Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.2.2010

Ahoj, píši jak se mám, mám se dobře mám kamaráda Geoffreye je to bernský salašnický pes, byl tu jeden čas kamarád pudlik Robinek, ale jel zase domu k paničce paničky :o) Chodím na procházky už bez vodítka.

Každý den chodíme na zahrádku za Luckynkou která spinká už navždy pod rybízem :o( ale teď tam nechodíme je tam spousta sněhu.

Občas si hajnu do postýlky k paničce a pánovi, moje panička Kamila se mnou tráví spousta času, a když jde do školy, tak musím byt na zahrádce protože doma vyji. Když přijde obvykle jako první domu radostí přeskakuji Geoffreye a skáču na ni, ale jí se to nelíbí protože má vždy ode mne ťapičku na bundě, pak jdu domu do teplíčka a kam jde panička musím taky, moc se o ni bojím aby se ji nic nestalo, když zaleze na záchod tak škrábu ale vždycky naštěstí vyleze :o)

Panička Geofree si mě vzala na procházku, a já jí utekla :o) poslouchám jen moji paničku a občas i pána ale jen občas:o)

Njn panička to se mnou umí, jezdím s nima i na Kladno za Robinkem, ráda cestuji ale blinkám :o( tak před jízdou nesmím pít ani papat..teď sem hárala a asi čekam štěňátko s kamarádem Akimem s kterým sem byla zavřená. Pojedu na veterinu a tam se dozvím více :o)

Zatím pa Pac a pusu Sallynečka

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek