Jdi na obsah Jdi na menu
 


Berniend

Dobrý den paní Kolková,                                                                 1. 9. 2013

chtěla bych Vám poslat pár fotek Berníka, jak s námi trávil léto.

Myslím, že jsme si na sebe zvykli. Celkem poslouchá, zvlášť když máme dobrůtky v kapse, nikde v okolí žádná stopa zajíce, veverky či ptactva:-), to sice přijde, ale až po řádném průzkumu.

Někdy mu říkáme, že je přítula obecná: pelíšek má svůj v předsíni, ale spí s námi v posteli, což není správné, ale nám to nevadí. Po ránu máme nejvíce mazlivou náladu.

Bezpečností dveře už netrhá, protože není co :-/, k tomu přidal zničenou spodní žaluzii u balkonových dveří. Musím si pamatovat, když odcházím, musí vidět ven z okna a mít v misce jídlo - jinak se obslouží tím, co zůstane na kuchyňské lince:-), což naposledy bylo vařené krůtí stehno i když před tím se nabaštil.

Cestování je malinko problém, protože v autě i autobuse zvrací, myslíme si, že ho původní majitel musel někam odvézt a vyhodit. Pouze na chatu - kam už zná cestu, je klidný.

Milý Berník se nám vybarvil - on nám totiž tmavne:-), ale je to náš miláček a jsme moc rádi, že ho máme. Přesto, že neměl vždy pohodový život, je to báječný přátelský pes. To ostatní snad čas ohladí, budeme trpěliví. Přeji Vám i pejskům jen to dobré.