Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Podpořte nás 

Uvítáme jakoukoliv pomoc z Vaší strany!

 

Sponzorské dary kralupskému útulku je možné poskytovat buď přímo útulku lze pomoci nákupem v našem charitativním obchůdku nebo finančně na náš transparentní účet:

2500620459/2010

Aktuálně nejvíce potřebujeme:

- odblešovací pipety - nejvíce momentálně uvítáme AdvantixAdvocate nebo Stronghold pro psy do 4 kg a 4-10 kg a odblešovací tablety Simparica či Bravecto

- mycí přípravky na podlahu s vůní typu Ajax, Alex ap.

- kvalitní granule - nejlépe Yoggies, kterými krmíme. Raději uvítáme menší množství kvalitnějších, než velké množství těch, které psi nežerou, či jim působí zdravotní potíže. Doporučujeme též značky: Calibra - řadu Adult pro střední nebo větší plemena, Royal Canin, Purina Proplan, Hills, K9, Eukanuba. (Nechceme být neskromní, ale pejsci, kteří se k nám dostávají, jsou často podvyživení, někdy ve špatném zdravotním stavu a nutné je dobré krmivo, aby se rychle dostali do kondice. Jakmile si zvyknou na dobré krmivo, nekvalitní pak nežerou nebo pak trpí trávicími poruchami, alergiemi aj.)

- Savo

Pokud budete chtít přispět našim chlupáčům granulkami nebo antiparazitiky, můžete i cestou přes obchůdek Finanční nadace Pes v nouzi.

léky: Rimadyl, Clavaseptin nebo Amoksiklav - jakoukoliv gramáž

mikročipy (zde je možno pro náš útulek přímo objednat čip za 120 Kč zde na této adrese čipujeme každého psa, včetně štěňat, mikročipy se hodí vždy.

odčervovací tablety

- zručné kutily na drobné opravy, často se také hodí někdo se svářečkou nebo natěrače na vrata, podlážky a boudy (u nás je stále co k natírání, kdo rád natírá, je vždy vítán)

- ze psích pochoutek mají pejsci nejraději sušené kousky masa (100% maso sušené), případně sušené rybičky nebo psí piškoty   

Pokud byste měli doma tyto barvy, uvítáme i tyto v těchto odstínech:

Na plechy používáme barvu Hostagrund (multifunkční základní antikorozní nátěr, pololesk), barva šedá.

Na pletivo u kotců Telkit S200 - pololesk, hnědá.

Na boudy se používá Industrit na kov a dřevo pololesk okr světlý nebo o odstín tmavší světle hnědá (u jiných barev je to odstín pinie).

Matrací a hraček, lidských piškotů, psích bonbonů a tyček a levnějších granulí je v současné době dost a není je kam dát, bohužel máme jen malé skladovací prostory a věčně bojujeme s místem. Všechny věci se musí zamykat do kontejneru, jinak by je zničily všudypřítomné myši a v kontejneru je málo místa.

Pokud potřebujete darovací smlouvu, stáhněte si tento formulář a pečlivě vyplněný ve dvou provedeních zašlete na adresu M. Kolková, U  Cukrovaru 1075, Kralupy n/V., PSČ 278 01. My potvrdíme jeden exemplář a zašleme zpět na uvedenou adresu. Pokud jste přispívali pravidelně, nahraďte datum zaslaného příspěvku celkovou částkou zaslanou za celý rok v období např. leden až prosinec. Nezapomeňte na své podpisy!

Jestliže chcete pejsky venčit, a v případě, že se v útulku momentálně nacházejí vhodní pejsci k venčení, uvítáme i tuto aktivitu. Je potřeba to ale konzultovat a naplánovat předem telefonicky nebo osobně s pracovníky útulku. Děti do 18ti let si musí k venčení přinést potvrzení rodičů s telefonem na rodiče, kde si to můžeme ověřit, případně venčit za doprovodu rodičů.

Pokud začnete pejsky venčit, doporučujeme venčit  intenzivně a dostatečně dlouhou dobu jednoho nebo dva psy než čtvrt hodiny psů více, pro které taková doba procházky k únavě nestačí. Důvod je jednoduchý: málo vyvenčený pes, který se natěšil, že se kolem něj konečně něco děje, si pak bude v kotci stýskat a bude velmi zklamaný z návratu do kotce, pes vyvenčený dobře usne a bude spokojen. Více o venčení u nás najdete na stránce zde.
 
Můžete podpořit i návštěvnost našich stránek tak, že na vaše stránky umístíte náš banner:
 
big.jpg

banner 488×82:

<a href="https://utulek-kralupy.estranky.cz/" title="Městský útulek pro psy Kralupy nad Vltavou"><img src="https://utulek-kralupy.estranky.cz/img/picture/2822/big.jpg" alt="Městský útulek pro psy Kralupy nad Vltavou" width="488" height="82" border="0" /></a>

Můžete nás podpořit i nákupem. Máme od našich přátel z PAMLSKOVACE.cz slevové kódy, kterými ušetříte při nákupu a zároveň podpoříte i náš útulek. 

Sleva 100 Kč: ️ Slevový kód: UTULEKLESAN100 (min. obj. 1500 Kč)
Sleva 5%: ️ Slevový kód: UTULEKLESAN5 (bez limitu)

E-shop: https://pamlskovace.cz/?ref=lesan
kódy uplatníte v košíku

nevztahuje se na zboží ve slevě

 lesan-5.jpg   lesan-6.jpg