Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našli domov 2013

Našli domov 2013

 

zvířata umístěná v roce 2012 najdete zde

Dášenka

starší fena křížence, odchycena v Kralupech. Následující den se vrátila k majiteli z Řeže u Prahy.

Body

beauceron, pes, stáří 2,5 roku (narozen 4/2011), 68 cm. Bodymu umřela majitelka, proto se dostal k nám na útulek. Byl zvyklý žít na zahradě, na vodítku trochu tahá, ostatních psů si nevšímá, určitě by se osvědčil jako dobrý hlídač. Když se mu chce, tak umí i základní povely. Našel domov u Uherského Brodu.

Carrie

kříženka jezevčíka, fena, stáří 2-3 měsíce, 2,5 kg. Carrie byla nalezena v Kralupech nad Vltavou - Minicích. Je zřejmě zvyklá žít v bytě. Je čistotná, hravá a milá. Našla domov ve Veltrusech.

Rony

mladý kříženec německého ovčáka, kterého patrně někdo vyhodil u útulku, kolem kterého se potuloval a občas odbíhal směrem na Dolany a zase se vracel. Byl velmi vyděšený a dlouho nám trvalo, než se ho podařilo odchytit, ale zadařilo se. Dostal jméno Rony, protože nám připadá, že na něj reaguje, že se patrně jmenoval stejně nebo podobně. Pomalu se začíná ochočovat, už žere z ruky a začíná být kontaktní. 18. 12. 2013: Rony dělá veliké pokroky. Z ustrašeného, nedůvěřivého a z každého ťuknutí vylekaného psa je dnes už seběvědomý jedinec. Vesele vyběhne z kotce, přivítá se s námi, vyštěká kolegy a bez nejmenšího náznaku strachu běhá po útulku. Na přivolání přiběhne a bez problémů chodí do kotce. Nechá se krmit od každého, a dokonce i hladit. Je to temperamentní pes, vhodný spíše na zahradu pro lidi, kteří se mu budou chtít věnovat a ještě ho pár nových věcí naučit. Našel domov v Libčicích.

Šmudla

kříženec, pes, stáří asi 2 roky, 31 cm. Šmudla byl nalezen ve Veltrusech v kempu u veltruského zámku. Zřejmě tam pobíhal už delší dobu, jelikož srst má velmi zanedbanou. Šmudla je milovník aportu, rád se mazlí, na vodítku chodí dobře, se psy nemá problémy a velmi rád jezdí autem. Je klidný, ale zároveň se umí krásně rozparádit při hře s balonkem, jak můžete vidět na jeho fotkách. Šmudla dobře reaguje i na jméno, které jsme mu vybrali. V útulku se rozkoukal velmi rychle. Když jsme ho do útulku přivezli, ihned pobíhal po celém areálu útulku bez jakýchkoli problémů. Našel domov ve Starých Ouholicích.

Bono

kastrovaný kříženec, pes, stáří 5 let, 41 cm. Bona nám do útulku přivezl příbuzný majitele. Majitel mu zemřel. Bono je z počátku nedůvěřivý, ale po chvilce začne být kamarád se všemi. Není vhodný do smečky, nevhodný ani ke kočkám, na vodítku umí chodit, je to mazel. Ne úplně k malým dětem. Našel nový domov v Praze - Újezdu nad Lesy.

Benny

pudl, pes, stáří 8 let, 36 cm. Beny byl na útulek přivezen majitelem. Beny je starší pejsek, který je milý, mazlivý, kontaktní k lidem, s ostatními psy nemá žádný problém. Rád si hraje, na děti je zvyklý, v bytě je čistotný a i při úpravě srsti je vzorný. V pravém oku má šedý zákal. Nemá horní chrup. Žádné zdravotní problémy nemá. Našel nový domov v Kladně.

Brok

kříženka jezevčíka, fena, stáří 8 let, 33 cm, 12 kg. Do útulku byla přivezena po smrti své majitelky. Žila v domku se zahrádkou společně se svým kamarádem Brokem a několika kočkami. Zorinka je hodná, mazlivá a čistotná fenečka. Hledáme pro ni zodpovědného majitele, který Zorince dopřeje vhodnou dietní stravu a dostatek pohybu. Zorinka potřebuje snížit svou tělesnou hmotnost, protože je díky bývalé paničce prostorově výrazná. Našel domov se Zorinkou v Berouně.

Zorinka

kříženka jezevčíka, fena, stáří 8 let, 33 cm, 12 kg. Do útulku byla přivezena po smrti své majitelky. Žila v domku se zahrádkou společně se svým kamarádem Brokem a několika kočkami. Zorinka je hodná, mazlivá a čistotná fenečka. Hledáme pro ni zodpovědného majitele, který Zorince dopřeje vhodnou dietní stravu a dostatek pohybu. Zorinka potřebuje snížit svou tělesnou hmotnost, protože je díky bývalé paničce prostorově výrazná. Našla domov s Brokem v Berouně.

Sindy

kříženka, fena, stáří cca 2 roky, 35 cm. Sindy byla do útulku dána nálezkyní společně i se svým štěnětem Aničkou, která našla již domov. Sindy byla nejprve nedůvěřivá, ale teď je z ní velký mazel. Našla domov v Olovnici.

Anička

kříženka, fena, stáří cca 2 měsíce. Anička byla do útulku přivezena nálezkyní, která jí našla u popelnic. Anička je hravá, milá a kontaktní. Našla domov v Praze 4 - Chodově.

Nero

6letý pitbull, pes, 52 cm, kterého odchytila MP Kralupy. Pes měl řeznou ránu na čumáku asi 5 cm. K lidem je důvěřivý a mazlivý. Podle čipu bylo zjištěno, že majitel je z Roudnice a pes se jmenuje Nero. Utekl před ohňostrojem, přeskočil plot, navíc se nesnese s druhým psem majitele a žárlí na dítě. Majitel už ho nechce. Našel nový domov, kde byl velmi šťastný, mazlivý a majitelé z něj byli nadšeni, ale vrátil se s tím, že u majitele vypukla nějaká alergie. Je to mazlivý a velmi závislý na člověku pes, který si stále vyžaduje lidskou společnost. Nero v adopci nezlobil, bránil si svou paničku a v bytě byl hodný, ale panička se rozešla prý s přítelem a skončila na ulici, takže psa vrátila do útulku. Našel nový domov v Novém Boru. Bude mít k dispozici domek i zahrádku.

Béďa

kříženec, pes, stáří cca 8 let. Béďa byl do útulku přivezen MP, která ho nalezla v Lobečku. Je milý, klidný, kontaktní a mazlivý. Béďa se vrátil ke svému majiteli. Dozvěděli jsme se, že se jmenuje pravým jménem Míša.

Achilles

pes, stáří 5 let, 59 cm, americký buldok. Achilla nalezl neznámý muž v obci Chržín u Velvar. Naším útulkem byl přesměrován na starostu dané obce, kde psa nalezl. Bohužel, neznámý muž nerespektoval daná doporučení a pravidla a vypustil Achilla na velmi frekventované silnici v Kralupech nad Vltavou a tím pádem byl na útulek přivezen MP. Je obrovské štěstí, že seAchillovi nic nestalo a že nebyla způsobena žádná nehoda. Achilles je milý, kontaktní k lidem, umí základní povely i odložení. Podle tetování bylo zjištěna jeho identita a dopátrali jsme se chovatelky, která psa již nechce, někomu ho darovala, ale ten ho též odmítl, a tak zůstal u nás a je vhodný k adopci. Byl zvyklý na zahradě, není vhodný do smečky, ani k ostatním domácím zvířatům, s lidmi je mazel a poslušný. Podle klubové posuzovatelky, která ho zná, má slušnou šanci i na vítězství na výstavách. Našel domov u Zruče nad Sázavou v Matějově.

Andy

kříženec labradora, pes, stáří cca 1 - 2 roky. Andyho do útulku přivezla MP. Andy je temperamentní, veselý a velmi hravý pes. S ostatními psy nemá problém, ale musí si vybrat, na psí společnost asi nebyl zvyklý a zpočátku je obezřetný, pak si hraje. Vhodný je spíš ke starším dětem, aby ty malé nepovalil skákáním. Na vodítku už se u nás jakž takž naučil, budeme na tom ještě pracovat. Není uštěkaný. Byl by vhodný na zahradu či pro aktivního majitele, který mu poskytne dostatek pohybu. Našel domov v Praze 10.

Barnie

velký knírač nebo jeho kříženec, pes, stáří 1 rok a 3 měsíce, 62 cm. Barnie je milý, nekonfliktní, k lidem je až moc přátelský, miluje hračky a lidskou společnost. Barnie se projevil jako velký milovník dětí a her s nimi. Děti upřednostňuje před dospělými i ostatními psy. Je vhodný do smečky. Našel domov v Předboji.

Cipísek

kříženec jezevčíka, pes, stáří 10 měsíců, 30 cm. Na útulek byl přivezen MP. Cipísek je milé a hravé štěndo. Našel nový domov v Kralupech.

Dolly

kříženka, fena, stáří asi 7 týdnů. Dolly byla nalezena v Kralupech v Lobečku u drogerie Schlecker. Je milá, kontaktní, hravá a čistotná. V levém oku má pravděpodobně zákal. Čeká jí prohlídka u veterináře. V dospělosti bude malého vzrůstu, vhodná do bytu. Našla domov v Praze 4 - Chodově.

Eddie

4měsíční kříženec, milé štěně, právě přezubuje, v dospělosti bude střední velikosti. Potřebuje rozumného majitele, který se bude věnovat jeho výchově. Co si z něj kdo vychová, to bude mít. Našel domov v Roztokách u Prahy.

Brok

odrostlé štěndo, pes českého fouska bez PP, 58 cm v kohoutku. Milý, temperamentní, kontaktní. Hledáme pro něj sportovně založeného nového majitele, se kterým by Brok užil dostatek pohybu i zábavy. Je poslušný a učenlivý. Není vhodný k lovu, bojí se výstřelu. Našel domov poblíž Nymburku.

Šaky

kříženec, pes, stáří 8 měsíců, 56 cm. Temperamentní Šaky se k nám do útulku dostal od majitele. Šaky je vhodný k výcviku, umí sedni, lehni, dej pac a přivolání na pískání. Chůzi na vodítku zvládá dobře, je čistotný, byl zvyklý i na psí záchod. Šaky má rád vodu, vhodný na psí sporty. Na útulku se aklimatizoval bez problémů, nejraději chodí na návštěvy ke kotci s Rockym. Šaky se snaží vyzývat Rockyho přes kotec ke hře, ale Rockyho to nějak nezajímá. Našel domov v Praze 10.

Bertík

kříženec, pes, stáří 10 let a více. Bertík byl na útulek přivezen MP ve velmi zbědovaném stavu. Vyhublý, zadredovaný, špatně chodící Bertík se pomalu a jistě dostává z nejhoršího. Ihned podstoupil veterinární prohlídku, kde mu byly nasazeny léky. Bertík není vážně nemocný, ale je to už dědeček, který potřebuje mnoho péče. Bertík se domova nedočkal, odešel za duhový most. :-(

Samantha

kříženec německého ovčáka, fena, stáří cca 8 měsíců, 50 cm, 12 kg. Samantha byla na útulek přivezena MP bez jakéhokoli označení. K lidem je přátelská, milá, se psy se snáší dobře, ale z počátku se jich bojí. Našla nový domov v Drahelčicích.

Dafne

57 cm výška v kohoutku. Přišla se svou sestrou Darjou. Jsou k dispozici i jednotlivě. Dafne a Darja jsou německé ohařky dlouhosrsté s PP, 8 let, bez loveckého výcviku, které u nás skončily proto, že jejich majitel zemřel. Jsou čistotné a klidné v bytě a ani s pobytem v kotci nemají problém. Jsou mírumilovné k ostatním psům a konflikty nevyhledávají. Jsou velmi mazlivé, hlavně Darja. Dovedou si své ohlídat a jsou velmi příjemnými společnicemi, zejména pro člověka, který jim dopřeje dostatek pohybu a pracovního vyžití. Přes naši obrovskou snahu a mimo veškeré naše chápaní, jak je to možné, zde fenka stále nenašla nový domov, ač je v útulku již od března 2013. Našla domov v s Darjou v Nižboru. Více o jejich domově s fotkami zde.

Darja

52 cm výška v kohoutku. Přišla se svou sestrou Darjou. Jsou k dispozici i jednotlivě. Dafne a Darja jsou německé ohařky dlouhosrsté s PP, 8 let, bez loveckého výcviku, které u nás skončily proto, že jejich majitel zemřel. Jsou čistotné a klidné v bytě a ani s pobytem v kotci nemají problém. Jsou mírumilovné k ostatním psům a konflikty nevyhledávají. Jsou velmi mazlivé, hlavně Darja. Dovedou si své ohlídat a jsou velmi příjemnými společnicemi, zejména pro člověka, který jim dopřeje dostatek pohybu a pracovního vyžití. Přes naši obrovskou snahu a mimo veškeré naše chápaní, jak je to možné, zde fenka stále nenašla nový domov, ač je v útulku již od března 2013. Našla domov s Dafne v Nižboru. Více o jejich domově s fotkami zde.

Šarlota

kříženec čivavy, fena, stáří cca 2-3 měsíce, 2 kg. Šarlota byla na útulek přivezena MP. Šarlota je milá a kontaktní. Našla domov ve Vraňanech.

Miranda

kříženka jack russell teriéra, fena, stáří cca 2-3 roky, 31 cm. Mirandu nám na útulek dovezla MP. Už od první chvíle je Miranda s námi velká kamarádka, je přátelská, milá, na vodítku mírně tahá. Našla domov v Praze 9 - Horních Počernicích.

Denis

kříženec francouzského buldočka nebo bostonského teriéra, pes, stáří cca 2-3 roky. Denis byl uvázaný u vrat útulku dne 11.9.2013. Čipovaný ani tetovaný není, měl s sebou pouze červený obojek a vodítko. Denis je kontaktní, milý a hravý psík. Má rád společnost lidí a za pamlsek umí i některé povely. Našel domov v Kralupech.

Lišák

německý střední špic, pes, stáří 4-5 let, výška 40 cm. Lišák je milý, kontaktní k lidem, šikovný psík. Mazlivý k lidem, není uštěkaný, dobře chodí u nohy na vodítku. Moc nemusí ostatní psy, chce mít páníčka sám pro sebe. Našel domov v Praze 4.

Dan

německý krátkosrstý ohař, má nečitelné tetování, majitel ho opustil s tím, že ho po návratu zastřelí, pes, stáří cca 4-5 let. Dan je kontaktní k lidem, na útulku pobíhá ve společnosti Dafne a Darji. Na vodítku netahá, umí základní povely, je poslušný, čistotný, nekonfliktní s lidmi i psy, nehlídá si žrádlo, neutíká. Baví ho aporty. Našel domov ve Veltrusech.

Zuzanka

malá kříženka (asi 32 cm, 7 kg), fena, stáří cca 14-15 let, od majitelů. Zuzanka je zprvu nedůvěřivá, trošku hůř slyší. Na útulku se zatím rozkoukává, čeká jí čištění zubního kamene 15. 8. Na útulek byla přijata ve velmi zanedbaném stavu. Až si na nás zvykne, určitě bude mazel a závisláček. Potřebuje být venku a mít zvýšený přísun vody, trpí žíznivkou. V bytě by udržela moč pomocí velmi drahých léků, které vyjdou asi na 2,5 tisíce měsíčně. Našla domov v Byšicích.

Spike

pravděpodobně kříženec amerického stafordšírského teriéra, pes, stáří 2-3 roky. Na útulek byl přivezen MP. Spike je čipovaný, ihned jsme to nahlásili do národního registru, ale zatím se nám nikdo neozval. Vrátil se k majitelce do Kralup, vlastním jménem je to Falco.

Monty

jorkšírský teriér, pes, stáří 3-4 roky. Monty byl nalezen pod kralupským hřbitovem. Monty je milý, kontaktní psík. Tetování ani čip nemá, majitel ho nesháněl. Našel nový domov ve Velvarech.

Ben

kříženec německého ovčáka, pes, stáří cca 1,5 roku, 65 cm. Na útulek byl přivezen MP z Roztok u Prahy. Na útulku se rozkoukal poměrně rychle, umí povel sedni, lehni a je zde i náznak odložení, na vodítku trochu tahá, ale nechá si říct. Rád se mazlí, na ostatní psy v kotcích nijak nedoráží, spíš si jich nevšímá. V Roztokách měl psího kámoše a hezky si rozuměli. Rád je v naší blízkosti, v maringotce sebou srandovně plácne na zem a vždycky to okomentuje zvukem mezi zpíváním a bručením (nikoliv vrčením). Měl dostat jméno Teddy, nejen pro jeho bručení, ale také pro jeho krásnou medvídkovskou hlavu. Našel domov v Nelahozevsi.

Marty

pes, bernardýn, 3 roky, (narozen 5. 9. 2010), pes. Byl nalezen pobíhající v Kralupech. Zjistili jsme jeho majitele, který psa již nechce. Marty je laskavý, má 3 měsíce základního výcviku, je dle bývalého majitele zvyklý na děti, ale menší by mohl povalit. Není vhodný ke kočkám, na společnost jiných psů nebyl zvyklý. Chtěli jsme si ho ponechat na útulku jako hlídače, ale Marty se vůbec neosvědčil jako hlídací pes. Každý ho může podrbat přes plot a on u toho ještě vrní jako kočka. Potvrdilo se mi to teď ,když tam jsou řemeslníci. A pokud zde nemůže běhat a hlídat odpoledne, tak ať je raději někde v domku s pořádnou zahradou. Marty je kontaktní k lidem, miluje aportování a přetahování, na vodítku chodí dobře (občas lehce tahá) Při česání je trpělivý a užívá si ho. Přivolání mu nedělá problém a do kotce už umí také na povel (povelem je však miska s masíčkem). Granule baští dobře, ale víc mu chutná suchý rohlík, konzerva a pamlsky. Našel domov v Praze 5 - Lahovičkách.

Elmo

asi 7měsíční pes německého ovčáka (ještě nezvedá nohu), 57 cm v kohoutku. Majitel ho ponechal v opuštěném domě svému osudu. Po příchodu byl vyděšený, ale už se rozkoukal, hlídá, mazlí se. Bude vhodný k výcviku, není vhodný k ostatním psům, kočkám, ani domácímu zvířectvu. Našel domov v Kralupech.

Mája

střední kříženka, fena, asi 4 roky, 54 cm v kohoutku, černá s hnědými znaky na packách. Hodná, kontakní. Byla nalezena v Kralupech v Lobči u cvičáku. Podle čipu byl zjištěn majitel, který nám se slovy, že nemá čas to řešit, praštil telefonem. Sháníme proto fence zodpovědné a milé páníčky, kteři by jí poskytli láskyplnný domov. Mája je kontaktní, milá, vhodná k dětem, nekonfliktní s ostatními psy i fenami. Moc nemusí kočky. Našla nový domov v Kralupech.

Lady

kříženka, fena, stáří cca 4 měsíce, 38 cm. Na útulek byla přivezena MP. Lady je zpočátku bázlivá, ale po pohlazení je kamarádka se všemi. Našla domov v Hostouni.

Dan

Nejstarší obyvatel našeho útulku, který již patří k inventáři. Přivezla ho k nám v r. 2001 jako 1-2letého MP, která psa odchytila potulujícího se nedaleko bydliště jeho majitele. Majitel  chtěl psa zpět, ale Dan ho poté, co na něj sáhnul, okamžitě pokousal. Dodatečně bylo zjištěno rovněž těžké týrání psa. Dan si tento psychický handicap ponese již celý život. Prožil u nás neuvěřitelných 12 let. Zemřel na mozkovou mrtvici během veder. Doufáme, že se prohání již za duhovým mostem a nic ho netrápí.

Eddie

kříženec, pes, 2-3 měsíce. Normální, veselé, hravé a zdravé štěndo, co si z něj kdo vychová, to bude mit. Od majitele, který si pořídil psa do podnájmu a majitel bytu ho s ním vyhodil. Našel domov v Kralupech.

Dášenka

kříženka, stáří cca 5-6 měsíců, 28 cm, fena. Na útulek přivezena MP. Dášenka je kontaktní, milá, hravá a velmi vnímavá fenečka. Našla domov v Praze 5.

Tracy

4 roky, 61 cm v kohoutku, kříženka německého ovčáka, světle hnědá a tmavšími znaky, je milá, hodná, klidná, závislačka, čistotná v bytě. Bylo zjištěno, že byla čipována útulkem na Bouchalce a jmenuje se Tracy. Majiteli z Kokovic u Kladna prý utekla před 2 lety a mezitím si pořídil psa jiného a už ji nechce. Kde se fena 2 roky zdržovala, nemá tušení. Nikdo ji nepostrádá a neshání se po ní, tak hledáme Tracy nového a laskavého páníčka, se kterým by mohla trávit co nejvíce času. Našla domov v Neratovicích.

Ben

kříženec jezevčíka, pes, stáří asi 6 let, 32 cm v kohoutku. Na útulek byl přivezen příbuznými majitelky, která se již o Bena nemůže ze zdravotních důvodů starat. Beník je klidný, milý, kontaktní k lidem, nekonfliktní s ostatními psy. Byl zvyklý na společnost koček. Žil venku na zahradě, ale nemá problém si zvyknout ani v bytě. Na vodítku chodí dobře. Ben má na majitele smůlu, opět se vrátil do útulku, když jeho majitele vyhodili z práce a z ubytovny. Psa opustil na ulici a odešel. Ben našel nový domov v Kralupech.

Dakota

štěně kříženky labradora, asi 3 měsíční. Temperamentní mazel. Uvítala by páníčka, který se jí bude věnovat. Našla domov v Hospozíně.

Max

kříženec labradora, pes, nalezen v Kralupech dole u pošty, měl černý obojek s překousaným vodítkem, dobře chodí na vodítku, se psy nemá problém, je mazlivý, přítulný, drží se u člověka a nerad se fotí. Našel nový domov v Kralupech.

Kometa

Je to asi 2letá malinká kříženka čivavy a jezevčíka, hodná, milá, kontaktní, drží se u lidí, vychovaná v bytě, čistotná, poslušná, chodí bez potíží i na volno. Vrátila se k nám z dočasné péče. Vzhledem k tomu, že přišla do útulku o povodni 2.6. hárající, může být nakryta, ale na ultrazvuk je ještě brzo. Zatím se neozval žádný majitel, že by mu chyběla. Našla nový domov ve Větrušicích u paničky, která si dříve od nás adoptovala Píďu.

Eliot

kříženec labradorského retrívra, pes, stáří cca 2 roky. Eliot byl do útulku přivezen MP. Zatím se tu rozkoukává. Vrátil se k původním majitelům z Dušníků.

Uriáš

žíhaný mladý pes typu bull, který pobíhal mezi auty v Třebusicích a ke každému autu se hrnul a chtěl nastupovat. Vrátil se zpět k majiteli z Třebusic, který nám řekl, že se pes jmenuje Grey.

Ben 2.

5letý kříženec menšího vzrůstu, od majitele, který se ze zdravotních důvodů o pejska už nemohl starat. Ben je hodný, mazlivý, veselý pes, zvyklý na děti. Žil celý život na zahradě, doma se prý nechová čistotně. Našel domov v Zákolanech.

Sára

menší kříženka jezevčíka, stáří cca 1-2 roky. Sáru na útulek přivedl mladík, který ji prý našel na jeho zahradě v Libčicích. Sárinka nejprve byla vystrašená z nového prostředí, ale docela rychle se rozkoukává. Sára je milá, kontaktní k lidem, z počátku bude trochu nedůvěřivá, ale pak se z ní stane mazel, závislák a přílipka. Našla domov v Kladně.

Madlenka

kříženka pinče nebo krysaříka, stáří max. 1 rok. Označení žádné nemá. Madlenku nalezla jedna paní z Kralup, která jí nalezla schoulenou v křoví na její zahrádce u domu. Madlenka je přítulná, kontaktní, s ostatními psy je v pohodě. Na útulku se zatím rozkoukává. Našla domov v Roztokách u Prahy.

Connie

menší kříženka, 3 - 4 roky, velmi milá, přítulná. Nalezena u hospody U Kincla v Kralupech v Lobečku. Není čipovaná, měla pestrobarevný látkový obojek. Našla domov v Sedlčanech.

Airo

4letý výmarský ohař krátkosrstý, pes, bez PP. Od majitelů, kterým se narodilo miminko. Zdravý, temperamentní, mazlivý, závislák, není rád sám. Na vodítku chodí dobře, ovládá základní povely, chodí dobře i na volno. S fenkami se snese bez potíží, ke druhému psu není vhodný. Raději ne k dětem. Pobyt v útulku mu přes veškerou naši snahu a každodenní venčení evidentně nesvědčí. Stres se výrazně podepisuje na jeho zdravotním stavu a Airo hubne, přestože dobře žere. Našel domov v Přelouči.

Brenda

fena amstafa nebo jeho křížence, stáří cca 1-2 roky. Na útulek byla přivezena MP bez obojku i jakéhokoli jiného označení, čip nemá. Brenda je k lidem kontaktní, hravá a milá. Umí sedni a miluje aport. Brenda si s sebou přivezla 17 klíšťat, které jsme jí ihned vyndali. Vrátila se druhý den ke své majitelce z Nelahozevsi.

Bernie

kříženec patrně zlatého retrívra nebo hovawarta, pes, stáří cca 2-3 roky, 60 cm. S ostatními psy vychází v míru, zpočátku na ně štěkal, ale rychle se uklidnil, ke kočkám není vhodný. Na vodítku chodí dobře, k lidem kontaktní, milý a přátelský, je vhodný i dětem. Je inteligentní a dobře motivovatelný na pamlsek, umí povel sedni a i lehni. Určitě bude vhodný k výcviku, je velmi snaživý. Byl nalezen podvyživený a zablešený v Kralupech. Nálezci si ho původně chtěli ponechat, ale pak si to rozmysleli. Našel domov v Praze 8.

Karkulka

Karkulku někdo vyhodil i s 8 štěňaty přes noc k vratům útulku. Karkulka je dvouletá, milá, klidná, velmi hodná fena středního křížence ovčáka. Našla domov v Praze 2.

štěňata Karkulky

Karkulku i se štěňaty někdo přes noc vyhodil před vrata útulku. Štěňata jsou čilá a zdravá, je jich 8, 4 feny a 4 pejsci, stáří cca 7 týdnů. Patrně to budou střední kříženci, někteří budou mít kratší, jiní delší srst. Dlouhosrstí jsou jen pejsci, jeden černobílý je taky pejsek. Jedna fenka odešla do Postřižína, druhá do Čimic,  třetí do Libčic nad Vltavou a 4. do Družce u Kladna. Černobílý pejsek učaroval paničce Vonta, takže mu odjel dělat společnost do Kladna, krátkosrstý pejsek odjel do Holubic jeden dlouhosrstý se usadil v Kralupech a druhý chundeláč odcestuje do Ždánic u Hodonína.

Bulík

3letý mazlivý a kontaktní pes, 41 cm v kohoutku, kterého nám někdo uvázal u útulku, patrně se jedná o křížence bullteriéra. Chvíli se v útulku rozkoukával a zvykal si, ale dnes chodí na procházky s venčiteli, vítá i nově příchozí, rád aportuje, přiběhne na přivolání, umí povely místo, sedni a lehni, dobře chodí na vodítku.Je vhodný i do bytu, protože je čistotný. Nehodí se k ostatním psům, ani domácímu zvířectvu. S odrostlejšími, rozumnými dětmi nemá problém. Uvítá majitele, který mu dopřeje dostatek pohybu. Bulík konečně 8.4. našel domov v Praze 4 - Písnici. Jsme moc rádi, byl v útulku již od 1.8.

Cilka

fena, kříženec čivavy a jezevčíka, stáří cca 3 roky. Veselá, kontaktní a hravá, lbyla patrně zvyklá v bytě, tam se chová klidně a čistotně. Se psy je v pohodě, na vodítku mírně tahá. Není čipovaná ani nemá jiné označení. Údajně byla nalezena na okraji Kralup směr Velvary, prý byla uvázána u stromu, ale přivezli ji bez obojku, vodítka i jakékoli šňůry. Cilka se 8.5. podrobila operaci mléčné žlázy a kýly. Hojí se dobře, rekonvalescence probíhá skvěle. Cilka je téměř týden po operaci a máme z ní velikou radost. Jizvy se jí pěkně hojí, je skvělou pacientkou. Trpělivě se nechá ošetřovat, bez problémů snese krunýř a polykání tabletek zabalených v masíčku jí také nedělá problém. U paní Kolkové v bytě se chová vzorně. Po bytě má několik pelíšků, protože chce být neustále ve společnosti člověka, ale když všichni odejdou, tak si kňourne za dveřmi a pak se odebere na jeden ze svých pelechů. Společnost dětí ji nijak nevadí. Venku chodí bez vodítka a pečlivě si hlídá svou paničku. Je to klidná a vyrovnaná fenka, vhodná do bytu nebo domku se zahrádkou. Velice ocení domov, kde převážnou většinu času bude moct být ve společnosti lidí. Ideální společnice pro starší lidi. Našla nový domov ve Velvarech.

Lady

kříženka retrívra, asi 6 měsíců, v dospělosti bude trochu menší než retrívr. Temperamentní, hravá, velice družná. Našla nový domov  u Mladé Boleslavi.

Ramada

statná fena křížence ovčáka, výška 69 cm, věk 3, 5 roku. Přijela k nám z útulku v Děčíně, kde se velmi dlouho nedařilo ji umístit Na vodítku umí chodit, k lidem je vstřícná a ráda se mazlí. Ovládá povel sedni, chodí dobře u nohy a přijde na přivolání. Je temperamentní, je vhodná k domku se zahradou. Miluje děti, ráda aportuje a svou rodinu si dobře ohlídá. Není ale vhodná k ostatním fenám, ani k jinému zvířectvu. Se psy se snese v pohodě, ráda si hraje. Ráda se vozí autem a nastupuje do něj, kdykoliv má příležitost. a odmítá se z něj hnout :) Potřebovala by páníčka, co by trošku dohlédl na její dietní režim, v útulku bohužel přibrala a dopřál jí dostatek pohybového vyžití. Po půl dni adopce se vrátila do útulku, protože rozkousala dřevěnou branku a majitel se nemohl smířit s tím, že to není jeho zemřelá fena. Našla nový domov v Zákolanech.

Lola

roční větší kříženka, 54 cm, kterou její majitel pan RL bezcitně vyhodil večer na ulici. Pro fenu hledáme zodpovědného a laskavého majitele, je naprosto zlatá a nijak se na ní nepodepsala citová plochost a nezodpovědnost předchozího majitele. Našla nový domov poblíž Ústí nad Labem.

Keksík

kříženec jezevčíka, pes, 3 měsíce starý, nyní váha 6 kg. V dospělosti odhadujeme střední velikost. Milý, mazlivý, vyrovaná hravá štěněcí povaha. Našel nový domov v Berouně.

Rézi

střední kříženec, fena, asi 2 roky, váha 15 kg. Je velice klidná, kontaktní k lidem a ostatních psů v kotcích si vůbec nevšímá. Na krku měla stahovací obojek, jiné označení neměla. Do útulku byla přivezena ještě s jednou mladší fenečkou, pravděpodobně svou dcerou, Sunny. Našla domov v Kralupech spolu se Sunny.

Sunny

Kříženec, fena, 8-12 měsíců, váha 13 kg, byla přijata se svou maminkou Rézi. Klidnou a kontaktní povahu zdědila po mamince, je mazlivá a vstřícná k lidem, ostatních psů si nevšímá, je to laskavá společnice a pohodářka. Na útulku je krátce a určitě ještě rozkouká a ukáže, jestli je v ní alespoň malý ďáblík. Na krku měla kožený obojek. Našla domov v Kralupech spolu s Rézi.

Apollo

pes, kříženec bullteriéra, 2-3 měsíce, nalezen v Kralupech, přivezla ho MP. Zatím se rozkoukává. Našel domov v Postřižíně.

Bela

3-4 měsíční fena křížence. Nalezena před 3 týdny u gymnázia, pak jí u sebe měli asi 2-3 týdny nálezci, kteří jí hledali marně nový domov či majitele a teprve pak ji přivezli do útulku. Bela je milé, veselé štěně, patrně bude v dospělosti většího vzrůstu. Našla domov v Jílovém u Prahy.

Zuzanka

fena křížence pražského krysaříka, 33 cm,  asi 4-5 let, ale nelze s jistotou určit, protože nemá zuby v dobrém stavu. Pochází z domu v Bořivojově ulici, zabaveného v exekuci majiteli panu H. Když si objekt převzal nový majitel, ve spoustě nepořádku a lidských a psích výkalů byla jako překvapení schovaná Zuzanka. Nikdo neví, jak tam byla dlouho opuštěná, ale má velká štěstí, že přežila. Měla díky přerostlým drápům téměř znemožněnou chůzi. Byla odvezena MP na útulek, kde se nemůže nabažit lidské přítomnosti, stále šplhá do náruče a za krk, svého člověka se nechce pustit. Je to mazlivé a neobyčejně vděčné zvíře, s pejsky v pohodě, dobře chodí na vodítku. Našla domov v Hradci Králové.

Charlie

malý bílý špic, pes, 4 roky, 33 cm, byl odchycen při potulce MP a přivezen do útulku. Na obojku měl cedulku se jménem Charlie. Zprvu nebyl příliš přátelský, bál se a strašil nás, ale už jsme s ním kamarádi. K ostatním psům je přátelský, rád se pomazlí, při česání je klidný a je vidět, že byl zvyklý na pravidelnou údržbu srsti. V kotci je čistotný, nejspíš žil v bytě. Bude dobrý společník, ale i hlídač, nic mu neuteče. Na vodítku chodí dobře a na přivolání přiběhne. Jen do kotce se mu opravdu nechce, moc by uvítal teplý pelíšek v blízkosti své paničky nebo páníčka. Charlie našel domov v České Lípě.

Čudla

kříženec menšího vzrůstu, 36 cm, pes, cca 3 roky. Do útulku přišel spolu se svými kamarády Pájou, Týnkou a Emou. Byl zvyklý žít volně na zahradě se svou smečkou a majitel je chodil pouze krmit. V kotci je čistotný. Dnes už nás Čudla nadšeně vítá a žadoní o pohlazení, na povel chodí sám do kotce. S námi šlape na vodítku bez problémů, ale s venčiteli si ještě není jistý. Nový páníček se nesmí nechat odradit Čudlovým počátečním strachem, kterým odpuzuje jakékoliv zájemce. Jakmile se Čudla na nového páníčka během pár týdnů zafixuje, bude jako věrná přílipka. Moc se přimlouváme za trpělivého pánička, který mu dá šanci, nechceme, aby nám tu zůstal. Zvládl však bravurně v září už dvě akce Sen zvířat v Praze a Den psa v Bášti. Na Dnu psa se dokonce dostal do  do užšího výběru na nejkrásnějšího voříška. Přesto, že nezískal první cenu, byl největším favoritem pana Fejka, bývalého ředitele pražské ZOO. Čudla nutně potřebuje domov a páníčka, který si ho dokáže získat. Věřte, že to nebude až tak dlouho trvat a Čudla vám vaši lásku bude oplácet svou věrností. Našel domov v Praze 6.

Kai

starší kříženec, 8-9 let, kastrovaný pes, pravděpodobně kříženec jezevčíka s čivavou. Měří 24 cm a váží 5 kg. Byl pravděpodobně zvyklý v bytě. Je malinko opatrný, ale jinak po seznámení kontaktní, doporučujeme jej klidně ke staršímu člověku, Kai bude vděčný za pobyt v teple a bytě. Díky jeho velikosti ho zvládne i senior. Přijel k nám z útulku v Děčíně, kde se ho nedařilo umístit. Kai je vyrovnaný, mazlivý, pohodový k lidem, i k ostatním pejskům, čistotný a klidný v bytě. Je to posel dobré pohody mezi lidmi; kdo se na něj podívá, budí v něm sympatie a úsměv. Našel domov v Německu v Lipsku.

Kulíšek

pes, kříženec jezevčíka, stáří asi 2 roky, v kohoutku 29 cm. Na útulek byl přivezen MP. Milý, kontaktní, přátelský kamarád. Na útulku se zatím rozkoukává. Vrátil se zpět k majitelce z Kralup.

Vont

Vont je mladý kříženec jorkšírka, 1 - 2 roky, 28 cm, napřed má z nových lidí obavu, ale po chvilce se rozkouká a začne poskakovat a blbnout jak tryskomyš. Byl nalezený přivázaný na autobusové zastávce s kšírami i oblečkem. Někdo se ho takto zbavil. Přijel k nám z útulku v Děčíně, kde se ho nedařilo umístit. Vrátil se z adopce po jednom odpoledni, kdy spolubydlíci majitelky na něj dostala silný alergický záchvat. Našel domov v Kladně.

Betyna

8měsíční štěně křížence, 45 cm, přijela k nám z útulku v Děčíně, kde se relativně dlouho nedařilo ji umístit. Majitelka ji už nechtěla. Na děti je Betyna zvyklá. V útulku si rychle zvykla, ráda se mazlí a ráda chodí s dětmi na procházky, dobře chodí na vodítku. Potřebovala by majitele, který by jí dopřál dostatek pohybu a trochu výchovy a výcviku. Bude velmi vděčná za pozornost. Našla nový domov v Poděbradech.

Týna

mladá fenka křížence ovčáka, 1 rok, 48 cm, přijela k nám z útulku v Děčíně, kde se relativně dlouho nedařilo ji umístit, ač se jedná již o mladé a pohodové zvíře. V útulku si po prvotní vystrašenosti rychle zvykla a venčily ji i děti. Týna je docela bystrý hlídač, ve výběhu přiběhne na zavolání. V novém prostředí si rychle zvykne, s pejsky je snášenlivá. Je to odrostlé štěndo, momentálně bydlí v kotci s Betynou a jsou v pohodě. Od lidí jsme se dozvěděli, že v původním domově se fena jmenovala Asta a majitel se jí zbavil, ale již dobře slyší i na Týnu. Našla nový domov v Praze 6 - Suchdole.

Rex

kříženec, pes, 7 let, 67 cm. Rexík se před třemi lety potuloval po vesnici nedaleko Kralup a ujala se ho jedna starší paní. Ta však dnes není schopna se o něj ze zdravotních důvodů starat, proto ho umístila do útulku. Rex se zpočátku trochu bál, ale za piškot a pohlazení je kámoš. Potřebuje k životu dostatek pohybu, proto pro něj hledáme páníčky, kteří mají velkou zahradu a čas na delší procházky. I přes svůj věk je temperamentní. Moc nemusí ostatní psy. Je čistotný, přivolání a povel Sedni zvládá. Na procházce chodí pěkně bez vodítka, je to mazel, poslouchá. Při manipulaci je v pohodě, a to i při veterinárním ošetření. Našel nový domov v Libčicích nad Vltavou.

Žemla

kříženec německého nebo belgického ovčáka, asi 7 let, 70 cm, pes. Přivezla ho MP Kralupy. Je hodný, umí sedni, chodí dobře na vodítku. Není uštěkaný, ale je vysazený na ostatní psy, proto nedoporučujeme do smečky. Je vhodný na ven, na zahradu, u nás si zvykl v pohodě na kotec. V něm se chová velmi čistotně. Žemla prošel intenzivní socializací a výcvikovým programem. Z nekontaktního samotáře, který nebyl fixován na člověka, se stal mazlivý, kontaktní a poslušný pes, který s velkou radostí plní veškeré povely a zúčastňuje se všech her, které pro něj vymyslíme. Je velkou škodou, že pro tak báječné zvíře se dosud nenašel žádný člověk, který by se s ním chtěl podělit o domov. Našel nový domov v Otvicích u Jirkova.

Hejkal

jorkšírský teriér, pes, asi 3 roky. Hejkala přivezla městská policie Veltrusy, kde byl také nalezen. Byl hladový, žíznivý a jeho srst je příšerná. Snad jen podle směru chůze se dá zjistit, kde má hlavu. Neměl obojek, čip ani jiné označení. Jsme přesvědčeni, že byl vyhozen majitelem, protože je kontaktní a od člověka se nehne na krok. V kotci je nešťastný a pláče. Možná i jeho přílišná závislost na člověku byla důvodem, pro který se ho majitel zbavil. Rozhodně mu majitel však žádnou péči nevěnoval a Hejkal žil ve špatných podmínkách. K ostatním pejskům je kamarádský a je vidět, že na psy byl zvyklý. Nedlouho po příchodu byl ostříhán a vykoukl z něj krasavec. Našel nový domov ve Chvatěrubech.

Berunka

kříženka, fena, 2 a půl roku, střední velikost, 14,5 kg. Berunky se vzdala majitelka ze zdravotních a existenčních důvodů. Z prostředí útulku je Berunka zatím lehce vyplašená, ale opatrně se se vším seznamuje. Je to klidná, čistotná a milá fenečka, středního vzrůstu, vhodná do bytu i do domečku se zahrádkou. Našla domov v Praze 5, na Lužinách.

Kenny

kříženec jezevčíka, pes, kastrovaný, 6-7 let. Kenny přišel do útulku od majitelky, která se o něj již nemohla starat. Je to velice milý pejsek, kontaktní k lidem, miluje děti, má rád fenky a nevadí mu ani většina pejsků. Na vodítku chodí dobře, v bytě je čistotný a nedělá mu problém vydržet doma sám. Žil v domku se zahrádkou spolu s kočičkami, které trpělivě opečovával. Je vhodný i ke starším lidem. Má jen jednu malou neřest: pokud už se na zahradě nudí a najde skulinku v plotě, tak si vyběhne na procházku bez páníčka. Po chvíli se vrátí sám zpět domů. Ale i toto se může změnit díky kastraci, kterou nedávno podstoupil. Na procházkách s paničkou se však z očí nevzdaloval a na přivolání přiběhl. Našel domov v Praze 7.

Ema

kříženka menšího vzrůstu 37 cm v kohoutku, asi 4 roky. Ema zprvu byla rezervovaná, ale po čase v útulku se z ní stala přílipka, vyžaduje pozornost a mazlení, chůzi na vodítku zvládá i s venčiteli, je v kotci čistotná, při ošetření se s ní dá manipulovat. Našla domov v Medonosích.

Blonďa

kastrovaný pes, čistokrevný, krásný zlatý retrívr, 5 let. Skončil v útulku ze sociálních důvodů jeho majitele. Je mírný, přátelský, zvyklý na ostatní psy, kamarádský a mazlivý k lidem, čistotný v bytě. Rád aportuje. Našel domov spolu s Benem u Neratovic.

Ben 1.

kříženec retrievera, asi 2-3 roky, pes. Byl nalezen v obci Chříč, odkud nás kontaktoval starosta obce a požádal o umístění v našem útulku. Ani po 14ti dnech kdy se starosta snažil najít jeho majitele, se nikdo k Benovi nehlásil. Z počátku k ostatním psům přes mříže neprojevoval Ben příliš náklonnosti a kamarádství. Rozhodli jsme se tedy zapracovat na jeho socializaci ve smečce a výcviku poslušnosti. Napřed jsme Bena vodili s ostatními psy na procházky a později jsme ho začali se druhými, klidnými psy i pouštět po areálu. Ben velice mile překvapil. Rád se s ostatními prohání po útulku a snaží se je vyprovokovat ke hře. Miluje pohyb a také je velice učenlivý. Za pamlsek se rychle naučil  "lehni" a občas se mu povede i odložení na kratší dobu. "Sedni" a "dej pac" uměl, už když přišel. Chůze na vodítku není zrovna jeho oblíbená činnost, ale jen trénink dělá šampiony, a tak věříme, že i to se časem naučí. Hledáme pro něj mladší a sportovně založené lidi s domkem a větší zahradou. Našel domov spolu s Blonďou u Neratovic.

Silver

Když se tento pejsek objevil v útulku, bylo nám z něj do pláče. Krásný, starší pes, byl velmi zubožený, na zadku měl obrovskou bouli, byl nahrbený a skoro nechodil. Podle jeho kulhání dostal i jméno po jednonohém pirátovi z Ostrova pokladů. Předpokládali jsme, že se někomu pes jen ztratil a porazilo ho auto, ale bohužel, patrně tohoto kouzelného psího dědečka někdo na stará kolena nemilosrdně vyhodil. Je v útulku déle než měsíc a nikdo ho neshání, přestože to není žádný tulák a drží se za člověkem jako klíště a náležitě si člověčí společnosti považuje. Silvera prohlédl veterinář, na retgenu byla konstatována porucha páteře cauda equina, vznikající většinou vyhřezlou plotýnkou, která utlačuje míchu a boule na zadku identifikována jako zvětšená prostata. Silver potřebuje nutně operaci prostaty a kastraci, protože boule občas i krvácí. Pes však po konzervativní léčbě a dobré stravě ožil, lépe chodí, drží se za lidmi a má rád společnost, je hodný a mazlivý. Zasloužil by stáří dožít u vlídných lidí, kteří potřebují psího kamaráda. Silver se napřed podrobil konzervativní léčbě a pracovali jsme i na vylepšení jeho výživového stavu a zlepšení jeho kondice. Dostával i minerály a vitamíny, abychom posílili jeho organismus. Nyní je připravován na operaci, kterou absolvuje 3.1. v 8:30 ráno. Bude mu při ní odstraněna boule pod řitním otvorem a bude vykastrován, čímž se upraví jeho zvětšená prostata, na které, dle rentgenu, naštěstí nebyl shledán nádor. Při operaci budou použita nejšetrnější inhalační anestetika, aby i narkóza pro něj byla co nejmenší zátěží. Je to starý pejsek, a tak doufáme, že vše dopadne dobře. Každá operace pro starého psa je velké riziko, ale je jasné, že takto dál existovat nemůže a je třeba mu pomoci. Děkujeme všem, kteří přispěli na jeho operaci. 3.1. Silver operaci zdárně přestál, právě se probírá z narkózy, pan doktor mu odňal bouli na zadku, vykastroval ho, aby se nevytvořila boule nová, vyčistil mu zuby, vytrhal špatné zuby a z tlamy odebral nezhoubný výrůstek na dásni - epulis. Též mu odstranil bradavice. Našel domov v Nechanicích u Hradce Králové.

Šibal

jack russell terrier, pes, cca 6 let. Šibala odchytla městská policie v Kralupech. Hned od začátku je kamarádský, veselý a hravý jako spávný russell, i když podle chrupu a lehce prošedivělého čumáčku už to není žádný mladík. Miluje tenisáky a úplně kouzelně si s nimi dokáže sám vyhrát. Sám si ho koulí a zase chytí. Tahle činnost ho dokáže zabavit na opravdu dlouhou dobu. Vrátil se k majiteli ze Zeměch.

Hykar

pes, shiba-inu, stáří cca 2-3 roky, nemá čip ani tetování. Na útulek byl přivezen paní, která ho prý našla v Kralupech, nebyla však schopná říci, kde přesně ustrašeného Hykara našla, takže to na nás zapůsobilo velmi podivným dojmem. Hykar se po osmělení projevil nesmírně sympaticky. Je mazlivý, kontaktní s lidmi, nevyhledává konflikty ani se psy, kočky nepronásleduje, spíš se jich bojí. Našel domov v Pohoří u Dobrušky.

Aida

Ze sociálních důvodů majitelky u nás skončila asi 4letá fena křížence jezevčíka se štěňaty, která již našla domovy. Aida měří 36 cm, je milá, mazlivá, nekonfliktní, dobře chodí na vodítku, doma čistotná, ale v pohodě si zvykla i na kotec. Našla domov v Liberci.

Popelka

kříženec čínského chocholatého psa, fena, stáří cca 1-2 roky. Na útulek byla přivezena MP, kteří ji našli na kralupském hřbitově díky telefonátu od kolemjdoucích. Popelka ležela v tújích u jednoho hrobu, pravděpodobně tam přežívala již delší dobu, ale odchytit se nechala až nyní, kdy už je na konci svých sil. Popelka je v hodně zanedbaném zdravotním, výživovém i hygienickém stavu. Ihned po přijetí do útulku byla Popelka zavezena k veterináři, kde byla ošetřena, váží pouhé 3 kg, na levé tlapce má flegmónu, na rentgenu byla nalezena stará zlomenina pravé tlapky. Popelka dostala injekci a antibiotika. Potravu dostává formou máčených granulí s kousků masa. Do potravy jí přidáváme výživovou pastu, aby Popelka načerpala vitamíny, které jí v tomto stavu chybí. Je krmena vícekrát denně po menších dávkách. Srst této malé fenečky je v neuvěřitelně zbídačeném stavu. Až se dá dohromady, pochopitelně jí čeká stříhání a koupání. S ostatními psy vychází dobře, ale spokojenější je v náruči lidského objetí. Je hodně mazlivá a nejraději se chová, je vhodná pouze do bytu. Našla domov v Karlových Varech.

Žofinka

kříženka jezevčíka, fena, 16 let. Do útulku byla přivezena MP. Žofinka je milá, klidná, kontaktní, s ostatními psy vychází dobře. Vhodná do bytu, spíše ke starším lidem. Vyzvedl si ji její majitel z Kralup.

Flek

pes, dalmatin, 5 let, do útulku ho dala jeho majitelka. Našel domov v Zálezlicích u Mělníka na statku u koní, kde mu dělat společnost další puntíkatý kamarád.

Nanynka

fena křížence labradora, 2-3 měsíce, spolu s jejím bráškou Blackem ji někdo hodil do areálu Nábytkové farmy. Black našel domov v Kralupech, Nanynka odjela do Jirkova u Chomutova.

Bad

německý ovčák, pes 5 let. Pes je od majitele, dříve hlídal kralupské koupaliště. Po několika dnech se již projevuje přátelsky. Své si však dovede pohlídat. Našel domov v Kralupech.

Sindy

fena čínského chocholatého psa nebo jeho křížence, asi 4 roky. Kontaktní, velmi mazlivá, s ostatními psy je v pohodě. Na útulek byla přivezena MP. Sindy je trochu vyhublá, vypadá, že byla i stříhaná, ale to už musí být delší doba. Našla domov v Praze 5.

štěňata

Koudelka, Kotelka, Koxy, Paštička a Pralinka, štěňata středních kříženců. Normální, veselé, štěněcí povahy, co si z nich kdo vychová, bude mít. Ze sociálních důvodů majitelky u nás skončila fena křížence jezevčíka s 5  1-1,5měsíčními štěňaty, 4 fenami a 1 pejskem. K odběru ihned. Pralinka s Koudelkou našly domov v Lysé nad Labem. Kotelka odjela do Turska, Paštička se usadila v Kralupech a Koxy odjel do Martiněvsi u Roudnice nad Labem.