Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sindy-nd

 Dobrý den,                                                                             30. 1. 2013

posíláme moc pozdravů od Sindy, které jsme maličko upravili jméno na Sandy.

Je to tři týdny, kdy jsme si od Vás přivezli Sandy domů. První noc spala jako vzorný pejsek v pelíšku hned vedle postele, ale druhou noc se rozhodla, že bude spát s námi v posteli. Přes náš počáteční krátký odpor bitvu samozřejmě vyhrála.

Prvních pár dní jsem s ní zůstala doma, aby si mohla zvyknout, po chvílích jsem odcházela a zase se vracela, aby získala jistotu, že se vždy vrátím. Naštěstí se podezření na separační úzkost nepotvrdilo v plném rozsahu a Sandy si přes počáteční hlasitý nesouhlas zvykla, že panička a páníček sice chodí do práce, ale vždycky příjdou.

Začíná být sebevědomější, když si na ni venku pejci dovolují, tak je pěkně prožene :-) Sandy je úžasná, krásná holka, mazlíček, pořád se chce pusinkovat a miluje dlouhé procházky a ráda mlsá. Máme pocit že už si u nás zvykla a je spokojená a my jsme šťastní že jsme se našli!

Posílám pár fotek naší psí holčičky, strašně nerada se totiž fotí :-)

Chtěla bych Vám za ni moc poděkovat a také děkuji Vám i Vašim kolegům za skvělou práci, kterou v útulku odvádíte. Ať se Vám vše daří!

Moc pozdravů a držím palce pro samé šťastné konce pro pejsky z Lesana.

ZV

PS: Paní Kolková napadlo mě, jestli není Sandy ze stejného zdroje jako Popelka, jejíž osud jsem napjatě sledovala na Vašich stránkách. U veterináře zjistili, že Sandy také měla zlomenou tlapku a léčíme zánět v ouškách. Číňánci nejsou zase tak rozšíření a v Kralupech se během chvíle našly dvě fenečky...