Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daisy2nd

 Dobrý den!                                                                 13. 1. 2013

Fenečce jsme nechali jméno Daisy - hodí se to k ní, je to taková malá princezna. Má trošku problém s poslušností, povely jako sedni, lehni, dej pac a k noze zvládá, ale jak je v dohledu nějaký pejsek či dítě, máme po poslušnosti. Doma je čistotná, čůrá jen u tety, kde ovšem značí kvůli jejímu psovi.

Už máme za sebou i první hárání, to bylo asi nejhorší, protože nám špinila vše a všude (naučila se hned sundavat hárací kalhotky) a pokoušela se překousávat vodítko, aby mohla běžet za psíky. Je to moje chytrá šikulka, někdy až moc.

Trošku povyrostla (asi 4 cm na výšku) a díky tomu zvládá vyskočit ze země na stůl. Taky občas, když je sama doma (a to nebývá dlouho, max. tak 5 hodinek), dostane amok. Posledně překousala kabel od notebooku, roztrhala asi deset knih, které si sama vyndala z knihovny a dala na frak koberci a stojánku na noviny.

Máme za sebou očkování a ještě nás čeká čipování. U doktora je hodná a poslušná a nevyvádí. Ještě je vidět, že je štěně: když si s námi hraje, ráda kouše, ne ve zlém, ale bolí to, leč si to nenechá vymluvit. A na přivítanou ráda kouše nám i návštěvám uši a nos.;) Zvykla si spát se mnou v posteli, takže pelíšky, ani nic jiného, nemá šanci.;)

Ozveme se zase za čas, co je u nás nového.

S pozdravem

Ivča Jiroudková s Daisy