Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobrý den,                                                                          11. 6. 2012

9.6. jsme se zúčastnili výstavy voříšků v Kladně a Filípek obsadil 2.místo v "soutěži krásy" v kategorii dlouhosrstý voříšek!!! Má další diplom do sbírky a byl jako vždy naprosto úžasný, vzorný, kamarádský.

Jinak se má báječně (aspoň myslím), za týden jde do salónu, tak bude zase krasavec. Zhubnutí mu velmi prospělo, hýbe se mnohem lépe a je celkově takový živější a bystřejší!

Chodíme na agility a jde mu to skvěle, ani jsem tomu nevěřila, že bych někdy byla schopná něco takového jakéhokoliv pejska naučit!

Zde je pár fotek z výstavy 

Zdravíme z Černošic,

M.Heralová a krasavec Filípek

 

Dobrý den,                                                                          30. 3. 2012
 

posílám fotky Filipa po návštěvě salónu a po roční dietě, kdy je o 3,5 kg lehčí.

 
 
 
Dobrý den,                                                                          22.  6. 2011

ráda bych vám po roce opět napsala, že se má Filípek opravdu moc dobře. Trochu bojujeme s váhou, má krmení light a pravidelné procházky, tak to snad bude lepší. Zde je dokumentace, že opravdu nestrádá: misicka70.rajce.idnes.cz/Filip_-_princ_z_Kralup/#

Myslím si, že má nejlepší možnou péči - nejen tu veterinární (před rokem prodělal zánět moč.ústrojí, to mě pěkně vyděsil, ale vše je o.k.). Mám velkou radost, jak mu jde agility, skáče nádherně. Kdyby byla soutěž v rychlosti usínání a hlasitosti chrápání, tak je jasný vítěz.

Zúčastnili jsme se voříškiády v Poděbradech, tentokrát bez medaile, ale to nám nevadilo. Zde je důkaz, jak to klukům spolu sluší a jaká jsou nerozlučná dvojka. Kolikrát už jsem byla dotázána, jaká je to rasa a zda jsou to sourozenci (přitom je každý úplně jiný)! misicka70.rajce.idnes.cz/Filip_-_Podebrady/

Zdravím do Kralup s celou smečkou,

Michala Heralová a "princ" Filípek

Dobrý den,                                                                            14. 9. 2010

posílám fotky, jakého krasavce z našeho Filipa udělala paní v psím salónu. Už tam byl podruhé a pokaždé byl prý úžasný, nechal si vše líbit - koupání, fénování, stříhání i česání, jen se při tom všem "děsně vrtěl", ale i tak vypadá krásně, a hlavně je vidět, jak se mu ulevilo.

Na zimu mu necháme kožíšek zase narůst, ale hnedka na jaře půjde znovu, protože mu to opravdu prospívá.

Michala Heralová a šampion Filip

dříve

nyní

26. 5. 2010

Dobrý den, ráda bych vám po delší době napsala, jak se má bývalý obyvatel vašeho útulku - Filip.

V září loňského roku jsem naší smečku obohatila o další přírůstek, Oskara z Děčína, který byl ze všeho vyjukaný a vynervený a Fíla se ho ujal tak, že mu dělal tátu-bráchu-kámoše a Oskar se na Fílu upnul, až nám ho bylo líto. Ale protože Filip je snad nejhodnější, nejpřizpůsobivější a nejoddanější pejsek na světě, nedával moc často najevo, jak mu to  leze na nervy. Problémy nastaly ve chvíli, kdy Oskar dospěl a začali se docela  dost rvát a značkovat uvnitř domu. Ale po kastraci se to naštěstí vrátilo do normálu a kluci už se mají rádi, jako dříve.....

Filip je moc milý pejsek, ničeho se nebojí a nic mu nevadí. Začala jsem s ním chodit na cvičák, aby se naučil sedni,lehni atd. Také s ním začnu chodit na agility, myslím si, že mu to půjde. Je to velký cestovatel, co míst už s námi navštívil....

23.5. jsme navštívili Voříškiádu v Turnově, byla jsem moc zvědavá, jak to na takové akci asi vypadá. No a Filip získal 1.místo v kategorii Pes sympaťák (střední velikost) a 2.místo v kat. Nej voříšek!!! Byla jsem na něj tak pyšná!

Přeji co nejméně opuštěných pejsků a zdravím vás z Černošic i s celou smečkou.

Michala Heralová

 

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek