Jdi na obsah Jdi na menu
 


23.3.2010

Ahoj všichni z útulku, čtvernožci i dvojnožci :-)

je to už 2 dny, co si mě odvezla domů nová panička a nový páníček. Nejdřív jsem se moc bála, protože jsem je neznala, ale už v autě, v náručí své nové paničky jsem usnula. Hned v útulku jsem dostala jméno Minnie :-)

Můj nový domov je moc hezký. Je to třípokojový byt v malé vesničce, kde jsou kolem lesy a pole. Jsou tu slyšet ovečky a taky oslík. V bytě se mnou bydlí můj páníček a panička, psí kamarádka Daisinka a taky králíček Bugs. Panička se mnou zůstala doma a nešla do práce, takže se můžeme skamarádit :-) To taky uvidíte na fotkách.

Hned jsem se v novém domově zabydlela. Dostala jsem spoustu piškotek, svoje mističky s papáníčkem. A taky jsem dostala nový pelíšek, ale stejně jsem v něm nespala, protože jsem hned první noc skočila páníčkům do postele a už se od tamtud nehla. Takže jsem hned první noc spali všichni čtyři společně-páník, panička, Daisinka a já :-) Panička říká, že se trochu roztahuju, ale když ta postýlka je tááááák měkoučká :-)

Druhý den po mém příjezdu do nového domamova jsme se byli projít. Je tu kousek rybníček, kam chodí páníčci pravidelně s Daisinku, takže jsem tam vyrazili všichni. Dostala jsem nové kšírky-červené a taky vodítko. Musím tedy přiznat, že jsem se zpočátku venku dost bála, měla jsem strach, tolik zvuků a pachů. Ale za pár minut jsem poznala, že jsem v bezpečí s páníky a už jsem utíkala za Daisinkou. Ona pořád běhá a zkoumá samá zajímavá místa. Už se těším na další procházky :-)

Haf haf haf  a pac a pusu :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek