Jdi na obsah Jdi na menu
 


Útulkový charitativní obchůdek

 Zboží objednávejte na emailu obchudekutulek2@seznam.cz

(stačí napsat do mailu přesný název výrobku s cenou a Vaši adresu, kam to chcete zaslat)

Náš obchůdek najdete nyní na Facebooku!

Přidejte si nás do oblíbených a žádná novinka vám neuteče!

Z důvodu zrušení serveru albumfotek, kde jsme měli veškeré fotky našeho zboží, najdete náš obchůdek nyní na facebooku. Uvidíte ho, i když na facebooku nejste registrovaní.
Pokud vám nevyhovuje facebook, náš obchůdek najdete i na serverech Simira zde, Potvor zde nebo Fler zde, ale tyto servery si počítají marži z prodeje a naše nabídka na nich není kompletní, vystavujeme tam jen něco, proto máte nejlevnější variantu nákupu výběr na facebooku a napsání na email výše objednávky s názvy zboží, které chcete.

O obchůdku
 
Charitativní obchůdek útulku  vznikl na podporu zvířat útulku Lesan a jejich potřeb. Veškerý zisk z prodeje jde na naše zvířata.  Je provozován paní Kolkovou, pod IČ 656 00 843, DIČ CZ7157280669 (další kontaktní údaje najdete na straně kontakt). Pokud tedy chcete pomoci, neváhejte a nakupte si u nás, uděláte radost svým blízkým, a zároveň tím pomůžete zvířatům. V obchůdku budou stále plynule přibývat věci nové.
 
Jak objednat
 
Pokud jste si vybrali, napište název zboží s objednávkou na mail obchudekutulek2@seznam.cz a připojte adresu, na kt. chcete zboží zaslat a telefonní číslo na sebe. K nákupu je třeba připočítat poštovné a balné 70 Kč. Pokud objednávka přesáhne hodnotu 500 Kč nebo se jedná o rozměrnější předmět, který je nutno poslat již v režimu balíku, pak je poštovné a balné 100 Kč, ještě rozměrnější či těžší balíčky nad 2 kg pak za 130 Kč. Po obdržení objednávky Vám zašleme potvrzení s číslem účtu a celkovou částku k zaplacení. Někdy je třeba doladit objednávku dotazy na požadovanou délku náhrdelníku, barvy atd., proto volíme tuhle osobní cestu korespondence. Zaplaťte, prosím, do 3 dnů od potvrzení objednávky převodem na účet útulku 2900620466/2010. Jakmile se nám platba zobrazí na účtu, zboží Vám zašleme na Vaši adresu.

Jestli chcete Dárkové balení, vyberte si v sekci Dárková balení krabičky nebo pytlíčky.

Pokud byste nějaké zboží chtěli uzpůsobit Vašim potřebám, nebojte se napsat, budeme se snažit Vám maximálně vyhovět a vyrobit Vám zboží na míru a do barvy, pokud na něj budeme mít komponenty. Jestliže jste alergici, je možnost vyměnit za poplatek 20 Kč háčky náušnic za háčky z chirugické oceli.  U náhrdelníků napište jejich požadovanou délku, jestli mají být se zavíráním nebo bez, typ závěsu, ev. jeho preferovanou barvu, u vícebarevných variant zboží poznačte o jakou barvu máte zájem. Na masivnější přívěsky nabízíme  nyní kromě jemných řetízků, kt. používáme na ostatní, i masivnější hrubší řetízky s většími oky, jejich vzorník najdete zde. Do objednávky napište číslo řetízku a požadovanou délku. Naše zboží nyní najdete a můžete si zakoupit i přes Fler, stačí kliknout na ikonku níže, ale tam si Fler účtuje 11% provizi za prodej, o kterou se navyšuje jeho cena, je pro Vás tedy výhodnější nakoupit v našem obchůdku zde :). Nově část našeho zboží můžete nakoupit i na Simiře, která nám účtuje pouze 1% provize z prodeje, protože jsme charitativní obchůdek, za což jí moc děkujeme. Pokud si chcete prohlédnout naše zboží na Simiře, klikněte na banner Simiry níže.

Veškerá osobní data a kontaktní údaje uvedené při objednávce zboží jsou určeny výhradně pro účely této objednávky a nearchivujeme je. Záruční lhůta začíná běžet převzetím zboží kupujícím. Záruční doba činí 24 měsíců. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravě. V případě výměny zboží začíná běžet nová záruční doba. Zákazník má právo nepoškozené zboží vrátit do 14 dnů bez udání důvodu a nárok na vrácení peněz za toto zboží. K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: www.coi.cz