Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brita nd

 Dobrý den,                                                                              17. 2. 2013

Brituška se má dobře, je skvělá. Poslouchá, hlídá a strašně ráda si hraje. Koupila jsem jí hromadu míčků, hraček, pelíšek, skoro vše roztrhala. :)

Zbyl jeden balonek, jeden plyšák. Jinak i pelíšek si roztrhala. Ale ten dostala hned ze začátku, tak si myslím, že to udělala jen proto, že se u nás ještě trochu bála. :)

Jen se stále bojí chodit ven, mimo zahradu. Venku se kamarádí s jinými pejsky. Na zahradu nikoho jiného než nás nepustí, žádného pejska, kočku ani lidi.

Tak vám posílám pár foteček, jen malinko přibrala. Na jedné fotce si hraje s míčkem - strašně ráda aportuje, jen ho pak nechce dát. Abych jí ho zas hodila, chce se honit, a pak teprv pustí míček a zas aportujeme. Na další fotce si konečně na chvilku sedla a čekala,  co se bude dít.  Pak se moc fotit nechtěla, ale nakonec za dobrotu se přemluvit nechala. No, jinak bez dobrot se jí nic moc dělat nechce. :) No a na poslední fotce se jen tak  válela, docela často to dělá. A úplně nejvíc se jí líbí, když ji povalím sama a drbu ji na bříšku.  No a ty poslední dvě, to se pustila do plyšáka kterého dostala.

S pozdravem

Štěpánka T.