Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lillynd

 Dobrý večer,                                                                      3. 1. 2012

je to pomalu dva roky, kdy jsem si od Vás vzala tu nejkrásnější a nejbáječnější psí holčičku - kříženku labradora, jménem Lilly. Jméno jsem jí nechala. Přijde mi čistá jako lilie.

Každý den mi dělá jen radost. Když bylo náledí, paničce se s chutí vysmála, že málem upadla. Taky umí být takový lumpík.

Miluje hračky - plyšáky. Má jich tolik, že je krásné ji pozorovat, jak si hraje. Když je venku hezky, všechny vytáhne a venčí je. :) Člověk se na ni nikdy nemuže zlobit, protože v jejích očích je tolik lásky, tolik poděkování a tolik štěstí, že každý den ji zbožnuji víc a víc.

Když jsem si ji od Vás brala, na ten den nikdy nezapomenu. Jak se dívala! Už v ten moment jsem vděla, že k sobě patříme, že nikdy nedovolím, aby jí někdo ublížil.

Lilly patří do mého života jako nikdo jiný. A já do jejího úplně nejvíc. Miluji, jak má každodenní radost z toho, že má okolo lidi, kteří ji zbožnují a milují. Lillynka není jen pes v rodině, ale člen rodiny. Děkujeme, že jste nám dali možnost spolu být. Posílám pár fotek.

Přejeme všem pejskům do nového roku, aby měli štěstí a vzal si je někdo, pro koho budou alespon z části   tolik znamenat, jako pro nás naše Lilly. A Vám, aby se dařilo co nejlépe. Někdy se za Vámi zas podíváme. :)

Lilly a Týna Krausová