Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náhrdelníky 3

Na masivnější přívěsky nabízíme  nyní kromě jemných řetízků, kt. používáme na ostatní, i masivnější hrubší řetízky s většími oky, jejich vzorník najdete zde. Do objednávky napište číslo řetízku a požadovanou délku.

Náhrdelník "Alexis" 270 Kč

Přívěsek ve starostříbrné barvě o rozměrech 50 mm, doplěný krystaly. Řetízek 50 cm.

Náhrdelník "Raeva" 270 Kč

Přívěsek ve starostříbrné barvě o rozměrech 55 mm, doplěný krystaly. Řetízek 50 cm.

Přívěšek "Zelený oheň" -  130 Kč

Smaragdově zelený krystal Swarovski 12 mm, měňavé barvy v kovovém, starostříbrném lůžku 25x25 mm. Možno se domluvit na dokoupení závěsu ze starostříbrného řetízku, kůže, černé imitace sametu nebo obruči.

K dispozici i jiné barvy krystalu!

Přívěšek "Bronzový 3D pes" - 60 Kč

Kovový přívěšek, velikost 3x2 cm.

Náhrdelník "Liščí hlava" 150 Kč

Přívěsek ve starostříbrné barvě o rozměrech 44 x 40 mm. Řetízek 50 cm.

Náhrdelník "Ptačí lebka" 150 Kč

Oboustranný dutý přívěsek ve tvaru velké lebky ptáka ve starostříbrné barvě o rozměrech 42 x 13 x 11 mm, kožený závěs 46 cm.

Přívěšek "Myš se Swarovski krystaly" 140 Kč

kov, sklo, rozměr vč. očka: 30 x 47 x 8 mm. Neobsahuje nikl ani olovo. Závěs možno dokoupit dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, řetízek variabilní délky aj.

Náhrdelník "Akustická kytara" 140 Kč

vzhled kovu bronz, velikost přívěšku 45 x 18 mm, kůže se zapínáním 50 cm.

Přívěšek "Ještěrka klikatá" 90 Kč

vzhled kovu bronz, rozměry 50 x 26 mm. Lze dokoupit závěs dle vaší představy.

Přívěšek "Antický vlk" – 90 Kč

kov, 4x 3,3 cm, lze u nás dokoupit řetízek či kůži nebo jiný závěs dle vaší představy.

Přívěšek "Basová kytara" - 90 Kč

Rozměry: 4,9 x 1,7 x 0,2 cm. Lze dokoupit řetízek, kůži ap., dle vaší představy a délky.

Přívěšek "Konvice" - 90 Kč

kov v barvě starostříbra, velikost 5 x 3,5 cm. Lze dokoupit řetízek, kůži, kombinovanou stuhu bavlna - organza, hedvábnou stuhu ap. dle vaší představy a délky.

Náhrdelník "Medová kočka" -  260 Kč

platinová barva kovu, skleněné krystaly, korálky broušené. Rozměry přívěšku: 38x23 mm. Řetízek 50 cm, srdíčka a ohňovky v něm po celé jeho délce.

Přívěšek "Strom velký" - 90 Kč

barva kovu starobronz, průměr kruhu 4 cm. K dispozici jsou i náušnice s tímto typem stromu v menším provedení a bez kruhu.

Náhrdelník "Křížek" - 90 Kč

kovový křížek na řetízku 3 x 2,5 cm, barva kovu platina, řetízek 50 cm.

Přívěšek "Alenka v říši divů" -  120 Kč

barva kovu bronz, lila šatony, průměr 4 cm.

Přívěšek "Víla na měsíci" -  80 Kč

barva kovu bronz, velikost 3,8 cm průměr.

Přívěšek "Tyrkysový čtverec v obdélníku" -  120 Kč

Starostříbrný přívěšek rozměrů 3,5 x 2,5 cm. Lze dokoupit řetízek či jiný závěs dle vašeho přání.

Přívěšek "Lebka se Swarovski krystaly" -  80 Kč

Kovové lebky se vlepenými Swarovski krystaly, starostříbrná galvanizace nebo máme i bronzovou a lze vlepit i modré nebo zelené krystaly, rozměr 21 x 11 mm, otvor pro průvlek kůže 4 mm. Lze dokoupit závěs dle vašeho přání (kůži, hedvábí, řetízek, lanko atd., doporučujeme však kulatou silnější černou kůži. Zhotovíme pak závěs dle Vaší požadované délky s uzavíráním na karabinu za 50 Kč).

Přívěšek "Swarovski lila krystal s kytičkou" -  90 Kč

kov, Swarovski krystal, průměr 25 mm. Lze dokoupit závěs dle vašeho přání (kůži, hedvábí, řetízek, lanko atd.).

Náhrdelník "Kovové smaltované slunce" -  190 Kč

smaltovaný kov, kožený závěs 45 cm.

Přívěšek "Štíhlý had" - 80 Kč

Kkovový přívěšek v antracitové barvě kovu (metal gun) 5 x 3 cm. Možno dokoupit závěs dle vaší představy (řetízek s naketlovaným korálem jako jablíčkem nad hadem, kůže, atd.).

Přívěšek "Ježčí rodinka" - 120 Kč

Kovový přívěšek 3,7 x 2 cm. Lze dokoupit závěs dle vašeho přání (kůži, hedvábí, řetízek, lanko atd.).

Přívěšek "Nefertiti" - 60 Kč

Kovový přívěšek cca 4 x 4 cm. Lze dokoupit závěs dle vašeho přání (kůži, hedvábí, řetízek, lanko atd.).

Náhrdelník "Koňská hlava 2" - 70 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled starostříbro, velikost 2 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Koňská hlava 1" - 80 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled starostříbro, velikost 3 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Přívěšek Swarovski sova - 120 Kč

Swarovski lepené krystaly, délka 5 cm. Závěs možno vybrat dle vašich požadavků na jeho délku a typ. Řetěz s hrubými oky, s jemnými oky, kůže, pryž, voskovaná bavlněná šňůrka, lanko nebo obruč). Kromě modrých očí můžeme nabídnout i jiné barvy očí - barvy najdete na fotce zde.

Přívěšek "Stříbřitý pes" - 65 Kč

kovový přívěšek v barvě starostříbra 4x 5,2 cm. Lze dokoupit jakýkoliv závěs dle vašeho přání (kožená šnůřka, řetízek, hedvábná šňůrka, organtýnová kombinovaná stuha, pryžová šňůrka atd.)

Přívěšek "Želva stříbrná" - 60 Kč

Kovový litý přívěsek, stříbrná barva kovu, velikost 3 x 2 cm, závěs možno dokoupit dle vašich představ - řetízek, kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Přívěšek "Andělka 3" - 90 Kč

kovový přívěšek v barvě starostříbra 4,1x 4,3 cm. Lze dokoupit jakýkoliv závěs dle vašeho přání (kožená šnůřka, řetízek, hedvábná šňůrka, organtýnová kombinovaná stuha, pryžová šňůrka atd.)

Přívěšek "Andělka 4" - 90 Kč

kovový přívěšek v barvě bronzu 4,1x 4,3 cm. Lze dokoupit jakýkoliv závěs dle vašeho přání (kožená šnůřka, řetízek, hedvábná šňůrka, organtýnová kombinovaná stuha, pryžová šňůrka atd.)

Přívěšek "Buddha" - 60 Kč

Měděný Buddha, přívěšek, velikost 32x20 mm. Lze dokoupit jakýkoliv závěs dle vašeho přání (kožená šnůřka, řetízek, hedvábná šňůrka, organtýnová kombinovaná stuha, pryžová šňůrka atd.)

Přívěšek "Smaltovaná žlutá kočička" - 60 Kč

nerez kov, pravý smalt, rozměry 36x33 mm. Lze dokoupit jakýkoliv závěs dle vašeho přání (kožená šnůřka, řetízek, hedvábná šňůrka, organtýnová kombinovaná stuha, pryžová šňůrka atd.)

Přívěšek"Kokopelli 1" - 70 Kč

Obecný kov, délka 4 cm. K přívěšku lze dokoupit řetízek nebo jakýkoliv jiný závěs dle dohody.

Přívěšek"Kokopelli 2" - 65 Kč

Obecný kov, délka 3 cm. K přívěšku lze dokoupit řetízek nebo jakýkoliv jiný závěs dle dohody.

Náhrdelník "Andělka 1" - 120 Kč

Masivní přívěšek andělky starostříbrného vzhledu, délka přívěšku 5,8 cm, na kombinovaných bavlněných šňůrkách s organtýnem - (lze i jiný závěs, včetně velkookého řetízku dle domluvy). Náhrdelník pěkně doplňují nášnice s drobnými andělkami, které najdete v naší nabídce zde.

Přívěšek "Drak v oválu" - 50 Kč

Kovový litý přívěsek v barvě bronzu, velikost 3,2 cm - průměr kruhu, závěs možno dokoupit zde dle vašich představ - řetízek, kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Přívěšek "Kůň" - 120 Kč

Litý kovový přívěšek 4,5x4 cm. K přívěšku možno dokoupit řetízek, kůži, lanko s korálky dle vašeho výběru, či jiný závěs dle vaší představy a délky.

Přívěšek "Nůžky" - 60 Kč

Litý kovový přívěšek 2,5x6 cm. Nůžky nejsou funkční (necvakajjí), je to pouze ozdobná atrapa. K přívěšku možno dokoupit řetízek, kůži, lanko s korálky dle vašeho výběru, či jiný závěs dle vaší představy a délky. Na přání vlepím též krystal do důlku mezi oušky.

Náhrdelník "Kůň ve skoku" - 120 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled bronz nebo starostříbro - to můžete vidět na fotce zde, velikost 5 x 3,8 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky. Do objednávky napište, jestli chcete stříbrného, nebo bronzového.

Náhrdelník "Ještěrka" - 70 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled starostříbro, velikost 4 x 2 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Jabloň růžová" - 120 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled starostříbro, s růžovými broušenými šatonovými kamínky, velikost 4 x 2 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Přívěšek"Smaragdový vykládaný" - 120 Kč

Kovový litý přívěšek se vsazenými skly, rozměr 5x5 cm. Na přání lze dokoupit u nás řetízek ve stejném odstínu kovu a délky, která vám vyhovuje, či kožený, pryžový či sametový závěs.

Přívěšek"Fialová kytička" - 120 Kč

Kovový litý přívěšek, průměr 3,5 cm, se vlepenými kabošony kočičího oka s měňavým efektem. Na přání lze doplnit řetízkem dle vaší míry, kůží, strunou či lankem.

Přívěšek Květina 60 Kč

Závěs dle dohody (řetízek, kůže, organtýnová či hedvábná stuha či bavlněná šňůřka), délka přívěšku 2,5 cm.

Přívěsek "Jantra" - 120 Kč

porcelánový motiv v kovovém konvexním lůžku, průměr bez očka 2,5 cm. Závěs dle dohody (kůže, řetízek, bavlněná šňůrka...).

Přívěšek "Srdce" -  40 Kč

Kovoplastový lehký přívěsek, 3 cm, závěs možno dodat dle dohody.

Náhrdelník "Keltský znak I." - 90 Kč

kovový litý přívěšek, velikost 3,5 cm. Závěs dle dohody (kůže, řetízek, bavlněná šňůrka...).

Náhrdelník "Keltský znak II." - 90 Kč

kovový litý přívěšek, velikost 3 cm. Závěs dle dohody (kůže, řetízek, bavlněná šňůrka...).

Náhrdelník "Aeskulap" - 90 Kč

kovový litý přívěšek, velikost 3,8 cm. Závěs dle dohody (kůže, řetízek, bavlněná šňůrka...).

Náhrdelník "Malá karnevalová maska" - 90 Kč

kovový litý přívěšek se smaltem a vsazenými Swarovski krystaly, velikost 2,5 cm. Závěs dle dohody (kůže, řetízek, bavlněná šňůrka...).

Náhrdelník "Velká karnevalová maska" - 95 Kč

kovový litý přívěšek se smaltem a vsazenými Swarovski krystaly, velikost 5,5 cm. Závěs dle dohody (kůže, řetízek, bavlněná šňůrka...).

Swarovski rudé jablíčko - 130 Kč

Swarovski lepený krystal 12 mm, délka včetně šlupny 3,5 cm. Závěs možno dokoupit dle vašich požadavků na jeho délku a typ. Řetěz s hrubými oky, s jemnými oky, kůže, hedvábí...)

K dispozici i jiné barvy krystalu!

Swarovski růžové jablíčko - 130 Kč

Swarovski lepený krystal 12 mm, délka včetně šlupny 3,5 cm. Závěs možno dokoupit dle vašich požadavků na jeho délku a typ. Řetěz s hrubými oky, s jemnými oky, kůže, hedvábí...)

K dispozici i jiné barvy krystalu!

Swarovski zelinkavé jablíčko - 130 Kč

Swarovski lepený krystal 12 mm, délka včetně šlupny 3,5 cm. Závěs možno dokoupit dle vašich požadavků na jeho délku a typ. Řetěz s hrubými oky, s jemnými oky, kůže, hedvábí...)

K dispozici i jiné barvy krystalu!

Swarovski tanzanit jablíčko - 130 Kč

Swarovski lepený krystal 12 mm, délka včetně šlupny 3,5 cm. Závěs možno dokoupit dle vašich požadavků na jeho délku a typ. Řetěz s hrubými oky, s jemnými oky, kůže, hedvábí...)

K dispozici i jiné barvy krystalu!

Swarovski modré jablíčko - 130 Kč

Swarovski lepený krystal 12 mm, délka včetně šlupny 3,5 cm. Závěs možno dokoupit dle vašich požadavků na jeho délku a typ. Řetěz s hrubými oky, s jemnými oky, kůže, hedvábí...)

K dispozici i jiné barvy krystalu!

Swarovski smaragdové jablíčko měňavé - 130 Kč

Swarovski lepený krystal, délka včetně šlupny 3,5 cm. Závěs možno dokoupit dle vašich požadavků na jeho délku a typ. Řetěz s hrubými oky, s jemnými oky, kůže, hedvábí...)

K dispozici i jiné barvy krystalu!

Náhrdelník "Měsíční znamení - váhy, střelec nebo ryby" - 70 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled starostříbro, velikost cca 2,5 x 2,5 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Želva" - 80 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled starostříbro, velikost 4 x 3 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Šnek" - 90 Kč

Kovový litý přívěsek, úprava starostříbrný vzhled, 5,3x2,5 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Dráček v rámečku" - 90 Kč

Kovový litý přívěsek, úprava starostříbrný vzhled, 3 x 2 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Keltský barevný" - 90 Kč

Kovový litý přívěsek, starostříbrný vzhled, barvy středu buď oranžová nebo medová, průměr kola 3,5 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Kočka dlooouhá" - 70 Kč

Kovový litý přívěsek, úprava starostříbrný vzhled, 5,3 x 2,5 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Koťátko" - 90 Kč

Kovový litý přívěsek, úprava stříbrný vzhled, oči buď červené nebo oranžové kamínky,  závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Keltský ocelově šedý" - 90 Kč

Kovový litý přívěsek, ocel (ten vpravo), velikost 3.5 cm, závěs možno dokoupit dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Slunečnice" - 90 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled stříbro, velikost 4 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky, lze i řetízek za příplatek 40 Kč.

Náhrdelník "Orel" - 90 Kč

Kovový orel, velikost 4x 5 cm, zavěšeno na bavlněné šňůrce s úvazem vzadu.

Náhrdelník "Smaltovaný pejsek černý" - 70 Kč

Kovový přívěsek smaltovaný, velikost 4 x 4 cm, závěs dle vašich požadavků.

Náhrdelník "Německý ovčák" - 120 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled ocel, velikost 4 x 3 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Přívěšek "Buldok " - 70 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled metalgun, velikost 1,7 x 2,3 cm, závěs možno dokoupit dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, řetízek variabilní délky.

Náhrdelník "Vlk" - 120 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled starostříbro nebo staromosaz, velikost 4 x 3 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Keltský věnec" - 90 Kč

Kovový litý přívěsek, starostříbro, velikost 3 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Modrá kobra" - 90 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled starostříbro, velikost 3.5 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Dračí sluj" - 90 Kč

Kovový litý přívěsek, vzhled starostříbro, velikost 4.5 x 3 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Pudl" - 90 Kč

Kovový litý přívěsek z mědi nebo v úpravě starostříbra, velikost 2 x 2 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Koťátko" - 90 Kč

Kovový litý přívěsek, úprava měď nebo starostříbro, velikost 2 cm, závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Náhrdelník "Kočka" - 80 Kč

Kovový litý přívěsek, úprava stříbrný vzhled,   závěs možno vybrat dle vašich představ - kůže, pryž, bavlněná voskovaná šňůrka, hedvábí, se zavíráním i na zavázání, variabilní délky.

Přívěšek "Srdeční záležitost kočka" - 70 Kč

kovový přívěšek v barvě bronzu 3,6x 3,6 cm. Lze dokoupit jakýkoliv závěs dle vašeho přání (kožená šnůřka, řetízek, hedvábná šňůrka, organtýnová kombinovaná stuha, pryžová šňůrka atd.)

Přívěšek"Sovička 5 " - 100 Kč

kovový přívěšek v barvě bronzu 43x29 mm. K přívěšku lze dokoupit řetízek nebo jakýkoliv jiný závěs dle dohody.

Přívěšek " Včelka " - 60 Kč

Starostříbrná včelka s černými kamínky v očích, rozměry 6x4 cm. Na přání lze u nás dokoupit i závěs (kožená šňůrka, voskovaná, víceřadá, řetízek, kůže, co si kdo bude přát a v požadované délce).

Přívěšek " Vážka " - 110 Kč

Velká vážka, rozměry 7,5x4 cm. Na přání lze u nás dokoupit i závěs (kožená šňůrka, voskovaná, víceřadá, řetízek, kůže, co si kdo bude přát a v požadované délce).

Přívěšek " Pavouček v pavučině " - 50 Kč

Starostříbrný pavouček v pavučině, rozměry 3x2 cm. Na přání lze u nás dokoupit i závěs (kožená šňůrka, voskovaná, víceřadá, řetízek, kůže, co si kdo bude přát a v požadované délce).

Přívěšek " Maxisrdce staromosaz " - 50 Kč

Velké kovové filigránové srdce 6,3x5,8 cm. Na přání lze u nás dokoupit i závěs (kožená šňůrka, voskovaná, víceřadá, řetízek, kůže, co si kdo bude přát a v požadované délce).

Přívěšek "Slon zlatý" - 90 Kč

Litý kovový přívěšek se šatony 5,5x4,5 cm. K přívěšku možno dokoupit řetízek, kůži, lanko s korálky dle vašeho výběru, či jiný závěs dle vaší představy a délky.

Přívěšek "Obří buclaté srdce" - 60 Kč

Litý kovový přívěšek 6x5 cm. K přívěšku možno dokoupit řetízek, kůži, lanko s korálky dle vašeho výběru, či jiný závěs dle vaší představy a délky.

Přívěšek "Ruka" - 50 Kč

Kovový filigránový přívěšek orientální ruky s okem, velikost 3,2x2,6 cm.

Přívěšek "Kočička s tyrkenitem červená" -  60 Kč

kovový přívěšek v barvě starostříbra, tyrkenitový kabošon, rozměry 3,2 x 2,5 cm.. Na přání lze u nás dokoupit řetízek, stuhu ap.

Přívěšek "Kočička s tyrkenitem modrá" -  60 Kč

kovový přívěšek v barvě starostříbra, tyrkenitový kabošon, rozměry 3,2 x 2,5 cm.. Na přání lze u nás dokoupit řetízek, stuhu ap.

Přívěšek "Dělená sova č.4" - 120 Kč

Velký dělený přívěšek sovy 6,5x3,5 cm, skleněné oči, možno i jiné barvy, jako jsou na fotkách u stejných sov stříbrných. Lze dokoupit jakýkoliv závěs dle vaší představy a délky (řetízek, kombinovaná organtýnová stuha, kůže, hedvábná stuha, bavlněná voskovaná šňůrka, pletené kožené lanko černé nebo fialové, kulatá sametka atd.)

Přívěšek"Prostorová sovička s černýma očima" - 130 Kč

Bronzová kulatá sovička, prostorově zpracovaná, dutá, 38x28x16 mm. K přívěšku lze dokoupit řetízek nebo jakýkoliv jiný závěs dle dohody.

Přívěšek"Prostorová sovička s fialovýma očima" - 130 Kč

Bronzová kulatá sovička, prostorově zpracovaná, dutá, 38x28x16 mm. K přívěšku lze dokoupit řetízek nebo jakýkoliv jiný závěs dle dohody.

Přívěšek"Prostorová sovička s bílýma očima" - 130 Kč

Bronzová kulatá sovička, prostorově zpracovaná, dutá, 38x28x16 mm. K přívěšku lze dokoupit řetízek nebo jakýkoliv jiný závěs dle dohody.

Přívěšek"Prostorová sovička s modrýma očima" - 130 Kč

Bronzová kulatá sovička, prostorově zpracovaná, dutá, 38x28x16 mm. K přívěšku lze dokoupit řetízek nebo jakýkoliv jiný závěs dle dohody.

Přívěšek"Prostorová sovička se světle zelenýma očima" - 130 Kč

Bronzová kulatá sovička, prostorově zpracovaná, dutá, 38x28x16 mm. K přívěšku lze dokoupit řetízek nebo jakýkoliv jiný závěs dle dohody.

Přívěšek"Prostorová sovička s tyrkysovýma očima" - 130 Kč

Bronzová kulatá sovička, prostorově zpracovaná, dutá, 38x28x16 mm. K přívěšku lze dokoupit řetízek nebo jakýkoliv jiný závěs dle dohody.

Přívěšek"Prostorová sovička se zelenýma očima" - 130 Kč

Bronzová kulatá sovička, prostorově zpracovaná, dutá, 38x28x16 mm. K přívěšku lze dokoupit řetízek nebo jakýkoliv jiný závěs dle dohody.

Přívěsek "Ovál" - 70 Kč

přívěšek z kovu v barvě starostříbra 40 x 25 mm (bez očka). K přívěšku možno dokoupit řetízek, kůži, lanko s korálky dle vašeho výběru, či jiný závěs dle vaší představy a délky.

Přívěšek "Sova Helenka" - 120 Kč

kovový přivěšek v barvě starostříbra, skleněné černé oči, délka 7,5 cm. Na přání lze dokoupit vhodný závěs dle vaší představy (řetízek, kůže, bavlna, organtýn aj.)

Přívěšek "Sova Martina" - 120 Kč

kovový přivěšek v barvě starobronzu, skleněné černé oči, délka 7,3 cm. Na přání lze dokoupit vhodný závěs dle vaší představy (řetízek, kůže, bavlna, organtýn aj.)

Přívěšek"List starobronzový" - 90 Kč

kovový přivěšek v barvě starobronzu, délka 6,3 cm, na přání lze dokoupit závěs dle vaší představy (řetízek, kůže, bavlna, organtýn aj.)

Přívěšek "Dělená sova č. 1" - 120 Kč

Velký dělený přívěšek sovy 6,5x3,5 cm, skleněné oči. Lze dokoupit jakýkoliv závěs dle vaší představy a délky (řetízek, kombinovaná organtýnová stuha, kůže, hedvábná stuha, bavlněná voskovaná šňůrka, pletené kožené lanko černé nebo fialové, kulatá sametka atd.)

Přívěšek "Dělená sova č.2" - 120 Kč

Velký dělený přívěšek sovy 6,5x3,5 cm, skleněné oči. Lze dokoupit jakýkoliv závěs dle vaší představy a délky (řetízek, kombinovaná organtýnová stuha, kůže, hedvábná stuha, bavlněná voskovaná šňůrka, pletené kožené lanko černé nebo fialové, kulatá sametka atd.)

Přívěšek "Dělená sova č.3" - 120 Kč

Velký dělený přívěšek sovy 6,5x3,5 cm, skleněné oči. Lze dokoupit jakýkoliv závěs dle vaší představy a délky (řetízek, kombinovaná organtýnová stuha, kůže, hedvábná stuha, bavlněná voskovaná šňůrka, pletené kožené lanko černé nebo fialové, kulatá sametka atd.)

Náhrdelník "Barevná sovička" - 120 Kč

Kovové komponenty v barvě bronzu, velikost přívěšku 5 x 4 cm. Řetízek 50 cm.

Přívěšek "Sova Cecilka" -  70 Kč

barva kovu platina, rozměr cca 3 x 2,7 cm.

Přívěšek "Sova Emilka" -  60 Kč

platinová barva kovu, skleněné krystaly. Do objednávky napište, o jakou z těchto barevných variant máte zájem. Rozměry: 3,5 x 2 cm.

Přívěšek "Páv pestrý" -  160 Kč

Swarovski krystaly, kov, rozměr 5, 5 x 4,3 cm. Na přání lze u nás dokoupit řetízek, stuhu ap.

Přívěšek "Sova Alenka" -  90 Kč

velikost 5,5 x 4,5 cm. Skleněné krystaly, kov v barvě platiny. Lze dokoupit řetízek, stuhu, lanko ap. – v případě zájmu upřesněte do objednávky, co chcete a jak dlouhé v cm.

Přívěšek "Pírko velké" -  60 Kč

rozpětí od konce ke konci 8 cm, kov v barvě platiny. Lze dokoupit řetízek, stuhu, lanko ap. – v případě zájmu upřesněte do objednávky, co chcete a jak dlouhé v cm.

Přívěšek "Sova vícebarevná" - 150 Kč

kov v barvě zlata, Swarovski krystaly, smalt, velikost 6 x 4,1 cm. Lze u nás dokoupit řetízek, stuhu, kůži, kombinovanou stuhu, hedvábnou kulatou stuhu ap.

Přívěšek "Sova vícebarevná" - 90 Kč

kov v barvě platiny, Swarovski krystaly, velikost 5,5 x 4,5 cm. Lze u nás dokoupit řetízek, stuhu, kůži, kombinovanou stuhu, ap.

Přívěšek "Páv bílý" - 170 Kč

starostříbrná barva kovu, Swarovski skleněné šatony, rozměry 6,2 x 6,2 cm. Lze u nás dokoupit řetízek, stuhu, kůži, kombinovanou stuhu, ap.

Přívěšek "Motýl červený" - 150 Kč

starostříbrná barva kovu, skleněné Swarovski šatony, rozměr 5,3 x 7,2 cm. Lze u nás dokoupit řetízek, stuhu, kůži, kombinovanou stuhu, ap.

Přívěšek "Sova duhová" - 170 Kč

kov v barvě starostříbra, černé krystaly, délka 9 cm, šírka 3,8 cm. Lze u nás dokoupit řetízek, stuhu, kůži, kombinovanou stuhu, ap.

Přívěšek "Sova Kristýna" - 150 Kč

kov v barvě starostříbra, černé krystaly, délka 9 cm, šírka 3,8 cm. Lze u nás dokoupit řetízek, stuhu, kůži, kombinovanou stuhu, ap.

Přívěšek "Páv medovočerný" - 150 Kč

starostříbrná barva kovu, skleněné Swarovski šatony, rozměr 6,5 x 7 cm. Lze u nás dokoupit řetízek, stuhu, kůži, kombinovanou stuhu, ap.

Přívěšek "Motýl s bílými šatony" - 150 Kč

starostříbrná barva kovu, skleněné Swarovski šatony, rozměr 6,3 x 5,5 cm. Lze u nás dokoupit řetízek, stuhu, kůži, kombinovanou stuhu, ap.

Přívěšek "Srdce s bílými šatony" - 120 Kč

starostříbrná barva kovu, skleněné Swarovski šatony, rozměr 4,5 x 4,7 cm. Lze u nás dokoupit řetízek, stuhu, kůži, kombinovanou stuhu, ap.

Přívěšek "Sova Ulrika" - 120 Kč

starostříbrná barva kovu, skleněné Swarovski šatony, rozměr 4,2 x 4,2 cm. Lze u nás dokoupit řetízek, stuhu, kůži, kombinovanou stuhu, ap.

Přívěšek "Slon s bílým sedlem" - 120 Kč

barva kovu mosaz, bílé Swarovski šatony, rozměry 5,7 x 5,5 cm. Lze u nás dokoupit řetízek, stuhu, kůži, kombinovanou stuhu, ap.

Náhrdelník "Slon zelený" - 170 Kč

Litý kovový přívěšek se šatony 5,5x5 cm. Řetízek 50 cm.

Přívěšek "Páv bordó" -  180 Kč

Swarovski krystaly, kov, rozměr 10, 5 x 4,6 cm. Na přání lze u nás dokoupit řetízek, stuhu ap.

Přívěšek "Tyrkysový páv" -  180 Kč

Kov vykládaný krystaly, přívěšek rozměrů 10,5 x 5 cm. Lze dokoupit řetízek či jiný závěs dle vašeho přání.

Přívěšek "Kobra se Swarovski šatony bronzová" – 120 Kč

Rozměry: cca 60 x 49 x 20 mm. Lze u nás dokoupit závěs (kůži, řetízek, kombinovanou šňůrku, atlasovou stuhu, stuhu z umělého hedvábí - kulatou ap.).

Přívěšek "Smaltovaná maska se Swarovski krystaly" 120 Kč

kov v barvě zlata se smaltem, rozměr 4x 3 cm, na čele Swarovski krystaly, možno u nás dokoupit též řetízek, event. jiný závěs.

Přívěšek "Kolibřík" – 120 Kč

kov, smalt, Swarovski krystaly, velikost 8,5 x 6 cm. Lze u nás dokoupit závěs (kůži, řetízek, kombinovanou šňůrku, atlasovou stuhu, stuhu z umělého hedvábí - kulatou ap.).

Přívěšek "Asymetrické srdíčko" 50 Kč

bronzový přívěšek 3, 7 x 3 cm. Možno dokoupit řetízek nebo jiný závěs (stuhu, kombinovanou stuhu, kůži ap.)

Přívěšek "Kotva" 40 Kč 

kov v barvě bronzu, rozměry 2,6 x 2,4 cm, možno u nás dokoupit též řetízek, event. jiný závěs

Přívěšek "Menší bronzový koník" 40 Kč

kov v barvě bronzu, rozměry 2,5 x 2,5 cm, možno u nás dokoupit též řetízek, event. jiný závěs.

Náhrdelník "Koloušek" 160 Kč

vykládaný Swarovski šatony, velikost přívěsku 5 x 2,3 cm, řetízek 50 cm.

Přívěšek "Cikáda" 120 Kč

kov v barvě starostříbra, rozměry 3,2 x 2,8 cm, možno u nás dokoupit též řetízek, event. jiný závěs.