Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobrý den,                                                                                   25. 5. 2011

za měsíc a něco se blíží dvouleté výročí, kdy jsem si z Vašeho útulku vzala Greasku. Posílám pár fotek -  je to průřez z posledního cca. roku a půl.

Z Greasky se stala nádherná psí slečna, všichni ji mají nadále rádi. A dá se říct, že si stále drží svoji přezdívku "Nejoblíbenější slečna". Před nedávnem jsme se společně s mým kocourem přestěhovali a přiřadili jsme do naší smečky dalšího člena, takže Greaska má i mužský element ve svém životě. A přes vše, čeho se na ní chlapi napáchali je nadále bezmezně zbožňuje a z nové rodinky má velkou radost.

Greaska je velice chytrá, poslušná a učenlivá slečna, zvládá vyjížďky do lesa s koněm, agility a další různé sporty, nejvíce ale zbožňuje vodu a balónky..

Doufám, že Vám fotky udělají radost

Přeji hodně podobně spokojených pejsků.

Šárka a Greaska

 

Dobrý večer,                                                                                  27.6.2009
 
podávám info o Greasi.. Zatím všechno zvládá naprosto s přehledem. Granule jí chutnají a za těch 24 hodin se ji zlepšil i průjem.

 

Nasadila jsem jí černé uhlí  a už zabralo. Krmení dostává 2x denně - ráno a večer. S kocourem se snaží pořád skamarádit, ten jí ale většinou hned usadí. Myslím, že by si s ním chtěla hrát, ale on ale v tomhle vůbec nespolupracuje.

Dneska se byla kouknout se mnou u koní. Nejřív trošku štěkala, ale když zjistila, že to s tím hodně přerostlým psem s divnými tlapkami  vůbec nic nedělá, tak toho nechala. Očuchala mu kopyta a všechno, co bylo v jejím dosahu (koník je strašne hodný a zvyklý na 2 pejsky, takže mu mohla dát i hubana).

V noci si mě hlídala a nešla se ani napít - ráno, když mě vzbudila, tak vypila 1/2 misky. 

Ve městě ji mám na vodítku (na všechny psy zatím reaguje dobře), mimo chodí na stopovacím - ale nejde většinou dál než 30-40 cm ode mne.  A reaguje v pohodě na povely.

Venku hodně aportujeme, takže potom hodně spí :o)) Doma si zatím kouše svoje hračky a kostičky a vůbec nevypadá na to, že by se chtěla pustit do něčeho jiného :o)  Až trošku přibereme, tak uděláme nějaké fotky a pošleme je :o))

Zdraví Greasi a Šárka

Fotky ze dne 30.6.2009 - přidáno 1.7.2009 :-)

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek


Fotky přidané dne 13.7.2009

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek