Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miky nd

Dobrý večer,                                                                                     19. 2. 2013

fotky jsem vybrala z různých období: od začátku července, přes podzim, Vánoce až do dnešního dne.

Mikýsek bydlí v rodinném domku se zahrádkou. Venku má zateplenou boudičku. Přes den je venku a na večer a noc spinká v obýváku pod stolkem :-). 

O Vánocích jsme se vážili a má  12 kg. Víc než granulky mu chutnají psí salámky - buď kuřecí, nebo s drůbky. Ale úplně nejradši je, když je nějaká ta vařená nožička, žebírko, srdíčko nebo vývárek či morková kost :-).

Jinak povahou, co jsem ho poznala, je to pejsek zvídavý, nejraději prožene zajíce nebo srnku. Trošku taková samostatná jednotka. Jak nezjistim dřív než on, že je tam nějaká zvěř, tak bohužel mizí v dáli. Občas se stane, že prostě za zvěří při procházce uteče. S tím budeme asi bojovat pořád.

Už si začal hrát i s míčkem, což ze začátku, myslím, vůbec neznal, nevěděl, co s tím má dělat. Teď už občas míček přinese, nebo si hrajeme s uzlíkem. Ale vždycky bude největší zábava objevování všeho nového na procházkách. Před měsícem jsme udělali 16 km výlet a to se mu líbí úplně nejvíc :-).

Jinak je to ale zlatíčko a je hodně mazlící :-). Ale taky dobře a poctivě hlídá domeček. Nic mu neunikne a už vůbec ne paní, která roznáší letáky. Nějak si na ni zasedl a to si vždycky myslím, že zburcuje celou vesnici :-).

K Vánocům dostal reflexní vestičku a obojek s šátečkem.vJsou tam i nějaké ty vánoční fotky, až z toho byl celý utahaný a usnul jako dudek.

Mikýska ráda přivezu ukázat osobně, pokud to vyjde, tak tento víkend. To bych Vám zavolala, než bychom přijeli.

Hezký zbytek večera,

PP