Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kotelka nd

Povídání (pohádka) o Kotelce                                                    27. 4. 2013

Bylo jednou jedno štěňátko a to přijelo z útulku do svého nového domova v Tursku. Nejprve se tvářilo trošku nejistě a říkalo si: "Kdepak to jsem?"

Tehdy šlo ještě vyfotit výborně, stálo, koukalo po bílých pantoflích a očichávalo okolí. Velmi brzy si ale zvyklo a otrkalo se až tak, že chtělo být hlavou rodiny. Stala se z ní poměrně hyperaktivní fenka, chvíli neposedí - prostě si užívá života. V Tursku už je 5 měsíců a bude se muset ještě pár věcí naučit, aby z ní už byla velká holka, ale je určitě na dobré cestě.

Na těch fotkách je vidět, že má na jedné tvářičce beďárek. Začalo se jí tam objevovat něco jako bradavice, tak pan veterinář říkal, že se to pejskům v pubertě stává a není to nic špatného. Asi týden na to bere homeopatika a už to mizí, takže to brzy zmizí, zaroste chloupky a bude to zase krasavice :)

Kdyby Vám připadalo, že se na fotkách málo usmívá, tak ona se normálně směje dost. Akorát se jí zrovna při focení nechtělo :)) Často si lehá na zádíčka a chce hladit na bříšku a já jí pak do toho vyprávím vtipy a šimrám ji a ona se naprosto úžasně směje :)

Však snad její úsměv uvidíte taky, jestli bude v létě nebo na podzim nějaké setkání. Zrovna jsme si nedávno říkaly, jak asi vypadají sourozenci, jestli taky hnědnou (byla jen černá a bílá a teď za oušky a na zadních nožičkách se vybarvuje dohněda).

Hezký víkend a ať se Vám ve všem daří.