Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kikinand

Dobrý den,                                                                                   28. 9. 2011

Dneska, 28. 9. 2011, Kikinka umřela. Selhaly jí ledviny, měla metastázy na plicích a další závažné nálezy. Dva dny byla hospitalizovaná v nemocnici v Libuši, a protože léky nezabíraly, jak veterináři doufali, nechali jsme jí uspat.
Svobodovi
 

Dobrý den,                                                                                   27. 12. 2010

v únoru tomu bude rok, co jsme si z Vašeho útulku vzali Kikinku. Zdravotně na tom nebyla dobře, ale nakonec rakovinu přemohla. Byla nervózní a jakákoliv manipulace s ní byla složitá. Teď mohu říct, že je z ní opravdový domácí mazel. Přijala naší rodinu, ale, bohužel, cizí osoby ne... S tím už jsme se smířili. Chodí za mnou jako ocásek, když přijdeme domů z práce nebo ze školky, tak skáče půl metru vysoko a nadšeně nás vítá...

Posílám pár fotek ...

Přejeme Vám vše nejlepší v novém roce! 

Svobodovi
 

Dobrý večer, paní Kolková,                                                               24. 10. 2010

minulý víkend jsme byli venčit Blešku a Bubu. Jsou to moc hodní pejskové. Kikinka byla také hodná. Jen náš Davídek mìl svojí "chvilku". Ale venčení s pejsáky jsme si nenechali "otrávit". Byl to moc hezký den. Dala jsem na Vás a Kikině sehnala odvážného střihače - kadeřníka.

Musím přiznat, že to bylo náročné, ale Kikinu zvládl a byl hodný, ale přísný. To já a můj manžel nedokážeme. Na to, jak Kiki teď vypadá, si musíme teprve zvyknout. Už jsem jí koupila na mrazivé dny vestu, tak zimou snad trpět nebude. No, podívejte se sama :-)

Hezký zbytek večera...

Katka, Kamil, Davídek a Kiki Svobodovi