Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kai nd

Dobrý den,                                                                                 13. 3. 2013

hned zkraje mnoho pozdravů ode mne, mého partnera a samozřejmě taky od Kaie. Snažila jsem se vložit na stránky útulku nějaké fotky i Vás zkontaktovat na FB, ale nějak se to nedaří, nevadí.

Kai je u nás, myslím, spokojený, většinu dne prospí na gauči, když má jít ven, musíme ho dost přemlouvat :-) Je to zvířátko opravdu neuvěřitelně klidné a hodné. A obrovský mazel. S kočendou už si na sebe zvykli, žerou vedle sebe v kuchyni, Saxana ho občas očichává a on ji za to občas naoko trochu prožene, ale je to očividně jen hra.

S hygienou se občas nezadaří, musí chodit ven poměrně často, jinak to občas "nedá", ale kvůli tomu si nohu za krk nedám, protože jinak je opravdu zlatý. Na vodítku chodí skvěle, miluje hluboký sníh, chodí v něm, i když nemusí :-) Bez vodítka je to horší, prakticky nereaguje na přivolání. To budeme ještě cvičit, pamlsků máme dost ;-) Jakmile ho pustíme, otočí se a domů. Nevím, jestli je to jen neposlušnost či svéhlavost (přece jen je v něm kus jezevčíka), nebo jestli se spíš bojí o svůj nový domov, abychom ho zase někam neodvedli. Kdyby mu to tak člověk mohl vysvětlit, že se bát nemusí... Doma i v autě je bez problému, čeká, neštěká, jen když někdo zazvoní, tak ňafne, ale minimálně.

Co mi ale dělá opravdu starost, je jeho baštění. Jí hrozně málo, granulky mu nejedou vůbec a konzervičky zbaští trošičku a dost. Ještě tak kočičí kapsičky, to občas slupne Saxaně, ale ani to málo nedojí. Jinak se ale chová normálně, nevypadá, že by třeba nejedl steskem (to by nežebral u každého našeho jídla :-D). Mohla byste mi prosím napsat, jaký druh granulek nebo krmení měl u vás a co mu chutná? Rádi mu koupíme, co bude potřeba.

Přikládám pár fotek a moc vás všechny zdravím. Fotky jsou mizerné kvality, nemám lepší foťák.
 
Hezký den tento i všechny příští přeje

Alena Švarcová - Alča - Madla - Dáma s čápem - Raulin Nessimä, Lipsko