Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobrý den,                                                                                       3.2.2009

Společně s Redynkou, kterou jsme si od vás přivezli 24.12.2008, posíláme všem na Hrombabě pozdrav z Prahy 6 -Břevnova a pár fotografií.

Přes velkou počáteční nedůvěru a strach se u nás Redynka velmi dobře zabydlela, naučila se spoustu věcí  a každý den dělá velké pokroky. Zpočátku se všeho bála, první dny trávila schovaná v koupelně pod umyvadlem,bála se projít dveřmi, neuměla chodit po schodech, venku na vodítku byla vyděšená a nejistá, nicméně každým dnem a hodinou se k nám víc a víc přibližovala a získávala důvěru a sebevědomí.

Momentálně je již celý byt "její", kromě svého pelíšku, který je jejím útočištěm v neobvyklých situacích (návštěva apod.), se většinu dne rozvaluje v obýváku ve "svém" křesle (ve druhém je původní člen smečky Bártík), panička (u psů jednoznačně nejoblíběnější člen smečky, neboť dobře a často loví) při příchodu domů společně s Bártíkem s nadšením vítá a netrpělivě sleduje přípravy k odchodu na procházku a nastavuje krček k připnutí vodítka. Venku se už tolik nebojí, zvědavě sleduje dění na ulicích a v parcích a poskakuje radostně jako štěně. Po návratu z procházky se pak trpělivě nechá v předsíni "otlapit" nebo i ve vaně osprchovat "podvozek", pokud to je třeba.

S Bártíkem pak řádí po bytě a úplně nejlepší je, když se přidá i panička. Od ostatních členů rodiny se ráda nechá hladit a vůbec je vděčná za jakékoliv pomazlení.

Seznamujeme jí také pomalu s dalším psíkem v rodině, s beaglicí "tetou" Sárou, se kterou často jezdíme na chalupu. Mimochodem tam jsme trávili konec roku a Redynce se tam moc líbilo (zahrada, les a vůbec psí ráj), cestování autem v přepravce také zvládá dobře.

Ještě jednou všechny zdravíme a zase se ozveme.

Daniela + Kryštof + Kristina + Bártík + Redynka Bartůškovi