Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lesan

Zdravíme do Kralup,                                                                      20.12.2010
 
tak se paní Kolková zase po delší době ozýváme z Liberce. Lesanek se má moc dobře, jen ho teď v zimě trochu pobolívají kloubky, ale na netu jsme našli přírodní kloubní výživu z bylinných tinktur, mohla by pomoct, brzy ji
vyzkoušíme.

Hodně si oblíbil naši nejmladší fenečku Ťapinku, je to takový její ochránce a ona toho náležitě využívá :). I s kočičáky vychází na výbornou. Je moc fajn, že se mají všichni rádi a je to úžasný pohled,  když vidíte schoulenou kočičí kuličku přitisknutou na některém z našich pejsků. Lesanek má taky moc rád teplo, vyhledává vyvýšená místa a nejvyšší stupeň oblíbenosti má zrovna teď gauč :).

Jsme opravdu šťastní, že u nás našel domov, že už nemusí být v kotci, v zimě a čekat, jestli se ho někdo ujme, stejně tak jako tísíce dalších zvířátek v útulcích.

Snažíme se hodně apelovat na lidi a přátele ve svém okolí, pokud uvažují o tom pořídit se čtyřnohého kamaráda, aby udělali dobrý skutek, nekupovali živé bytosti za peníze od množitelů a zvolili zvířátko právě z útulku, protože oni tam na ně čekají...

Jinak rekonstrukce domečku stále pokračuje, ale pomalu a jistě se blížíme k vysněnému cíli, plánovaná doba stěhování příští rok na podzim, tak uvidíme. Všichni se už moc těšíme :). Zatím si aspoň pejskové (kočičáci ještě musí vydržet) užívají o víkendech zahrady, krásné přírody a čerstvého vzdoušku.

V příloze zaíláme pár nových fotek a přejeme, ať se moc daří, jak Vám sobně, tak i všem Vašim spolupracovníkům a zvířátkům v útulku.

Martina a Jirka

výhled z domečku v létě

výhled z domečku v zimě

>