Jdi na obsah Jdi na menu
 


Punťa nd

Dobrý večer,                                                                           14. 5. 2012

mám trošku času, a tak jsem se rozhodla, že Vám napíšu něco o psíkovi, kterého jsem si brala od Vás z útulku. :-))

Doma ho už máme pět měsíců. Když jsem si ho brala, v inzerátu stálo, že "trošku" lumpačí. :-)) Na tom se nic nezměnilo, lumpačí stále jenom bych upravila slovo "trošku" na "hodně". Je to takový náš raubíř. :-))

Když je sám doma, tak se nudí a vyvádí lumpárny. Jeho oblíbené je ničit bundy na věšáku.. Nicméně to jsme rafinovaně vyřešili. Bundy před ním schováváme.

Jeho další oblíbenou činností je schovávání bot. Nicméně se stále uklidňujeme, že je "jenom" schovává. Ani jeho první setkání s kytkami v obývacím pokoji nedopadlo dobře. Respektivě pro něj jo, ale pro ty kytky ne. :D

Je to velice inteligentní pes, hnedle poznal, kde je jídlo. Objevil ho na kuchyňské lince, jeden den, když jsem nebyli doma, tak tam snědl maso, co zůstalo v hrnci. A je šikovný, hrnec shodil do dřezu, abychom to nepoznali. Nicméně ho prozradilo, že mu maso bylo cítit z fousků. :-))

Ale už dost pomlouvání. :-)) Všechno sice udělal, ale to nic nemění na tom, že nás to místy i pobavilo. A ani nic nemění na tom, že je to náš miláček, myslím, že nás strašně miluje a samozřejmě i já a celá má rodina milujeme jeho. :-))

Svu lásku nám projevuje každé ráno, když skočí do postele a celé nás opusinkuje. :-))

V příloze posílám pár foto.