Jdi na obsah Jdi na menu
 


Psi nalezení a k adopci

Všichni psi z našeho útulku jsou čipovaní, očkovaní a odčervení.

Pro další fotky daného psa klikněte na jeho fotku, otevře se vám jeho fotoalbum.

Kikina

ttt.jpg

fena středního křížence jorkšíra, 1,5 roku, 41 cm, 14 kg, od majitele, přijata 6.9.2021. Mazlivá, kontaktní, žila s fenkou labradora venku, ale bude jí víc vyhovovat pobyt uvnitř, je čistotná, dobře chodí na vodítku, přivolání zvládá též dobře, umí sedni.

Charlie - externí

241809109_262597198916962_7248412413642553227_n.jpg

Charlie je krásný 4měsíční kocourek, který byl nalezen vyhublý, zablešený a se zlomenou packou, patrně ho porazilo auto. Ujala se ho hodná paní z Horoměřic, dala ho s veterinářem dohromady. Charlie zatím ještě kulhá. 30.9. bude mít kontrolní rentgen a pak bude k výdeji. Charlie je úžasně mazlivý, kontaktní, hravý, čistotný kocourek a těší se na nový, láskyplný a zabezpečený domov, kde by mohl být jako domácí kočka, venku se bojí aut, navíc není jisté, zda mu částečné kulhání nezůstane, takže by byl venku handicapován. Kontakt 720 633 809 paní Sobotková, Horoměřice.

Fido

t.jpg

pes, kříženec kokršpaněla, narozen 15.7.2015, 45 cm, 21,8 kg. Zemřela mu majitelka. Přijat do útulku 8.9.2021. Byl zvyklý na společnost staré paní, přes den byl venku, v noci doma. Doma čistotný, rád spinkal na gauči. Na děti je hodný, psí společnost mu nedělá problém, při manipulaci klidný, poslechne na přivolání, vodu nemá rád, ale má rád sníh, bojí se bouřky.

Cora

t.jpg

fena většího křížence, narozena 15.10.2020, 62 cm, 22 kg. Přijata 4.9.2021 od majitelky, která již nemůže mít. Cora je pohublá, ale má velkou chuť k jídlu, takže doufáme, že rychle nabere na váze. Je trochu vystrašená, ale je zvědavá a energická a hodná. 

Forrest

f.jpg

kříženec německého pinče, pes - kastrát, narozen asi 2016, váží 8,5 kg a měří 39 cm. Přijat 25.6.2021 od majitele. Forrest je sice malý a na fotkách se tváří velice roztomile, ale není to pes pro každého. K lidem je zpočátku nedůvěřivý a potřebuje čas, než si na člověka zvykne. Lepší vztah má k ženám, na muže si zvyká hůř. V rodině se hodně fixuje na paničku. Na vodítku trochu tahá, je čistotný a vydrží o samotě. Hledáme pro něj trpělivé a důsledné páníčky, kteří nemají děti. Vrátil se z adopce, právě kvůli problémům s dětmi. Odmítal také přijmout mužskou část rodiny. Manipulaci a kontakt dovolil jen paničce, přestože se ostatní snažili. Budeme na jeho chování dále pracovat.

Skippy

střední kříženec, pes, narozen asi 5/ 2015, váží 10,5 kg a měří 42 cm, příjem 22. 5. 2021 od majitele. Temperamentní, mazlivý. Bohužel je slepý. Skippy říká: "Po těch letech, která jsem strávil po tmě, o hladu a žízni, není divu, že jsem slepý. Ale žiju a chci si teď už život užívat! Kila naberu, fakt mi chutná. Blešek a ostatních potvůrek mě už zbavily tety a strejdové z útulku. Hele, lidičky, já vám pořád věřím. Jsem totiž děsný optimista, a tak vím, že i já najdu ty své prima páníčky." Je to prima parťák pro lidi se srdcem na pravém místě. Nekonfliktní, mazlící, nenáročný. Není však vhodný k ostatním psům ani jiným zvířatům.

Skippy dělá v útulku velké pokroky. Pomalu přestává vyvádět na ostatní psy v kotcích, a dokonce si našel i kámošku. Chůze na vodítku už je také daleko lepší a venčitelé si s ním procházky užívají, stejně jako on s nimi. Po vyšetření očí byl diagnostikovám Skippymu zelený zákal v obou očích. Nitrooční tlak není zvýšený, ale prokázalo se podezření na zvětšenou prostatu. Skippy absolvoval kastraci a vyšetření očí v narkóze. Vzhledem k jeho handicapu spíš čekáme, že u nás Skippy dožije, proto byl zařazen i do virtuální adopce.

Pokud chcete Skippymu pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 6666 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Skippy.

Ron

kříženec rotvajlera, narozen 2014, 61 cm, 41,6 kg, přijat od majitele 30. 4. 2021. Je hodný, netahá ani na vodítku, vhodný i ke starším lidem. Ron sloužil v objektu jako hlídací pes, ale hlídače nahradilo technické zabezpečení a neměl by se o něj již kdo starat, proto hledá nový domov. Ron preferuje sice ženy, k mužům je zpočátku rezervovaný, ale náš ošetřovatel si ho za piškot koupil a hned byli kamarádi.

Čert

střední kříženec, pes, narozený asi 7/2013, měří 48 cm a váží asi 20 kg, nalezen 7. 9. 2016 v Kralupech. Původně k nám byl přiveden s historkou, že ho našli uvázaného u lampy u nádraží v Kralupech. Čert byl po příchodu do útulku nejistý, a až když se přesvědčil o tom, že mu zde nic nehrozí a důkladně omrkl celou situaci, začal být komunikativní. Dnes se těší ven z kotce, přijde se pomazlit a hned se shání po balónku a vyzývá nás ke hře. Umí aportovat a moc ho to baví, umí sedni, dej pac a místo. Je velice učenlivý a má rád výcvik. Kontakt s ženským pohlavím je pro něj přijatelnější než s mužským a nemá rád starší muže. Možná mu vadí i maskáčové obleky. Nejspíš byl podobným člověkem nepřiměřeně trestán nebo týrán. V kontaktu s ostatními psy nebyl, ale přes kotec jsou mu milejší feny než psi. V kotci je čistotný. Čert u nás už tráví 5. rok a za tu dobu udělal veliké pokroky. Stal se velmi oblíbeným mezi venčiteli. S paní, která s ním chodí na procházky, navštěvuje i venkovní restauraci a chová se jako vzorný host. Hledáme pro něj domov nejlépe v domku se zahrádkou. Video zde. Vzhledem k délce jeho pobytu zde a značným finančním nákladům nabízíme Čerta též k virtuální adopci. Z poslední adopce v červenci 2020 se po pár týdnech vrátil, protože pokousal tři lidi. Jestli máte zájem o adopci, nepište, ale přímo volejte vedoucí útulku paní Kolkové mezi 10-13 hodinou ve všední dny na tel. 775 105 275. Pokud chcete Čertovi pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 2222 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Čert.

 Líbí se Vám naši pejsci? Můžete je PODPOŘIT nákupem v našem charitativním obchůdku s bižuterií a jinými pěknými věcmi, kdy 100% výtěžku jde na naše zvířata, nákupem psích potřeb v obchodu Baron zde, kdy provozovatel platí procenta z nákupu přes naše stránky, či využijte projektu virtuální adopce pejsků, kteří nejsou vhodni k osvojení a útulek se stal jejich domovem.
 

Naši psi k virtuální adopci:

Skippy

Vhodný pro virtuální i normální adopci

střední kříženec, pes, narozen asi 5/ 2015, váží 10,5 kg a měří 42 cm, příjem 22. 5. 2021 od majitele. Temperamentní, mazlivý. Bohužel je slepý. Skippy říká: "Po těch letech, která jsem strávil po tmě, o hladu a žízni, není divu, že jsem slepý. Ale žiju a chci si teď už život užívat! Kila naberu, fakt mi chutná. Blešek a ostatních potvůrek mě už zbavily tety a strejdové z útulku. Hele, lidičky, já vám pořád věřím. Jsem totiž děsný optimista, a tak vím, že i já najdu ty své prima páníčky." Je to prima parťák pro lidi se srdcem na pravém místě. Nekonfliktní, mazlící, nenáročný. Není však vhodný k ostatním psům ani jiným zvířatům. Skippy dělá v útulku velké pokroky. Pomalu přestává vyvádět na ostatní psy v kotcích, a dokonce si našel i kámošku. Chůze na vodítku už je také daleko lepší a venčitelé si s ním procházky užívají, stejně jako on s nimi. Po vyšetření očí byl diagnostikovám Skippymu zelený zákal v obou očích. Nitrooční tlak není zvýšený, ale prokázalo se podezření na zvětšenou prostatu. Skippy absolvoval kastraci a vyšetření očí v narkóze. Vzhledem k jeho handicapu spíš čekáme, že u nás Skippy dožije, proto byl zařazen i do virtuální adopce.

Pokud chcete Skippymu pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 6666 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Skippy.

Čert

Vhodný pro virtuální i normální adopci

střední kříženec, pes, narozený asi 7/2013, měří 48 cm a váží asi 20 kg, nalezen 7. 9. 2016 v Kralupech. Původně k nám byl přiveden s historkou, že ho našli uvázaného u lampy u nádraží v Kralupech. Čert byl po příchodu do útulku nejistý, a až když se přesvědčil o tom, že mu zde nic nehrozí a důkladně omrkl celou situaci, začal být komunikativní. Dnes se těší ven z kotce, přijde se pomazlit a hned se shání po balónku a vyzývá nás ke hře. Umí aportovat a moc ho to baví, umí sedni, dej pac a místo. Je velice učenlivý a má rád výcvik. Kontakt s ženským pohlavím je pro něj přijatelnější než s mužským a nemá rád starší muže. Možná mu vadí i maskáčové obleky. Nejspíš byl podobným člověkem nepřiměřeně trestán nebo týrán. V kontaktu s ostatními psy nebyl, ale přes kotec jsou mu milejší feny než psi. V kotci je čistotný. Čert u nás už tráví 5. rok a za tu dobu udělal veliké pokroky. Stal se velmi oblíbeným mezi venčiteli. S paní, která s ním chodí na procházky, navštěvuje i venkovní restauraci a chová se jako vzorný host. Hledáme pro něj domov nejlépe v domku se zahrádkou. Video zde. Vzhledem k délce jeho pobytu zde a značným finančním nákladům nabízíme Čerta též k virtuální adopci. Z poslední adopce v červenci 2020 se po pár týdnech vrátil, protože pokousal tři lidi. Jestli máte zájem o adopci, nepište, ale přímo volejte vedoucí útulku paní Kolkové mezi 10-13 hodinou ve všední dny na tel. 775 105 275.

Pokud chcete Čertovi pomoci, připojte k účtu 2500620459/2010 i variabilní symbol 2222 a připište v poznámce k převodu účtu slovo Čert.