Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobrý den,                                                                             24. 11. 2010

jsem Kačenka z jarních štěňat. Mám se moc dobře a po tom, co jsem našla smysl života v aportování, jsem ještě šťastnější, než když si mě vzali moji páníčci.

Ohromně mě baví aportovat a to hledání míčku, když ho nevidím dopadnout, v tom jsem opravdu vytrvalá a dobrá! Hledám tak dlouho, až ho najdu. Vždycky!

Radost, že jsem u těch svých, dávám najevo olizováním obličeje, jak jen to jde, ale nějak s ním přede mnou uhýbají. Asi to bude tím, že bydlím na klíně a při sebemenší příležitosti se tam chci dostat. To pak přeci tu radost, že tam jsem, musím dát nějak najevo, ne?

Nechali mě vykastrovat, ale to je dobře, protože jsem velmi temperamentní pejsek a hrozně jsem trpěla, když jsem musela chodit 3 týdny na vodítku. Bez míčků, klacků, šišek a psích kamarádů, se kterými bych se honila. Děs! Představa, že se to opakuje 2x do roka, to bych snad nepřežila.

Zajímalo by mě, jak jsou na to moji sourozenci, co sestřička Minnie, taky je to takový, jak říkají moji, poděs? Docela ráda bych si popovídala s jejími páníčky, a třeba se s nimi i sešla, to by byla psina, vidět ségru. Kdybyste na ně měli spojení, tak jim, prosím, dejte moji e-mailovou adresu chudisek@seznam.cz - panička se s nimi domluví, jestli budou mít zájem. Mějte se fajn a držím palce dalším pejskům, ať si taky najdou príma páníčky.

Kačenka

 

24.3.2010

Dobrý den, v sobotu jsme si odvezli štěně (ďáblíci) - nyní Kačenku. Cestu zvládla v pohodě, rychle se zabydlela v Praze a je úžasná. Ohromně hravá, poslušná  a mazlivá. Dnes jsem jí byla venčit a v parku jsme se setkali s pánem, který také venčil štěně Fida. Během toho, jak mrňousové lítali kolem nás, jsme se domluvili, že i Fido je z Kralup.  Tak to je náhoda, v Praze v jednom malém parčíku se sejdou 2 psící z útulku v Kralupech. Svět je malý. Děkujeme za Kačenku  a napíšeme, jak se jí vede.

Zdravím a přeju hodně pohody!

Nová