Jdi na obsah Jdi na menu
 


Burák na výletě

7.7.2010

Dobrý den,
 
ráda bych se s Vámi podělila a poděkovala Vám za zážitky, které máme s Buráčkem z tohoto víkendu. Původně jsme mu slíbili výlet do Alp - brusle, koupání a výlety v nádherné přírodě, ale nakonec jsme díky několika náhodám zůstali v Čechách. I tak si ale myslím, že se Buráček nenudil, maximálně jsme se mu věnovali, a tak byl v Račicích bruslit a koupat se, v Bráníku na bruslích, koupat se na Slapech, spal v posteli, seděl v restauracích na stole (nejspíš okoukal od Fredyho v útulku) a hlavně absolvoval asi 1256988 hodů míčkem.
 
Je to úžasnej, chytrej, krásnej a hlavně strašně šikovnej pejsek. Byl maximálně na volno, poslechnul, hlídal si nás, s jinými pejsky neměl žádný problém. Strašně rád má házení míčkem, nejlíp pískacím v šest ráno na sídlišti. A voda, to je jeho velká vášeň. Je schopnej si plavat kolečka, jen tak sem a tam a nebo sedět ve vodě a příjemně se chladit.
 
Moc bych ho přála někomu, kdo by se mu mohl maximálně věnovat, protože on je opravdu velmi učenlivej a neskutečně oddanej. Ty jeho oči. Nehnul se od nás ani na krok. Doma chodil pořád na krok za námi, i na záchod :-) Zpočátku jsme se báli, jestli mu nebude smutno, ale myslím, že byl opravdu šťastnej. Stačilo mu všechno říct jednou, že nesmí do postele, hned si pamatoval lehni, který auto je "jeho", který dveře jsou od "jeho" bytu a domu. Podle mě by se dal skvěle učit na agility, strašně by ho to bavilo. Nejšťastnější je venku, ale doma nebyl žádný problém. Dokonce zůstal doma sám, asi na 4 hodiny a neudělal doma nic a vítání bylo úžasný.
 
Když jsme ho vraceli, já to obrečela cestou tam i zpět. Když jsme přijeli k útulku, vyskočil z auta a hned zase skákal zpátky, to mi rvalo srdíčko. Pak ale zaplul mezi pejsky, se všema se pozdravil, ale myslím, že mu bylo smutno. Že si ten víkend opravdu strašně užíval a my ještě víc. Vůbec s ním nebyl ani nepatrný problém a radost, že on je šťastnej, ta znamená všechno.
 
Kdyby to jen malinko šlo, hned by byl náš a navždycky. Pořád hledám možnost, jak to udělat, abychom si ho vzali. On nás strašně vzal. Je úžasnej, kontaktní, učenlivej. Musím prostě o něm mluvit jen v samých superlativech.
 
A tak Vám za něj moc děkujeme, protože zážitky s takovým pejskem jsou napořád.
 
Mějte se moc krásně, držíme Vám palce a hodně brzo za pejskama zase přijedeme.
 
Radek a Iva

Fotky: http://picasaweb.google.cz/UtulekLESAN/BurakuvVikend#