Jdi na obsah Jdi na menu
 


nd2015

Našli domov 2015

 

Z důvodu zrušení serveru albumfotek.cz, kam jsme léta ukládali naše fotky a který zanikl, ze dne na den, aniž nás provozovatel informoval, abychom si mohli fotky stáhnout, zanikly i naše starší fotky zvířat, která našla domov, což nás moc mrzí. Většinu pejsků, kteří našli domov v roce 2015 a částečně i 2014 najdete nyní zde, na serveru Pesweb.

 

Tygrýsci (štěňata Belly)

Štěňata středních kříženců (8 fen a jeden pes), narozena přibližně začátkem listopadu 2015. Štěňátka společně se svou maminkou Bellou byla uvázána u vrat útulku v krabici. Štěňátka jsou krásná, milá a kontaktní. Za svůj krátký život si už zažila své a už teď se těší na nové majitele, kteří jim důvěru k lidem zase upevní. Nový domov našli v Uhách (Bella mladší), Kralupech (Sally), Praze 5 (Bella 2 mladší), Davli (Daisy), Říčanech (Chilli), Horních Počernicích v Praze 9 (Bohoušek), Hradci Králové (Jamie), Chodově u KV (Tao) a Kralupech - Minicích (Casey).

Mia

kříženka, fena, narozena přibližně v 12/2011, 43 cm, 12 kg. Sheila byla odevzdána MP paní, která tvrdila, že jí našla na nábřeží Jana Rysa v Kralupech nad Vltavou. Nemá obojek ani žádné jiné označení. Je dobře živená a čistá. K lidem je kontaktní, bude z ní mazel, jen je zatím trochu vykulená z nového prostředí. Umí povel sedni a na vodítku je zatím nejistá. Našla nový domov v Praze 4.

Sheila

kříženka, fena, narozena přibližně v 12/2011, 43 cm, 12 kg. Sheila byla odevzdána MP paní, která tvrdila, že jí našla na nábřeží Jana Rysa v Kralupech nad Vltavou. Nemá obojek ani žádné jiné označení. Je dobře živená a čistá. K lidem je kontaktní, bude z ní mazel, jen je zatím trochu vykulená z nového prostředí. Umí povel sedni a na vodítku je zatím nejistá. Našla nový domov v Neratovicích.

Rumíček

kříženec teriéra, pes, narozen přibližně v roce 2013, váží 11 kg, 48 cm. Do útulku byl přivezen MP. Rumíček je veselý, hravý a s ostatními psy je v pohodě. Na vodítku chodí dobře. Je vhodný do bytu i na zahradu. Potřebuje pána s přirozenou autoritou. Video https://www.youtube.com/watch?v=iRuM9wvfcSM&feature=youtu.be. Našel domov v Rudné.

Felicita

amstaf nebo jeho kříženka, fena, narozena přibližně v 11/2013, 48 cm, 23,8 kg. Felicita byla do útulku přivezena nálezkyní, která ji našla na silnici mezi obcí Kladno Švermov a Brandýsek. Na této silnici mladá fenka pobíhala zcela bezprizorně a poté, co nálezkyně autem zastavila, Felicita se k ní ihned přidala a s radostí, že vidí svého záchrance, jí skočila do auta. Felicita byla zřejmě na této silnici vyhozena na pospas svého osudu. Nemá čip ani jiné označení. I přes to, co si Felicita musela prožít, neztrácí naději, lásku a důvěru k lidem. Ze začátku je sice rezervovanější, ale po pár vlídných a klidných slovech se z ní stává veselá a neohrožená psí kamarádka. Ráda se mazlí, umí aportovat a míček i přináší zpět, umí povel sedni a občas i povel lehni. V kotci se snaží být čistotná, na vodítku chodí dobře a ostatních psů v kotcích si nevšímá. Sama doma být nechce, projevila se nečistotně a okusovala dveře. Našla nový domov v Praze 8.

Betynka

kříženka pinče, fena, narozena přibližně v 11/2008, 27 cm, 7,1 kg. Údajná nálezkyně ji objevila u hlavní silnice na okraji Kralup nad Vltavou, směrem z Velvar. Ležela prý ve přepravní tašce oblečená do pleteného svetříčku bez vodítka i obojku. Čip ani jiné označení nemá. Má poměrně velkou nadváhu a je nutné, aby zhubla. Betynka je klidná, milá a čistotná psí dáma. Na vodítku chodí dobře. Je vhodná do bytu a ocenila by domov u starších lidí. Není náročná. Našla nový domov v Českém Krumlově.

Mike

kříženec, pes, narozen přibližně v 5/2015, 46 cm, 15,5 kg. Mike byl do útulku dán stejně jako jeho sestra Molly nezodpovědnou majitelkou, kterou štěnda omrzela (viz. více u popisku Molly). Mike je roztomilé štěndo nebo spíš puberťáček, je klidnější povahy než jeho sestra - čertice. Prostě andílek, která však také ještě potřebuje dopilovat to správné psí chování. Bude spokojený v domku se zahrádkou, se spoustou procházek a lásku svého páníčka. Je to mazlíček, ale v budoucnu může být i spolehlivým hlídačem. To už je jen na vás. Našel nový domov v Úněticích.

Žemlička

pes velkého křížence, narozen přibližně v 1/2015, 65 cm, 35 kg. Do útulku byl přivezen MP, kteří ho nalezli uvázaného u stromu ve Slunné ulici v Kralupech nad Vltavou. Žemlička je velmi hravý, kontaktní a rád se mazlí. Ostatních psů v kotcích si nevšímá, v kotci se snaží být čistotný, na vodítku mírně tahá a miluje si hrát s balonky. Našel nový domov v Křivoklátu.

Donny

Asi roční pes německého ovčáka. Nalezen v Kralupech. Našel nový domov v Kralupech.

Vendelín

kříženec knírače, pes, narozen přibližně v 10/2010, měří 62 cm v kohoutku. Vendelín byl nalezen v katastru obce Veliká Ves. Několik dní se potuloval v polích a nenechal se nalákat blíž k lidem. Pak ho ale nalezli ve škarpě, kam vyčerpáním ulehl a odsud se nechal odevzdaně naložit do auta a odvézt k nám do útulku. Ještě se trochu bojí, ale po delším kontaktu se nechá drbat za ušima a hladit. Na vodítku chodí dobře, je klidný a v kotci čistotný. Ostatních psů v kotcích si nevšímá. Čeká ho prohlídka veterinářem a úprava srsti, jelikož přišel s poněkud zanedbanou srstí. Našel nový domov v Kralupech - Zeměchách.

Betynka

jezevčík, fena, narozena 16.4.2010, 29 cm, 7,9 kg. Betynka byla zvyklá žít v domě spolu se svou paničkou. Sama si dle potřeby vybíhala na zahrádku. Na procházky chodila bez vodítka, paničky se vždy držela jako klíště. Je to velký mazlíček, ale nechce být doma sama. Se psy vychází dobře, jen si hlídá svou misku, ráda běhá za míčkem, ráda jezdí autem, ráda si hraje a umí povel sedni. Na vodítku mírně tahá a kočky moc nemusí. Je dobrý hlídač, nic jí neunikne. Našla domov v Orlové.

Tramp

kříženec jezevčíka, pes, narozen přibližně v 6/2014, 29 cm, 5,5 kg. Do útulku byl přivezen MP. Měl na sobě pouze duhový látkový obojek s kostičkami, bohužel nemá žádné označení. Tramp je milý, kontaktní a velmi hravý psí kluk. V kotci si ihned všiml plyšového zvířátka, kterému dal co proto. Na vodítku chodí dobře a ostatních psů v kotcích si nevšímá. Našel domov v Horních Počáplech.

Lady

drsnosrstý jezevčík, fena, narozena přibližně v 11/2014, 28 cm, 8,2 kg. Do útulku byla přivezena pracovníky MP, kteří jí odchytili u vlakového nádraží v Kralupech nad Vltavou. Nemá žádné označení. Lady je milá, kontaktní a velmi mazlivá psí slečna. Na vodítku chodí dobře, ostatních psů v kotcích si nevšímá a občas se jí povede i povel sedni. V útulku se zatím rozkoukává, brzy dodáme více informací. Našla domov ve Klech.

(Ben) Largo

v krátké době se dostal potřetí do našeho útulku. Majitel na něj nemá čas a nezvládá jeho útěky a Largo (vlastním jménem Ben) se doma na zahradě nudí. Proto jsme se s majitelem domluvili, že ho ponechá v útulku, kde ho nabízíme k adopci. Bohužel, zájemce, kterého jsme na něj měli, si mezitím sehnal již jiného psa, proto hledáme laskavého nového zájemce, který bude mít chuť s Largem pracovat. Largo je narozen přibližně v 7/2012, 69 cm a 38 kg. Je přátelský, milý, hodný, umí sedni. Po rozkoukání má tendenci na ostatní psy v kotcích štěkat, nedoporučujeme ho proto raději do smečky, ani k jiným domácím zvířatům. Bude dobrý hlídač a je vhodný i na výcvik. Našel domov v Praze 4.

Sandy

kříženka teriéra, fena, narozena přibližně v 10/2013, 35 cm, 7 kg. Do útulku byla přivezena MP, nemá čip ani jiné označení. Sandy je milá, přátelská a velmi klidná psí dáma. Na vodítku chodí dobře, ostatních psů v kotcích si nevšímá, umí povel sedni a dej pac. V útulku se zatím rozkoukává, brzy dodáme více informací. Vrátila se k majitelce z Olovnice.

Toby

bígl, pes, narozen přibližně v 10/2009. Do útulku byl přivezen MP, která ho odchytila u obce Zeměchy. Nemá čip, tetování ani obojek se známkou. Toby je milý, klidný a přátelský pes. Ostatních psů v kotcích si nevšímá. Našel domov v Praze 5.

Dáša

kř kříženka pinče, fena, narozena přibližně v 10/2011, 31 cm, 6,7 kg. Do útulku byla přivezena MP společně se svou kamarádkou Mášou. Obě fenky jsou po zemřelé majitelce. Dáša je oproti své psí kamarádce Máše mírně bázlivá. Avšak po klidném přístupu a pohlazení se z Dáši ihned stává kamarádka. Je milá, mazlivá, kontaktní, ostatních psů v kotcích si nevšímá, umí povel sedni a na vodítku chodí dobře. Našla nový domov v Kostomlatech pod Řípem.

Alf

kříženec, pes, narozen přibližně v 9/2014. Alf byl nalezen v katastru obce Jeviněves. Do útulku přišel v poměrně špatném výživovém stavu, ale jelikož dobře baští, brzy se z něj stane druhý Arnold Schwarzenegger. Čeká ho prohlídka veterinářem. Alf je z počátku rezervovaný, ale za kus masa nebo pamlsku se z něj stává přítulný kamarád. Na vodítku se teprve učí, umí povel sedni a na jméno Alf nám také funguje, ač jeho původní jméno neznáme. Našel nový domov v Dřínově.

Máša

kříženka havanského psíka, fena, narozena přibližně v 10/2011, 32 cm, 6,9 kg. Do útulku byla přivezena MP společně se svou kamarádkou Dášou. Obě fenky jsou po zemřelé majitelce. Máša má velmi zanedbanou srst, proto ji čeká návštěva u psí kadeřnice, která jí hezky upraví a zbaví ji nepříjemných dredů. Je milá, kontaktní, ostatních psů si nevšímá, umí povel sedni a lehni a na vodítku chodí dobře. Máša je velmi veselá a energická psí dáma. Našla domov v Olomouci.

Holly

kříženka border kolie, fena, narozena přibližně v 9/2014, 49 cm, 17,4 kg. Holly byla do útulku přivezena MP Veltrusy, byla nalezena v obci Zlosyň. Čip ani jiné označení nemá. Holly je milá, hodná, kontaktní, umí povel sedni a chůzi na vodítku také zvládá bez problémů. Našla nový domov v Úněticích.

Dorinka

kříženka labradora, fena, narozena přibližně v 12/2012. Do útulku byla přivezena MP. Dorinka měla na krku obojek se svým jménem, jinak nic. V útulku byla zprvu bázlivá, ale už je mazel. Nemá však ráda obojek, proto by potřebovala být u někoho na zahrádce. Na psy v kotcích nevyjíždí. Našla nový domov ve Veltrusech.

Cvok (Adam)

jezevčík, pes, narozen asi v r. 2007. Do útulku byli přijat spolu se Speedym 24.9., přivezla je MP Veltrusy s tím, že byli nalezeni u dálnice u Nové Vsi. Byli nalezení společně a jsou na sebe zvyklí. V útulku se zatím rozkoukávají. Oba jsou přátelští. Cvoček musel ihned na veterinu, zřejmě ho něco porazilo. MVDr. Pochobradský mu ránu sešil a zítra jede na veterinu opět na kontrolu, tak se bude vědět i více. Vrátil se k majitelům do Postřižína, jmenuje se Adam.

Flek

kříženec, pes, 5 let, 33 cm, 7 kg. Do útulku byl přivezen spolu s Jessií a Žerykem. Flek udělal v útulku velký pokrok, už není tak plachý a chodí s ostatními pejsky na společné procházky i s venčiteli. Ve smečce se chová submisivně. V útulku byl vykastrován. Našel domov ve Chvatěrubech.

Speedy (Brita)

střední kříženka knírače, fena, narozena asi v r. 2012, na sobě měla řetízkový obojek. Do útulku byla přijata spolu s Cvočkem 24.9., přivezla je MP Veltrusy s tím, že byli nalezeni u dálnice u Nové Vsi. Přihlásili se o ni její majitelé.

Barney (Hoky)

bígl, pes, není zvyklý na kotec, kde štěká a nechce být sám. I podle jeho blahobytného vzhledu se dá soudit, že mu chybí pohodlí gauče a stále dostupné, plné misky. Byl nalezen v Libčicích nad Vltavou. Není čipovaný ani tetovaný a je to mazel. Vrátil se k majiteli z Libčic a bylo zjištěno, že se jmenuje Hoky.

Šmrksa

pes jack russell teriéra, asi 6letý, nalezený ve Velkých Přílepech 21.9., nálezkyně ho měla chvíli u sebe, byl vyhlášen městským rozhlasem, ale nikdo se o něj nehlásí. Není tetovaný ani čipovaný a na krku měl řetízkový obojek. Je milý, mazlivý, ale zatím se v útulku trochu bojí. Vrátil se ke své majitelce do Velkých Přílep.

Rozárka

fena německého ovčáka, narozena přibližně v 9/2013, 58 cm a 28 kg. Rozárka je k lidem kontaktní, psů v kotcích si nevšímá, ale fenky nemusí. V kotci je čistotná a na vodítku chodí dobře. Byla nalezena v Kralupech nad Vltavou u Kovošrotu, směr Chvatěruby. Našla domov v Praze 9 - Hloubětíně.

Winky

osud tohoto pejska je velice pohnutý a spletitý. Winky našel domov u Michaely C. a celou dobu nás majitelka psa nekontaktovala s tím, že by s ním byly nějaké problémy nebo ho chtěla vrátit. Před několika dny mne kontaktovala ošetřovatelka z útulku Bouchalka, s tím, že paní u nich psa chtěla umístit, ovšem nebyla ochotna zaplatit vstupní poplatek a ujela. Vzápětí potom se Winky našel u silnice na Kladno, u které čekal na majitelku i s pytlíkem granulí, které byly vedle něj vyhozeny. Nálezkyni majitelka Winkyho tvrdila, že psa pořídila pro svého sedmiletého syna a když ten odjel na prázdniny, pes utíká, protože majitelka přestavuje dům a ona ho již nechce. Popírala, že by psa u silnice vyhodila (patrně si vzal pes pytel granulí na záda a doběhl ke Kladnu, kde mu došly síly a zkusil stopovat auta :-)) Na majitelku podáváme trestní oznámení a Winkymu hledáme laskavý domov u lidí s dobrým srdcem, kteří ho nezradí. Je to milý pes, 1,5 roku, 36 cm. Popis nálezkyně, která ho měla pár dní u sebe: „Pejsek je čistotný, nic doma neudělá, ale mám ještě svého pejska, kluka a začali se v bytě přečůrávat. Winky je jinak je hodný, bude oddaný, věrný a páníčky si bude chránit, je to miláček, zvířata (ani psi, ani kočky) mu nevadí, neběhá za kočkami venku, psů si venku moc nevšímá. K dětem je naprosto super. Našel domov v Bašti.

Barney

jack russell teriér, pes, narozen v 9/2014. Barney si už přes svůj útlý věk ve svém životě zažil spoustu zklamání. Jako štěňátko byl nevhodným dárkem, a tak se ho ujal mladík, který však musel změnit zaměstnání a neměl na něj dostatek času. A aby toho nebylo málo, byla u Barneyho zjištěna hluchota. Je to milý, mazlivý a kamarádský pejsek. Na vodítku chodí dobře. Našel domov ve Statenicích.

Bingo

československý vlčák nebo jeho kříženec, pes, čipovaný, ale s neregistrovaným čipem. Přivezla ho MP Veltrusy spolu s Bingem. Na ostatní psy v kotcích vyjízděl, s Bingem se snesl, takže se s velkou pravděpodobností znají. Podrobnosti dodáme, až ho více poznáme. Vrátil se k majitelce z Veltrus.

Akéla

kříženec hovawarta, pes, čipovaný, ale neregistrovaný. Přivezla ho MP z Veltrus spolu s Akélou. Podrobnosti dodáme, až ho poznáme. Vrátil se k majitelce z Veltrus.

Ben

střední kříženec, pes, narozen v roce 2006, 51 cm, 18,3 kg. Ben se k nám do útulku dostal od příbuzných jeho páníčka, který byl odvezen do nemocnice a zdravotně na tom není dobře. Ben je sice starší pán, ale i tak má stále plno energie.Je milý, klidný a přátelský. V útulku se adaptoval poměrně rychle, v kotci se snaží být čistotný, na vodítku chodí poměrně dobře a na ostatní psy v kotcích nevyvádí. Našel domov v Neratovicích.

Fík

pes pinče, narozen přibližně v 7/2009, 30 cm a 3,4 kg. Fík byl nalezen v katastru obce Odolena Voda. Je to starší, ale stále velice vitální pejsek. Miluje aportování, na vodítku chodí dobře, v kotci se snaží být čistotný a s ostatními psy nemá problém. Má problémy se zadními nohami, veterinář diagnostikoval luxaci čéšek. Našel domov v Neratovicích.

Princezna

fena drsnosrstého jezevčíka, narozena přibližně v 7/2012, 31 cm a 7,4 kg. Princezna byla odchycena na nádraží v Libčicích nad Vltavou, kde nejspíš hledala svého majitele. Je to velice milá, temperamentní a s lidmi kontaktní psí slečna. Dobře se vrací na přivolání, ráda aportuje, umí povel sedni a částečně i lehni. V kotci je čistotná. Princezně se nejspíš někdo věnoval, není vyhublá ani nijak zanedbaná. Čip ani jiné označení nemá. Vrátila se zpět k majiteli.

Amálka

kříženka, fena, narozena přibližně v 6/2015, 3,2 kg. Do útulku byla přivezena MP. Amálka je milá, přátelská a velmi energická. V dospělosti menšího až středního vzrůstu. Našla domov v Klášterci v Praze 6 - Břevnově.

Hayley

kříženka australského ovčáka, fena, narozena přibližně v 8/2010, 17,9 kg a 51 cm. Do útulku byla přivezena z obce Veltrusy. Žádné označení nemá. Hayley je velice příjemná psí dáma. Je kontaktní, přátelská, milá, umí sedni a lehni, na vodítku chodí dobře, přijde na zavolání a zvládá i manipulaci, jako je například vyčesávání. Ostatních psů v kotcích si nevšímá. Našla domov v Klášterci nad Orlicí.

Lisa

fenka jorkšírského teriéra, narozena přibližně v 7/2010, 19 cm, 2,5 kg. Do útulku byla přivezena MP na základě telefonátu od údajného nálezce, který jí prý nalezl někde v Kralupech nad Vltavou, nebyl však schopen říci kde a odmítal se i dále s námi bavit. Po příchodu do útulku měla Lisa na sobě pouze antiparazitní obojek. Čip ani jiné označení nemá. Lisa je milá, hodná, klidná a kontaktní. Na vodítku chodí dobře a na ostatní psy v kotcích nevyvádí. Pod očičkama má ztvrdlé ospalky až ke kůži, postupně jí to ošetřujeme. Našla domov v Černošicích.

Bruno

kříženec čivavy, pes, narozen v 12/2009, 25 cm a 5,1 kg. Bruna do útulku přivedl páníček s tím, že se o něj z rodinných důvodů nemůže starat. Je to velice milý společník, zvyklý žít v bytě, čistotný, neštěká a byl zvyklý i na děti. Na vodítku chodí dobře, za pamlsek umí povel sedni a s ostatními psy se snáší dobře. Našel domov v Praze 3.

Reynold

čínský naháč - labutěnka, pes, narozen přibližně v 7/2013, 5,1 kg a 32 cm. Do útulku byl přivezen MP, která ho nalezla pobíhat u Technických služeb v Kralupech nad Vltavou. Nemá žádné označení, přišel pouze s černým látkovým obojkem, který by pasoval více na psa střední až větší velikosti. Reynold je velice příjemný mladý pes, je milý, kontaktní, na vodítku chodí dobře, umí sedni a lehni a ostatních psů v kotcích si nevšímá. Na neze měl infikované zranění a otok, po odléčení antibiotiky se uzdravil. Našel domov ve Slavoňově.

Frank

kříženec německého ovčáka a labradora, pes, narozen přibližně v 12/2010. Do útulku byl přivezen z obce Libčice nad Vltavou, kde se potuloval u popelnic. Frank je milý, kontaktní a klidný. Na vodítku chodí dobře, umí sedni a na kotec byl zřejmě zvyklý. Vhodný do domku se zahradou. Našel domov v Kralupech.

Oliver

kříženec jezevčíka, pes, narozen přibližně v 6/2013, 39 cm a 10,5 kg. Do útulku byl přivezen z Velkých Přílep, kde byl odchycen obecní policií. Žádné označení nemá. Nejspíše se zaběhl své majitelce či majiteli. Na krku měl polostahovací obojek, je čistý a voňavý. Na vodítku chodí dobře a ostatních psů si nevšímá. Oliver by potřeboval nabrat nějaké to kilo, jelikož je lehce pohublý. Vrátil se domů do Velkých Přílep.

Koksík

kříženec jezevčíka, pes, 33 cm, 9, 5 kg, narozen přibližně v 5/2012. Do útulku byl přivezen MP. Koksík je milý, kontaktní a velmi veselý psík, který bude novým majitelům dělat jen a jen radost. Na vodítku chodí dobře a i povel sedni zvládá. S ostatními psy nemá problém. Vhodný do bytu i do domku se zahradou. Našel domov v Praze 10.

Piškot

kříženec, pes, narozen přibližně koncem dubna 2015. Do útulku byl přivezen MP, která ho nalezla osamoceného na lavičce v Kralupech nad Vltavou. Piškot je přátelský, hravý a velmi energický .

Rango

kříženec, pes, narozen přibližně v roce 12/2013, 50 cm, 18,1 kg. Křížence Ranga páníček přivázal ve Veltrusích k lampě před veterinou. Na jeho návrat hafan čekal marně. Místo pána přišli strážníci a nic nechápajícího, sotva ročního pejska, odvedli do útulku v Kralupech nad Vltavou. Naštěstí mu jinak nikdo ublížit nestačil, a tak má lidi stále rád a těší se ze života. „Je milý a hravý. Na vodítku chodí dobře a za pamlsek umí »sedni« a chodí dobře na vodítku. Rango je inteligentní, učenlivý a aktivní hafan, kterého by určitě bavily některé psí sporty, např. agility. Není zrovna lev salonů, a tak by mu spíše seděla zahrada než načančaný byt. Rango byl s námi autem na akci v Minicích 28.3. a byl moc vzorný. Choval se dobře v autě, nevadily mu děti, ani žádná domácí, ani hospodářská zvířata, jen husy se mu moc nelíbily. :-) 1.4. byl v útulku vykastrován. Našel domov v Kopidlně.

Maggie

štěně křížence, fena, narozena přibližně v 12/2014. Maggie byla do útulku přivezena MP společně se svou sestrou Lisou. Byly nalezeny v Kralupech nad Vltavou. Obě uličnice jsou roztomilé a hravé holčičky, které je třeba naučit chůzi na vodítku a základní poslušnost. V dospělosti předpokládáme větší střední velikost. Vhodné do domku se zahradou. Našla domov v Jenštejně.

Indy

anglický kokršpaněl, pes, narozen přibližně v 4/2014, 40 cm, 13,5 kg. Do útulku byl přivezen nálezkyní, která ho údajně našla v Lobečku v Kralupech, směrem ke koupališti. Indy je temperamentní, veselý a velmi mazlivý. Čip ani jiné označení nemá, na krku měl pouze antiparazitní obojek. Vhodný k lidem, kteří již mají zkušenost s tímto plemenem. Našel domov ve Frýdštejně.

Lisa

štěně křížence, fena, narozena přibližně v 12/2014. Lisa byla do útulku přivezena MP společně se svou sestrou Maggie. Byly nalezeny v Kralupech nad Vltavou. Obě uličnice jsou roztomilé a hravé holčičky, které je třeba naučit chůzi na vodítku a základní poslušnost. V dospělosti předpokládáme větší střední velikost. Vhodné do domku se zahradou. Našla domov v Nelahozevsi.

Kluk

menší kříženec, pes, narozen přibližně v 5/2013, 35 cm, 9,5 kg. Do útulku byl přivezen nálezcem, který ho týden krmil u ubytovny v Lobečku v Kralupech, kde o něj nikdo nejevil zájem. Nálezce mu říkal Kluk, proto jsme mu jméno zanechali. Kluk je milý, přátelský a veselý psík. Na vodítku chodí dobře, mírně tahá, umí sedni. Našel domov v Zeměchách.

Niky

střední kříženka, fena, narozena přibližně v 11/2014. Niky pobíhala v ulici Šafaříkova v Kralupech nad Vltavou, kde byla následně odchycena MP. Niky je milá, kontaktní, mazlivá fenečka, která hledá páníčka, který jí poskytne dostatek lásky a naučí jí správnému psímu chování. Našla domov v Merklíně.

Bolt

Přijali jsme nalezeného staršího, kastrovaného bišona Bolta v kritickém stavu. Měl bouli na zadku, způsobenou provalenou perianální kýlou. Jeli jsme s ním ihned na veterinu, nemohl se ani vyprázdnit, veškeré výkaly se mu ukládaly do té boule. MVDr. Pochobradský diagnostikoval perianální kýlu a výkaly mu vymačkal a nasadil antibiotika. Bolt byl u doktora moc hodný, při vymačkávání plakal, ale nekousal, je to velký bojovník ač doktor říkal, že tahle záležitost je velmi bolestivá. Jakmile zabraly antibiotika, nechali jsme operovat, kdy mu byla kýla odstraněna. Našel nový domov v Nelahozevsi.

Rory

kříženka, fena, narozena přibližně v 5/2014. Rory byla odchycena v Kralupech nad Vltavou. Přišla ve velmi zanedbaném stavu, co se srsti týče, vyndali jsme jí 73 klíšťat, prošla úpravou srsti. Rory je z počátku rezervovaná, ale po delším seznamování se z ní stává velmi milá, přítulná a klidná slečna. Našla nový domov v Horoměřicích.

Bára

fena anglického kokršpaněla, narozena přibližně v 5/2011. Do útulku byla přivezena MP. Barunka celý týden věrně seděla u svého mrtvého páníčka a čekala na vysvobození. V útulku se zatím cítí trochu nejistě. Přijde si však pro pohlazení a má radost, když jde na procházku. Na vodítku chodí dobře a v kotci je čistotná. Našla nový domov u Stříbra.

Steffi

fena křížence labradora, odchycena v Libčicích n/Vl. Ozvala se majitelka, která si ji následující den vyzvedla, fenka se vlastním jménem jmenuje Bessy.

Quida

fena něm. ovčáka, odchycena v Libčicích n/Vl. Podle tetování jsme dopátrali majitele, který si ji následující den vyzvedl.

Hopík - Arnie

jezevčík, pes, narozen přibližně v 2/2012, 24 cm, 6,5 kg. Do útulku byl přivezen MP. Na krku měl obojek se známkou z obce Máslovice. Je milý, kontaktní, velmi veselý, na vodítku chodí dobře, umí sedni a má rád balonky. Večer jsme zjistili, že se jedná Arnieho, známého tuláka z Máslovic, majitelé z Máslovic si pro něj druhý den hned dojeli.

Rozárka

Asi dvouletou střední kříženku teriéra přivezla do útulku v Kralupech nad Vltavou městská policie. Rozárka je milá, společenská dáma, velmi mazlivá a temperamentní. Střapatá fenka má ráda děti a dobře se snáší s jinými pejsky. Je psí veselá herečka a ze všeho nejraději se mazlí. Ví, jak se chovat v bytě. Zvládne ji i začínající chovatel. Našla nový domov v Nebuželích.

Isolda

střední kříženka, fena, narozena přibližně v 4/2014, 54 cm, 17,2 kg. Isolda byla do útulku přivezena MP, pobíhala v ulici U Cukrovaru v Kralupech nad Vltavou. Měla na sobě obojek s motivem maskáče. Je milá, důvěřivá, kontaktní a velmi mazlivá. Na vodítku chodí výborně, umí sedni a v kotci je čistotná. Našla nový domov v Kralupech.

Agnes

fena německého ovčáka, narozena přibližně v 10/2013, 62 cm, 31 kg. Agnes byla nalezena v obci Veltrusy. Je milá, kontaktní a na vodítku chodí dobře. Agnes absolvovala rentgenové vyšetření kvůli zadním nohám. Bylo zjištěno staré zranění pánve, které už je ovšem zacelené, nepůsobí jí žádné potíže, fenka je aktivní a dobře pohyblivá. Není vhodná do smečky ke druhým psům. Našla domov v Čkanicích u Tábora.

Max

Pes labradora, do útulku ho přivezla MP. Záhy putoval zpět ke své paničce ze Chvatěrub.

Eda

Pes JRT, do útulku ho přivezla MP. Záhy putoval zpět ke svému majiteli z Úžic, který se po něm hned sháněl.

Roy

kříženec, pes, narozen přibližně v 9/2014, 6,3 kg. Do útulku byl přivezen z obce Nová Ves. Je milý, kontaktní a velmi hravý. Na svůj věk je velice šikovný, umí sedni, lehni a chůzi na vodítku zvládá bez problémů. Našel nový domov ve Stochově.

Daisy

německý ovčák, fena, narozena přibližně v 1/2014, 57 cm a 28,2 kg. Do útulku byla přivezena MP. Daisy je temperamentní, milá, kontaktní a hravá. Na vodítku chodí dobře a je vhodná k výcviku. Vrátila se ke svému majiteli. Ve skutečnosti se jmenuje Elza.

Norbi

střední kříženec, pes, narozen přibližně v 9/2012. Do útulku byl přivezen společně s Pepitem od majitele, který neměl vhodné podmínky pro psy. Norbi si na prostředí útulku rychle zvykl, je mazlivý, milý a velmi hravý. Rád si zahrabává ukořistěné tenisové míčky. Chůzi na vodítku zvládá relativně dobře, ale je potřeba mu dodat dostatek sebevědomí. Za pamlsek se snaží pochopit povel sedni a k jeho výcviku je nutná trpělivost. Norbi je velmi učenlivý a byl zvyklý žít na zahradě se smečkou dalších psů. Po získání sebedůvěry z něj bude prima kamarád. Našel domov v Tursku.

Argo

německý ovčák, pes, narozen v 5/2009. Do útulku byl přivezen majitelem. Argo je hodný, kontaktní a ostatních psů si nevšímá. Základní povely zvládá a byl zvyklý žít v bytě. Našel domov v Praze 4.

Alík

kříženec jezevčíka, pes, narozen přibližně v roce 2012, 40 cm, 9,1 kg. Do útulku byl přivezen MP. Pobíhal v Lobečku u čerpací stanice K-Oil. Alík je milý, kontaktní, na psy v kotcích nevyvádí, na vodítku chodí dobře a umí sedni. Našel domov ve Veltrusích.

Annie

havanský psík nebo jeho kříženka, fena, narozena 26.3.2007, 28 cm, 7,4 kg. Annie dělala oddaně společnici starší paní, jenže ta se o ni už nemůže starat... Vzali si ji mladí, ti mají ale malé děti, a tak nakonec ztratila i domov. Skotačení dětí bylo osmileté fence havanského psíka proti srsti. Annie na ně vrčela, a tak skončila v útulku v Kralupech. Annie je hravá a velmi milá. Byla zvyklá žít v bytě, je čistotná. Baví ji běhat za balonkem, honit se a poskakovat kolem svého člověka. Šťastná bude se staršími lidmi, kteří se s ní pomazlí a budou s ní chodit na procházky. Se psy, fenkami i kočkami je kamarádka. Našla domov v Holubicích.

Winky

kříženec, pes, narozen přibližně v 4/2014, 36 cm, 7,2 kg. Do útulku byl přivezen MP. Winky je z počátku rezervovaný, ale po pohlazení je z něho kamarád. Je milý, kontaktní a v kotci je čistotný. Našel nový domov v Praze 6.

Jessie

kastrovaná kříženka, fena, 6 let, 32 cm, 6,8 kg. V útulku byla kastrovaná a byla jí operována kýla. Na útulek byla přivezena městskou policií a odchycena spolu se dvěma pejsky, nejspíš jsou to její synové, Flekem a Žerykem. Jessie nebyla v nejlepším výživovém stavu a v útulku druhý den po odchytu porodila tři mrtvá štěňata. K lidem byla nejdřív hodně nedůvěřivá a nekontaktní. Nyní už je v pořádku. Prošla socializací, naučila se chodit na procházku na volno i na vodítku. Našla nový domov v Praze 10.

Melinda

fena kolie trikolor, 3 roky. Pohodová, mazlivá a kontaktní povaha. Do útulku se dostala od majitele. Našla nový domov v Roztokách u Prahy.

Vanda

kříženka, fena, narozena přibližně v roce 2009, 35 cm, 7,8 kg. Do útulku byla přivezena MP. Vanda je milá, hodná, s ostatními psy je v pohodě a na svůj věk je to stále akční dáma. Na vodítku chodí dobře a umí sedni. Našla nový domov v Teplicích.

Shaggy

kříženec, pes, narozen 7.11.2014, 10,5 kg. Do útulku byl přivezen majitelem. Shaggy je milé, kontaktní a velmi hravé štěndo. Na vodítku chodí dobře a je velmi šikovný na výcvik. Našel nový domov v Bratkovicích.

Bára

střední knírač, kastrovaná fena, narozena přibližně v roce 2010, 48 cm, 13,4 kg. Do útulku byla přivezena majitelem. Bára je temperamentní a veselá dáma. Byla zvyklá žít v bytě, psy si vybírá a s kočkami se snáší dobře. Na děti je zvyklá, zvládá přivolání a povel sedni. Ošetření a úpravu srsti zvládá bez problémů. Vhodná do bytu i do domu se zahradou. Našla nový domov v Chrudimi.

Bonnie

německý ovčák, fena, narozena 2.7.2014, 59 cm, 24,5 kg. Do útulku byla přivezena majitelem. Bonnie byla zvyklá žít na zahradě, je velmi hravá, milá a klidná. Na vodítku chodí dobře a umí sedni. Byla zvyklá žít ve společnosti dětí a vše bylo v pořádku. Kočky nemusí, ošetření a úpravu srsti zvládá bez problémů. Vhodná do domu se zahradou. Potřebuje dobré oplocení nebo kotec, případně být doma s pánem. Je velmi vhodná na výcvik, velice rychle a ochotně se učí. Našla nový domov v Úvalech.

Ozzy

kříženec belgického ovčáka a německé dogy, pes, narozen 06/2013, 65 cm, 28 kg. Ozzy byl do útulku přivezen z obce Veltrusy. Je milý, kontaktní, velmi hravý a na vodítku chodí dobře. Vhodný do domku se zahradou. Vhodný k dětem. Našel nový domov v Dubí.

Karamelka

kříženka jezevčíka, fena, narozena přibližně v 11/2014, 3,8 kg. Karamelka byla do útulku přivezena MP. Je to milé a velmi hravé štendo. Našla nový domov v Holubicích.

Sally

bernský salašnický pes, fena, narozena přibližně v 1/2013, 55 cm, 30,8 kg. Sally byla do útulku přivezena 17. 1. MP, nemá čip ani jiné označení, měla jen béžový kožený obojek. Sally je hravá, kontaktní, temperamentní, na vodítku chodí dobře a se psy nemá problém. Vhodná do domku se zahradou. Našla domov v Poděbradech.

Čenda

kříženec teriéra, pes, narozen 3. 5. 2007, 52 cm, 16,6 kg. Do útulku byl přivezen majitelem. Čenda je lehce bázlivý, zvládá přivolání, dej pac a rád aportuje. Žil se starší paní v bytě a je čistotný. Na vodítku chodí dobře, úpravu srsti zvládá bez problémů. Je vhodný ke starším lidem. Našel domov v Kralupech.

Rex

fena labradora, narozena 28. 3. 2009, 61 cm, 39 kg. Rita byla do útulku přivezena majitelem. Byla zvyklá žít v domku se zahradou, přes den byla na zahradě a přes noc v domě. Je milá, klidná, kontaktní, s ostatními psy je v pohodě, je zvyklá na soužití s kočkami a s dětmi je také v pohodě. Umí sedni, zvládá přivolání a na vodítku chodí dobře. Vzhledem ke své klidné a milé povaze je vhodná i ke starším lidem. Našla domov v Byšicích.

Rex

německý ovčák, pes, 4 roky, 29,7 kg. Majitelé se rozvádí, pes skončil v útulku. Je to nekompromisní hlídač, vhodný ke zkušenějšímu člověku. Našel domov v Libčicích nad Vltavou.

Betynka

malá kříženka, fena, narozena 17. 11. 2013, 23 cm, 4,6 kg. Betynka byla do útulku přivezena majitelem. Ze začátku je rezervovaná, ale po chvilce je z ní obrovský mazlík. Je hodná, milá, kontaktní, byla zvyklá žít v bytě, s kočkami je v pohodě a na vodítku chodí dobře. Dle slov majitele se psy nemá problém a miluje děti. Vhodná do bytu.

Bart

briard, pes, narozen v roce 2006. Bart byl do útulku přivezen majitelem. Podle slov majitele je Bart hodný, poslušný, zná základní povely, byl zvyklý žít v bytě, kde je i čistotný a vydrží sám. S malými psy a s kočkami se snáší dobře. Na velké psy ze strachu vyjíždí. Lidi i děti miluje a na nové prostředí si zvyká dobře. Našel nový domov v Dobřichovicích.

Bad

jezevčík, kastrovaný pes, narozen přibližně 4/2001, 28 cm, 21 kg při příjmu do útulku. Bad je po zemřelé majitelce. Trpěl velkou nadváhou a bylo nutné mu podávat redukční stravu. Byl značně zanedbaný, jelikož majitelka nebyla schopna se o něj řádně postarat. Byl zvyklý žít na zahradě. K lidem je kontaktní, nemá rád kočky. Za půl roku v útulku již Bad váží pouhých 9 kg a jeho odtučňovací dieta skončila. Je z něj krásný pes a doufá, že dietu a operaci tukového nádoru na noze nepodstoupil nadarmo a dočká se konečně nového domova. Je to velký pohodář a frajer. Našel domov v Černošicích u Prahy.

Amálka

fena bígla, přivezena MP z Kralup - Lobečku. Vrátila se ke svým majitelům.