Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení v útulku,                                                                                   26. 4. 2011

Je to rok, co jsme si od Vás přivezli našeho Merlinka. Měl 3 nožky a nechtělo se mu opustit útulek.

Hned první den se sebral a chtel odejít zpět.:) Během pár dnů jsme se stali kamarády a během dalších týdnů už to byla velká láska. Merlinek je zdravý, živý a hodnoučký pejsek. K nám přilnul a my k němu. Nejšťastnější je, když je s námi: to znamená přitisknut z jedné strany ke mně a z druhé k manželovi.

Miluje naše navečerní dlouhé procházky v Šárce, kdy si může pobíhat a čichat podle libosti. Kolem 7 hod. večer má rád už svůj klid a pelíšek a pilně pochrupuje.

Tedˇ se stal marketingovým ředitelem firmy Ecobag:, tak jestli se chcete podívat, jakou udělal kariéru, tak zde je: blog.ecobag.cz

Tímto Vám chceme poděkovat za péči, starost a spoustu času, které jste věnovali nejen našemu Merlinovi, ale všem pejskům v  útulku. Držíme palce.

Posíláme fotku Merlinka s jeho kamarádkou Sisinkou

Dana a Jan Horákovi 

 

Vážení v útulku,                                                                                      21. 4. 2010

posíláme Vám pár fotografii našeho Merlinka.

Minulý čtvrtek jsme si ho přivezli domů od Vás.

Byl celý vyděšený z další změny ve svém životě. Hned jsme zašli k panu doktorovi, který Merlina moc chválil a hlavně Vás, v jak pěkném stavu jste ho udržovali.

Mě si hned druhý den adoptoval a je z toho velká láska :-) Když jste říkali, že bude závislák, měli jste pravdu. Veškeré činnosti chce dělat se mnou, což je někdy opravdu těžké. Chce se mnou řídit auto, vytírat, vařit, mýt si hlavu atd :-)

Manžela se z počátku bál ale dnes už se na nej směje, skoro jako na mě. K ostatním lidem je pořád ještě velice ostražitý,  zvláště k mužským.

Miluje dlouhé procházky, i několik kilometrů a je na rozdíl od nás zcela k neutahání. Rád se prohání se svojí kamarádkou Bibinkou. Merlinek je prostě šťastný a velice přátelský pes, i přesto, co asi v životě prožil.

Děkujeme, Horákovi

 

Obrazek

 

Obrazek