Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brumík a Terezka nd

Dobrý večer všem,                                                                   7. 8. 2013

po 16 měsících strávených ve společnosti mé "sestry" Terky a mých starostlivých páníčků, kteří mi dopřáli vše, po čem jsem na sklonku života toužil, jsem se 5. 8. 2013 odebral v úctyhodném věku do psího ráje. Na rozloučenou všem opuštěným pejskům přeji, aby také našli láskyplný domov.

Váš Brumík

Ahoj všem,                                                                                17. 2. 2013                 

bude tomu rok, co se na mé nové páníčky usmálo štěstí. Ze všech pejsků bez domova si vybrali právě mě - životem ostříleného blonďáka. :-)

A protože nejsem žádnej hamoun, vzal jsem s sebou i kamarádku ze společného kotce, Terezku. Teď společně bydlíme na baráčku se dvorkem a zahrádkou, kam vybíháme dle potřeby, ale já jsem spíš pecivál, co jde maximálně vykonat potřebu a alou zpět do teplíčka.

To Terka je jiné kafčo. Potřebuje mít neustále přehled, který pták zrovna přiletěl, kam si sednul a zda náhodou neprošla kolem nějaká kočka. To já už mám tyhle starosti dávno za sebou. Mě nejvíce zajímá plná miska dobrot, občas jsem pěkně mlsnej a nemají to se mnou páníčkové lehké.

Můžu se zbláznit radostí, když se sáhne na vodítka a jde se na špacír. Na můj pokročilý věk zvládám denní procházky levou zadní - ta mě ale občas pěkně pozlobí. Ale v létě jí to nedaruju, a až budu běhat za Terkou, tak jí pořádně rozhýbu. :-)

Rád bych popřál všem pejskům, kteří čekají na nové páníčky, aby neztráceli naději. S Terezkou jim přejeme hodně štěstí a láskyplný domov.

S pozdravem

Brumík