Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kettynd

Dobrý den!                                                                                  30. 9. 2013

Abychom se připomněli, tak 14. 1. 2012 jsme si z Kralup odvezli naší Ketynku. Krásně prospívá a konečně cítíme, že je tady doma. Venku i v bytě. má asi 6 oblíbených pelíšků + naši postel.

Je taková krásně " BLÁZNIVÁ" - leží, převaluje se na zádech u toho mručí a většinou má něco z hraček v mordince. Už ví, že jí nikdy nedáme a krásně se umí mazlit. Venku má respekt a pejsci, kterým moc voní, už kolem chodí obloukem. Je to naše princezna a k ní se přece nečuchá.

Jinak chceme, aby byla hlavně svobodná a má jen málo zákazů, které se však naučila dodržovat. A to, že venku se nic nežere a kočky a ptáčci není lovná zvěř.

Je balonková a lidem se moc líbí a když sama chce, tak si ji můžou podrbat. To aby věděla, že jsou i hodní lidé venku a že je o ni zájem a ten si užívá.

Jak víte, bydlíme u televize a v parku si Ketynku fotili ještě s dvěma kluky pro plakáty k nějakému filmu. Jenom kšírky jsem jí musela sundat, protože je to film z roku 1985 a růžový balonek prý přebarví na šedou. Ale dovolila jsem to, jenom když budu blízko.

Tak fotoaparát cvakal, kluci z ní byli nadšení, já stála na 20 cm vedle a Ketynka byla jako pravá modelka. Bohužel si nepamatuji název filmu, ale zjistím to a hned napíšu, a kdyby vyšel plakát s Ketynkou, tak vám ho přivezeme.

Mám za ni radost, protože start do života nebyl až tak hezký a teď se nám často stává, že ji lidi obdivují a já je posílám do Kralup, že takových hezkých pejsků je tam fůra. Nevím proč, ale spousta lidí má o útulcích divnou představu, tak alespoň děláme reklamu.

Teď nemám v provozu fotoaparát, abych poslala fotky, ale jak to bude možné, pošlu. A třeba na jaře, jak máte různé akce, bychom už mohli přijet.

Děkuji vám za Ketynku a moc držím palce všem pejskům!

Mějte se hezky

Eva Brožková

 

Dobrý den,                                                                                     4. 4. 2012

posílám fotky naší Ketynky z útulku Lesan, kde jsme našli štěstí 14.1.2012.

I když byla Ketynka zvyklá být venku, moc si oblíbila gaučík i křesla a moc rádi se mazlíme. Na fotkách jsme i s mou neteřinkou Mařenkou a holky si moc rozumí.

Děkuji ještě jednou.

Eva Brožková a Ketynka