Jdi na obsah Jdi na menu
 


Peggy a Berunka nd

Dobrý den,                                                       16. 2. 2013

tak je to skoro týden, co jsme si Amy přivezli domů. Ze začátku spinkala v posteli, ale teď jde večer do postele a když všichni usnou, tak se přemístí do pelíšku, aby měla přehled.

Pomalu přecházíme z konzervy na granule, ale stejně nejdříve vyžere maso, teprve potom, když vidí, že nic jiného nebude, tak v noci dožere i granule:-D.

První koupání zvládla také dobře. Dneska byla vzorná u paní doktorky a první očkování máme úspěšně za sebou. Je to šikulka a všech mazlíček:-D.

Až pojedeme za Peggynkou, tak se určitě zastavíme a také vrátíme obojek s vodítkem.

Posílám pár fotek

S pozdravem

Lišková

Dobrý večer,                                                            11. 2. 2013

tak teprve teď jsem se dostala k poslání nějakých fotografií. Protože jsme si nakonec včera Berunku vzali domů, tak nebyl čas. Snad bude s námi spokojená jako Peggynka.

Posílám už i první fotku Berunky:-)

Ještě jednou děkujeme :-)

 

Dobrý den,                                                                         10. 2. 2013

skoro před 13 lety jsme si od Vás přivezli fenečku - křížence husky s ovčákem. Dali jsme jí jméno Peggy. Stále mám před očima, jak jsme k Vám přijeli a ona byl puštěná, byla to láska na první pohled .:-)

Celý její psí život nám byla věrnou a milou kamarádkou. Byla úžasná. Bohužel nemoc byla silnější jak ona a 8. 2. 2013 jsme ji pochovali na hřbitově zvířat na úpatí Řípu.

Chtěla jsem Vám poděkovat, že existujete a dáváte pejskům možnost dalšího spokojeného žití a nám majitelům tak věrné kamarády.