený, ale dobře a rychle se učí, u nás již bravurně zvládl přivolání. Jinak je nekonfliktní k lidem i zvířatům, snáší se dobře se psy i kočkami. Je vhodný do domku se zahradou s dobrým oplocením, než si přivykne na majitele, zpočátku bude trošku nejistý. Absolvoval u nás úspěšnou operaci spodních víček, která dráždila oči.

Kálí

Kálí je kříženka, fena, narozena asi 5/2019, váží 19,5 kg a měří 56 cm, příjem 22. 5. 2021 od majitele. Z Kálí se vyklubala prima parťačka, která miluje procházky, děti a po krátkém seznámení i všechny dospěláky. Na vodítku chodí dobře, ráda aportuje a ze všeho nejvíc miluje vodu. Je to rozená sporťačka a má spoustu energie. Nemá problém s ostatními psy a dobře s nimi dokáže komunikovat. Přestože se zpočátku chová k cizím lidem trochu nedůvěřivě, tak se dokáže na člověka nafixovat. Její neřestí je, že dokáže poměrně ladně překonávat ploty. K tomu však potřebuje nějaký důvod a tím bývá její milovaný dvounožec na druhé straně. Ve venkovním i vnitřním kotci je klidná, neštěká, ani se jinak neprojevuje. Dobře zvládá i jízdu autem. Hledáme pro ni aktivní páníčky s domkem se zahrádkou, dobrým oplocením a možná by ocenila i nějakého psího parťáka, který by s ní dováděl na zahradě.

Limetka

fena německého ovčáka, narozena 2/2015, 60 cm, 46 kg, přijata od majitele 19. 5. 2021. Sloužila na hlídání v areálu firmy, která skončila a Limi musela pryč. Je hodná, mazlivá, vhodná i dětem. Údajně si nevšímá ostatních zvířat, v útulku ale štěká na ostatní psy. Honí i auta. Jízdu autem má však ráda. Dobře hlídá, ale nekouše, ale nemá ráda Romy, na ty útočí. V bytě je čistotná. Limetku čeká v červenci operace mléčné žlázy a kastrace.

Ron

kříženec rotvajlera, narozen 2014, 61 cm, 31 kg, přijat od majitele 30. 4. 2021. Je hodný, netahá ani na vodítku, vhodný i ke starším lidem. Ron sloužil v objektu jako hlídací pes, ale hlídače nahradilo technické zabezpečení a neměl by se o něj již kdo starat, proto hledá nový domov. Ron preferuje sice ženy, k mužům je zpočátku rezervovaný, ale náš ošetřovatel si ho za piškot koupil a hned byli kamarádi.

Čert

střední kříženec, pes, narozený asi 7/2013, měří 48 cm a váží asi 20 kg, nalezen 7. 9. 2016 v Kralupech. Původně k nám byl přiveden s historkou, že ho našli uvázaného u lampy u nádraží v Kralupech. Čert byl po příchodu do útulku nejistý, a až když se přesvědčil o tom, že mu zde nic nehrozí a důkladně omrkl celou situaci, začal být komunikativní. Dnes se těší ven z kotce, přijde se pomazlit a hned se shání po balónku a vyzývá nás ke hře. Umí aportovat a moc ho to baví, umí sedni, dej pac a místo. Je velice učenlivý a má rád výcvik. Kontakt s ženským pohlavím je pro něj přijatelnější než s mužským a nemá rád starší muže. Možná mu vadí i maskáčové obleky. Nejspíš byl podobným člověkem nepřiměřeně trestán nebo týrán. V kontaktu s ostatními psy nebyl, ale přes kotec jsou mu milejší feny než psi. V kotci je čistotný. Čert u nás už tráví 5. rok a za tu dobu udělal veliké pokroky. Stal se velmi oblíbeným mezi venčiteli. S paní, která s ním chodí na procházky, navštěvuje i venkovní restauraci a chová se jako vzorný host. Hledáme pro něj domov nejlépe v domku se zahrádkou. Video zde. Vzhledem k délce jeho pobytu zde a značným finančním nákladům nabízíme Čerta též k virtuální adopci. Z poslední adopce v červenci 2020 se po pár týdnech vrátil, protože pokousal tři lidi. Jestli máte zájem o adopci, nepište, ale přímo volejte vedoucí útulku paní Kolkové mezi 10-13 hodinou ve všední dny na tel. 775 105 275. Pokud chcete Čertovi pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 2222 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Čert.

 Líbí se Vám naši pejsci? Můžete je PODPOŘIT nákupem v našem charitativním obchůdku s bižuterií a jinými pěknými věcmi, kdy 100% výtěžku jde na naše zvířata, nákupem psích potřeb v obchodu Baron zde, kdy provozovatel platí procenta z nákupu přes naše stránky, či využijte projektu virtuální adopce pejsků, kteří nejsou vhodni k osvojení a útulek se stal jejich domovem.
 

Naši psi k virtuální adopci:

Skippy

Vhodný pro virtuální i normální adopci

střední kříženec, pes, narozen asi 5/ 2015, váží 10,5 kg a měří 42 cm, příjem 22. 5. 2021 od majitele. Temperamentní, mazlivý. Bohužel je slepý. Skippy říká: "Po těch letech, která jsem strávil po tmě, o hladu a žízni, není divu, že jsem slepý. Ale žiju a chci si teď už život užívat! Kila naberu, fakt mi chutná. Blešek a ostatních potvůrek mě už zbavily tety a strejdové z útulku. Hele, lidičky, já vám pořád věřím. Jsem totiž děsný optimista, a tak vím, že i já najdu ty své prima páníčky." Je to prima parťák pro lidi se srdcem na pravém místě. Nekonfliktní, mazlící, nenáročný. Není však vhodný k ostatním psům ani jiným zvířatům. Skippy dělá v útulku velké pokroky. Pomalu přestává vyvádět na ostatní psy v kotcích, a dokonce si našel i kámošku. Chůze na vodítku už je také daleko lepší a venčitelé si s ním procházky užívají, stejně jako on s nimi. Po vyšetření očí byl diagnostikovám Skippymu zelený zákal v obou očích. Nitrooční tlak není zvýšený, ale prokázalo se podezření na zvětšenou prostatu. Skippy absolvoval kastraci a vyšetření očí v narkóze. Vzhledem k jeho handicapu spíš čekáme, že u nás Skippy dožije, proto byl zařazen i do virtuální adopce.

Pokud chcete Skippymu pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 6666 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Skippy.

Čert

Vhodný pro virtuální i normální adopci

střední kříženec, pes, narozený asi 7/2013, měří 48 cm a váží asi 20 kg, nalezen 7. 9. 2016 v Kralupech. Původně k nám byl přiveden s historkou, že ho našli uvázaného u lampy u nádraží v Kralupech. Čert byl po příchodu do útulku nejistý, a až když se přesvědčil o tom, že mu zde nic nehrozí a důkladně omrkl celou situaci, začal být komunikativní. Dnes se těší ven z kotce, přijde se pomazlit a hned se shání po balónku a vyzývá nás ke hře. Umí aportovat a moc ho to baví, umí sedni, dej pac a místo. Je velice učenlivý a má rád výcvik. Kontakt s ženským pohlavím je pro něj přijatelnější než s mužským a nemá rád starší muže. Možná mu vadí i maskáčové obleky. Nejspíš byl podobným člověkem nepřiměřeně trestán nebo týrán. V kontaktu s ostatními psy nebyl, ale přes kotec jsou mu milejší feny než psi. V kotci je čistotný. Čert u nás už tráví 5. rok a za tu dobu udělal veliké pokroky. Stal se velmi oblíbeným mezi venčiteli. S paní, která s ním chodí na procházky, navštěvuje i venkovní restauraci a chová se jako vzorný host. Hledáme pro něj domov nejlépe v domku se zahrádkou. Video zde. Vzhledem k délce jeho pobytu zde a značným finančním nákladům nabízíme Čerta též k virtuální adopci. Z poslední adopce v červenci 2020 se po pár týdnech vrátil, protože pokousal tři lidi. Jestli máte zájem o adopci, nepište, ale přímo volejte vedoucí útulku paní Kolkové mezi 10-13 hodinou ve všední dny na tel. 775 105 275.

Pokud chcete Čertovi pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 2222 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Čert.