Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.4.2010

Dobrý den, 18.4. to bude rok, co k nám do rodiny přišel, tedy spíš přijel, Méďa, který se dnes už sice jmenuje Míša, ale z jeho povahy ani trochu neubylo, naopak mnoho přibylo.

Míša je neuvěřitelně vděčný, společenský, mazlivý, ale taky žárlivý chlap :-). Doma na dvoře na něj čekala stejně stará labradoří kamarádka Sára, se kterou si okamžitě padli do oka, Míša Sáře zaplnil prázdné místo po zemřelém vychovateli Pupíkovi, Míšovi Sára zase zavdala příčinu ohánění se po ostatních psech.

Docela dlouho bylo na Méďovi-Míšovi znát (a i dnes je to na něm občas vidět), že bývalý majitel nešel pro ránu daleko, takže stačilo sebemenší máchnutí rukou a pejsek už se krčil v boudě. To už díky bohu opadlo, Míša už ví, že od nás bit rozhodně nebude, ale ráznějšího povelu se bojí stále.

Každopádně přes veškeré nepříjemnosti, které se na něm stále občas odrážejí, je z něj velmi spokojený pejsek, který se kupodivu nechává prohánět svou psí kamarádkou a nebo na oplátku prohání kočky :-)

Míša je neuvěřitelné zlatíčko, jakmile si vymaní vaši pozornost, jen tak se ho nezbavíte a rozhodně není šance, že by Vás nechal věnovat trochu pozornosti i Sáře :-) Je velice učenlivý, ale nějakého tvrdého tréninku se stále spíše varujeme, protože jak už jsem napsala, zvýšený hlas ho stále zahání do boudy.

Nicméně jsem velice ráda, že moji rodiče si jako dárek k 20tému výročí svatby pořídili právě tento dárek :-) Zapadl do rodiny hned v prvních minutách a my ho milujeme stejně, jako on miluje nás.

Kdyby to jen trochu šlo, nejradši bych dala domov všem psům, kteří ho potřebují. Nejde to, a tak si jen mohu přát, aby těch hodných lidí bylo stále víc než těch, kteří uvazují psy u plotů a vyhazují je do popelnic...

Za Míšu-Méďu děkujeme a moc všechny pozdravujeme :-)

Mnoho nových hodných páníčků a spokojených pejsků přejí

Dobrohruškovi od Berouna :-)


Obrazek

Méďa je ten černej :-)