Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popelka-nd

 Dobrý den,                                                                                  14. 2. 2013


konečně se mi podařilo udělat pár fotek Popelky. Nebylo to vůbec jednoduché, protože Popelka, nebo taky Popi, Popina, Fifinka (tak jí říkáme a na všechno slyší), je strašně živé stvoření a není chvilku v klidu. Od té doby, co má zdravou tlapku a nabrala 1,5 kg, tak je k nezastavení.

U nás doma se zabydlela neskutečně rychle, i když za svou mámu si vybrala mě. Je mi pořád v patách, jenom se zvednu z křesla a už běží za mnou. Ráno chodíme  v šest hodin na vycházku, je netrpělivá a tak mi nic jiného nezbývá. Občas si ji beru i do práce, je mi bez ní celý den smutno a ona se hlavně doma nudí, takže naposledy vylezla na stůl v jídelně a rozcupovala všechny ubrousky.

Samozřejmě spí s námi v posteli, ale nepřekáží, našla si místo mezi polštáři a tam čeká, i když přijdu domů z práce. Všichni si ji zamilovali, je mazlivá, pořád se chce chovat a má hrozně pozitivní náladu. I náš starý pes ji vzal na milost a nechá ji, aby si s ním dělala, co chce. Jak říká moje mamka: vnesla do naší rodiny vzrušení. Moje děti sice občas nadávají, že ji příliš rozmazluji, ale stejně dělají to samé.

Byli jsme u našeho pana doktora, prohlédl ji, naočkoval. Tlapka je už zahojená. Má jenom zánět v uších, ale ten postupně léčíme.

Chtěla bych Vám moc poděkovat, že jsem si od Vás mohla Popelku vzít a jsem za ni moc ráda.

Pokusím se udělat ještě nějaké fotky, ale je to vážně složité. Mějte trpělivost.