Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde jsou dopisy od Gáji. Gája je psí slečna a její panička Klára se o ní vzorně stará. Gája tedy občas píše jak se má, co provádí ... a Klára jen zkontroluje pravopis :-)

Gáju můžete jí vidět na http://www.gaja-jaja.estranky.cz/


28.7.2009

Ahoj všem,

...tak zas píšu po roce co se u mě změnilo :-) 18.8.2008 jsem musela jít na kastraci, protože se panička bála, jelikož jsem od porodu (5.5.2008) stále krvácela...operace dopadla dobře a tak mám už vše nepříjemné za sebou :-) ...panička byla spokojená jaká krásná holka se ze mě stala, ale nechtělo se mi poslouchat a furt jsem si jen hrála s hafanama a tak mě vzala na nějaký cvičák ( tam mě to teda moc nebralo) , pak jsem měla s paničkou nějakého soukromého cvičitele a to už docela šlo....tak jsem se snažila, ale mě se prostě nechtělo :-) Nakonec to dopadlo dobře a už od 1/2009 chodím bez vodítka a panička je spokojená (protože jí netáhnu a neskáču na ní jak blázen) a já jsem spokojená také :-) ( můžu se proběhnout jak chci já ). Dokonce jsem už velice pokročila s tím, že doma už neničím věci, když jsem přes den sama (to panička už docela šílela) a dokonce jsem už zvládla být večer sama doma celé 4hodiny :-) (samozřejmě bez ničení) to je pak super odměna mňam... Také jezdíme na různá místa do přírody a za novejma fafanama a tak už ani nevím kolik kamarádů a kamarádek mám :-) jsem velice přátelská povaha, ale když jde o jídlo tak se prostě neznám :-( ...panička mě má moc ráda a říká, že jsem její poklad, ale někdy prý hodně hluboko zakopaný...nechápu?

Tak už budu končit a zdravím všechny na útulku pac a pusu Gája & Klára

Posílám i pár foteček..... někdy jsem úplná modelka :-)´

pa pa

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Starší dopis z archivu (rok 2008):

16.6.2008

Ahoj všem,

tak už od 12.6.2008 jsem doma a jsem ráda, panička je na mě moc hodná a já jí stále dokazuji jak moc jí sem vděčná a taky se o ní bojím, tak za ní chodím úplně všude ( i na WC a do koupelny). Venku mě ještě z vodítka nepouští (asi se také bojí,že bych jí utekla), ale když se chci proběhnout tak se rozeběhnu a panička letí za mnou a já na ní pak skáču radostí a je to prima :-). Panička mi chtěla dát kalhotky ( protože ještě po porodu krvácím), ale přes moje cecíky to škrtilo, tak se panička rozhodla, že natáhne všude deky a že po mě bude vytírat (abych se neškrtila a měla pohodlíčko). Také jsem byla u moc hodného doktora a tak jsem dostala prášky na laktaci a injekci proti zánětu cecíků. Také mi panička stále chladí cecíky a to už mě trochu unavuje, protože kdykoliv se natáhnu tak přiskočí a chladí, ale vím, že to dělá pro moje dobro, tak jsem hodná a trpělivá :-) Posílám i pár foteček a brzo se zas ozvu a také se přijedu ukázat ( jen ukázat ) na útulek.

Pac a pusu všem Gája & Klára a obě vám děkujeme :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek