Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobrý den,

zdravím z Černošic a posílám fotky našeho úžasného Filípka, kterého máme z vašeho útulku už pět let. Je to neskutečně hodný a přizpůsobivý pejsek, totální závislák......nejradši ze všeho má odpočinek, spánek a usne v minutě kdekoliv, ale také miluje výlety, jízdu autem, vlakem, má rád lidi, zbožňuje děti, nic mu nevadí, zkrátka ideální "parťák". Pravidelně chodíme na agility a jde mu to skvěle, myslím, že na fotkách je vidět jeho radost z pohybu.

Za chvíli tu bude podzim, čas výletů, tak se těším, jak s Filípkem i Oskárkem vyrazíme, přes léto se museli spokojit jen s dopoledními krátkými vycházkami. Mějte se hezky,

M.Heralová a princ Filípek

http://misicka70.rajce.idnes.cz/Filip_2013/

Dobrý den, zdravím do Kralup a přikládám foto Filípka. Jen vám chci napsat, že byl v březnu na kastraci, měla jsem z toho hrůzu a odhodlávala se rok, ale nakonec jsem se k tomu "dokopala".

Nechala jsem mu udělat předoperační vyšetření - EKG a odebrat krev, abych měla stoprocentní jistotu, že narkozu přežije (z té jsem měla největší strach) a vše proběhlo výborně. I těch 10 dní s trychtýřem uběhlo jako voda a Fíla se s ním naučil pít, žrát a ke konci i nosit všechny své hračky.

Mějte se krásně, Michala Heralová

 

Obrazek

 

Obrazek