Jdi na obsah Jdi na menu
 


Timnd

Dobrý den!                                                                                22. 6. 2012

Tak podávám zprávu o Timovi. Začali jsme chodit od května na cvičák do Kralup, Tim je moc šikovný a vnímavý pejsek, cviky mu jdou a objevili jsme jeho novou vášeň pro coursing. Každou neděli chodíme pravidelně trénovat a plánuji si s ním vyběhat licenci, abychom se mohli zúčastnit závodů. Pěkně nám vyrostl - váhu nevím, odhaduji na 30-35 kg, ale výšku má 63 cm.

 

Zdravím všechny do útulku!                                                   1. 12. 2011

Jsou to asi dva měsíce, co mi domů přibyl nový člen smečkorodiny.:)

Do Vašeho útulku jsem zprvu chodila pejsky jen venčit, ale ihned sem se zamilovala do štěňátka Tima. Tenkrát to byl malý, nohatý prcek, který měl za sebou bůhvíjaký osud.

Nelenila jsem a po dlouhém přemýšlení sem si ho vzala. A nelituji toho.. Timíček mi dělá jen radost, rozveseluje mě, když mi je ouvej, občas mě neskutečně rozčílí, :) ale miluju ho!

Za ty dva měsíce jsme si prošli i nemocí - dostal chudák střevní infekci, ale už je vše v pořádku a chlapák nám vesele roste. Je strašně hodný.

Bydlím v paneláku a bála jsem se, že bude naříkat, až po týdnu dovolené půjdu do práce, ale svědomitě jsem ho učila, že ho neopouštím, ale vrátím se a Timouš je v klidu. Má doma dvě kočičí kamarádky, se kterými se už sblížil a hrají si.

Začíná to být typický psí puberťák, takže to na mě občas zkouší, jestli vydržím jeho výmysly.:)

Posílám pár fotek.:)

Zdraví

Katka Klimentová a Timík