Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Našli domov v roce 2010

našli domov v dřívějších letech

Sára

fena křížence labradorského retrívra, 2 - 3 roky. Je po zemřelém majiteli a do útulku ji přivedli příbuzní majitele, kterým se nehodila do života. Sára je obrovský mazel, kontaktní a milá fenka, naprosto bezkonfliktní se psy i s dětmi, k menším dětem ji nedoporučujeme jedině z toho důvodu, že by je mohla porazit, ráda skáče, jak je ostatně vidět i na fotkách. Jinak je k dětem milá a vhodná. Ocenila by sportovněji naladěného majitele, který jí dopřeje dostatek pohybu, ev. s ní zkusí nějaké psí sporty. Našla domov v Bakově nad Jizerou díky rádiu Relax. :-)

Justy

kříženec jorkšíra velikosti jezevčíka, pes, asi 2 - 3 roky starý. Je to velmi hodný pejsek, kterého přivedli Romové, že ho již nechtějí. Je milý, umí chodit dobře na vodítku, mazlivý, bez problémů v chování. U jednoho oka měl vylezlou Harderovu žlázu, byla potřeba akutní operace, aby neoslepnul, již má zákrok za sebou a je  v pořádku. Děkujeme sponzorům za zaplacení jeho operace. Našel domov v Kralupech.

Cindy

fena středního křížence labradorského retrívra, 1/2 roku stará. Hodná, milá, mazlivá, štěněcí povaha. Jak si ji kdo vychová, takovou ji bude mít. Našla domov v Kralupech.

Míša

kříženec německého ovčáka, pes, 3 roky. Přivedl ho do útulku jeho majitel s tím, že se stěhuje. Pes byl zvyklý venku, s majitelem hlídal objekty, je perfektní hlídač. Dobře chodí na vodítku. Je dominantní, nedoporučujeme ho k dětem, je vhodný pouze do zkušenějších rukou majitele s přirozenou autoritou.Našel domov v Lužci.

Obrazek

Mařenka

Mařenka je krásná, asi dvouletá kříženka německého ovčáka, možná křížená s československým vlčákem, velikost odpovídá německému ovčákovi, kostru však má gracilnější.  Je to výborná hlídačka, vhodná na zahradu, ven, nestojí ani o pobyt doma. Je dost aktivní, potřebuje a oceňuje dostatek pohybu. Je zdravá, v pohodě. Maruš je kliďas a pohodářka. S ostatními psy i fenkami nekonfliktní. Je to dominantní fena, vhodná do smečky, srovná každého psa, i ty dominantní. Je chytrá a u ostatních psů má respekt. Je to mladá fenka, učenlivá, dá se ještě vychovat. Byla by dobrou společnicí k domku se zahrádkou.  Ideální pro někoho kdo již psa (psy) má - jako další člen rodiny/smečky.  Mařenka má jednu zvláštnost - ze začátku cizí chlapy chytá za ruce a za zadek, nekouše, ale štípe. Postupně, jak si na ně zvykne, od tohoto zvyku upustí. Byla by skvělou obranářkou pro osamělou ženu, ale zvykne si i na mužské rodinné příslušníky, chce to jen čas. Našla domov u Jindřichova Hradce.

Deny

golden retriever, pes, 2 roky. Na útulek ho přivedl majitel, který se ho musel vzdát z důvodu stěhování. Deny je dokonalé zlatíčko, plné radosti, temperamentu, lásky a oddanosti. S ostatními psy je absolutně nekonfliktní, miluje lidi, bez rozdílu věku i pohlaví. Na vodítku chodí dobře, je to skvělý aportér a má základní poslušnost. Jediné, co nemá rád, je samota v bytě. Bude spokojený v domku se zahrádkou a s páníčkem, který se mu bude věnovat a učit ho nové věci. Dokonalý společník pro aktivní lidi. Našel domov u Kralup.

nelly1.jpg

Nelly

Nellynka je rovněž kříženka střední velkosti (cca 45 cm), asi 2 roky stará. Přivezla ji policie, o její minulosti není nic známo.  Nelly je zpočátku k cizím lidem mírně nedůvěřivá, po chvilce si však zvykne a je z ní mazlíček. Je to taková mírně ustrašená mazlivka a závislačka na lidech. Není šťastná ve společnosti dominantního psa, ze kterých má obavy a mohli by ji šikanovat. Je spokojená s klidnějším psem nebo sama. Uvítala by klidného, vyrovnaného člověka, je vhodná třeba ke starším lidem nebo lidem se staršími, již rozumnými dětmi. Nemá ráda kočky, z toho důvodu se již jednou vrátila z adopce, bohužel si nezvykla na kočičky, ale jinak s ní paní byla velmi spokojená. Nelly je v bytě čistotná, na vodítku chodí docela dobře.  Je trošku zmlsaná, samotné granulky jí nejedou, musí se jí míchat s masíčkem, preferuje vařenou stravu. Je vhodná do bytu i na zahradu,  ale pro její závislou povahu je u ní nutný stálý kontakt s člověkem. Našla domov u Pardubic

Obrazek

štěňata

2 feny a 2 pejsci, kříženci, tři měsíce staří. Zůstali po zemřelém majiteli, kam je jedna paní chodila krmit. Zatím jsou vyplašení, ale určitě budou co nejdříve v pohodě, jakmile si trochu zvyknou na přítomnost člověka. Tři sourozenci už našli domovy na Praze 4, v Dolanech a Kamenném Mostě. Poslední pejsek s hnědými znaky našel domov v Praze 9.

Spongebob

kříženec čivavy, pes, pravděpodobně kastrovaný, asi 8-9 let. Je velmi hodný, nechá se chovat, nekonfliktní se psy. Zvykáme ho na obojek a vodítko. Měl přerostlé drápy. Je vhodný do domácnosti ke staršímu člověku, není příliš pohybově náročný, potřeboval by ale chodit a trochu dietního režimu. Přivezla ho MP.

pepina1.jpg

Pepina (Pepik)

Pepina je krásná kříženka knírače, velikostí je asi jako střední knírač a jsou jí 4 roky. Pepinu přivezla majitelka spolu s Bertou. Hlídala s nimi u bezpečnostní agentury, kde tyto psy měla v kotci, ale firmu zrušili a paní nevěděla co s nimi, tak je přivedla do útulku. Tvrdila, jak dobře se o psy stará, ale ti byli zablešení, špinaví, totálně nesocializovaní, nechodili na vodítku, a dokonce se o Pepině celou dobu domnívala, že je to pes a řikala jí Pepík.  Pepina v útulku rychle zdomácněla a dělala obrovské pokroky - přestala se bát, naučila se skvěle chodit na vodítku. Zdravotně je na tom dobře, dnes je zcela socializovaná.  Je kontaktní k lidem, vhodná do bytu i na zahradu, dobře se snese s ostatními psy, a to jak fenkami, tak pejsky. Je klidná a vyrovnaná.  Pepina vyniká v přikrádání svačin ze stolu, v čemž přetrumfne nejen slavného komisaře Rexe, ale možná by se se svým nenápadným uměním uživila i jako iluzionista. Jak to dělá, nikdo neví, ale stačí mžik a svačina je pryč. :-) Našla domov na Praze 6.

Cookie

fena křížence labradorského retrívra, 1,5 roku, temperamentní, hodně stojí o kontakt s člověkem, který si i aktivně vynucuje štěkáním. Je to mazel a závislák, bude šťastná za aktivního člověka, který se jí bude věnovat. Je vhodná i do smečky k ostatním psům. Byla nalezena ve Dřínově. Našla domov v Křešíně.

Bělouš

pes zlatého retrívra, asi 4 letý. Velmi milý, kontaktní a veselý. Bojí se ostatních psů, na jejich společnost patrně nebyl zvyklý. Při příjmu sice měl pár blech, ale jinak vypadal opečovávaný. Miluje lidi a jejich společnost. Bělouš nyní sdílí kotec s Neli a Zorkou a vypadá spokojeně. Našel domov ve Velence.

huskyt.jpg

Ben

husky, pes, 3 roky (*14.7.2007). Je hodný, od počátku kontaktní, s vodítkem nemá problémy a ostatních psů si nevšímá. V přímém kontaktu s nimi ještě nebyl. Podle čipu byl dohledán jeho majitel, dle infa čipujícího veta je to Vietnamec ze Zlína bez telefonu, kt. se psa již jednou zbavil. Původně ho chtěl vyvézt do Vietnamu, ale pak si to rozmyslel. Ben je tedy k adopci. Našel domov na Táborsku.

mates1.jpg

Mates

kříženec, pes, 3-4 roky. Matýska přivezla MP, ale v zápětí se v návštěvní knize objevila zpráva, že Matese záměrně opustil majitel, který se o něj z existenčních důvodů nemohl starat. Je to malý a hodný mazel. S ostatními psy nemá problémy a vodítko také zvládá. Je vhodný do bytu i k dětem. Našel domov v Praze 7.

rafl1.jpg

Ralf

kříženec něm.ovčáka, pes, asi 4 roky. Ralf je od počátku kontaktní a bezproblémový. Zvládá i základní povely a ve společnosti fenky se chová jako gentleman. Hledáme majitele, který mu poskytne nový domov v domku se zahrádkou. Našel domov v Kralupech.

brit1.jpg

Brit

kokršpaněl, pes, cca 6 let. Brit byl nalezen s obojkem bez označení a odblešovacím obojkem. Je hnědé barvy, temperamentní, kontaktní ke psům i lidem, velice pěkný. Našel domov v Teplicích.

brit1.jpg

Zoro

kříženec, pes, asi 2 roky. Byl vyhozen u útulku. Je malého vzrůstu, velice kontaktní, vhodný do bytu. Ostatní psy snáší dobře. Nutná pravidelná úprava srsti. Našel domov v Kralupech.

Obrazek

Bojar (KOULE chlupatá)

svátek má: 22. ledna (poslat pohlednici)
narozeniny slaví: 5. července (poslat pohlednici)

kříženec ovčáka, 6 let, pes, výška 45 cm, drobný (váha 23 kg) a menšího vzrůstu, velikost feny. Zpočátku odmítal komunikovat i vycházet z klece. Přišel ve špatném stavu, se zacuchanou srstí, spoustou klíšťat a vylysanou kůží. Zřejmě se dlouho toulal nebo ho majitel značně zanedbal. Pomalu se srovnává a začíná komunikovat, pořád se ještě bojí.

Bojar našel domov v Kralupech u svého dlouhodobého opatrovníka Martina :-)

Obrazek

Andy

teriér, pes, asi 3 roky. Andy je mazlíček každým coulem. Zřejmě byl zvyklý v bytě, v kotci je značně stresovaný. Do útulku přišel děsně zablešený s vylysalou srstí, ale již je odblešen, srst mu brzy doroste a bude z něj fešáček. Na vodítko si teprve zvyká. Ostatní psi ho ještě trochu děsí, ale zvyká si. Vhodný do bytu i pro začínající chovatele.

Andy našel domov v Ledčicích.

 

prdolka1.jpg

 

Prďolka (mrně)

2 měsíční nalezenec, který je momentálně v depozitní péči mimo náš útulek, hledá domov. Jedná se pravděpodobně o křížence labradora. Malý je přítulný,hodný ,ale i velmi živý a veselý jako správné zdravé štěndo :-) Odběr bude možný cca po 15.8. v Praze.

Prďolka našel domov v Praze :-)

 

kety1.jpg

 

Kety

kříženec něm. ovčáka, fena, asi 6 let. Je menší a podsaditější než něm. ovčák, moc milá a kontaktní k lidem i zvířatům. Na jazyku má černou skvrnu.

"Kety" se pouze zaběhla majitelům a již je zpátky doma.

Obrazek

Douglas

husky s PP, pes,11 let. Jeho panička se dostala do svízelné životní situace a tak byla nucena dát Douglase na útulek. Je to starý pán, co má rád svůj klid. Život u nás mu zrovna dvakrát nevyhovuje, protože byl zvyklý žít doma spolu s paničkou. Hledáme hodného človíčka, co mu poskytne teplý pelíšek hned ve své těsné blízkosti a dopřeje mu klidné dožití. Je hodný a nenáročný. Zaslouží si Vaši lásku.

Douglas našel domov u Žatce.

Obrazek

Robi

Jack Russell teriér, pes, 1 a půl roku. Robiho si pořídila starší paní jako štěňátko, zřejmě však nezvládla výchovu a po její smrti byl dán příbuznými do útulku s tím, že je agresivní. Na útulku se agresivně neprojevuje, ale jistá dominance zde je. Toto plemeno je velice hravé a temperamentní a pokud s ním správně zacházíte a má náležitou výchovu bude Vám dělat jen samou radost. Jsou to vášniví aportéři, běhači atd. Robi je kastrovaný.

Ideálně na zahradu k domku jako druhý (menší) pes. Potřebuje v pánovi cítit autoritu!

Robi našel domov na Mělníku - už nezlobí :-)

berta1.jpg

Berta

amer. kokršpaněl, fena, asi 8 let. Bertu přivedla majitelka s tím, že se o ní nemůže dál starat. Po důkladnější prohlídce bylo zjištěno, že se o ní nikdo nestaral již hodně dlouho, spíš nikdy !!! Měla zánět v uších, neskutečné dredy místo chlupů, přerostlé drápy, bradavice a místo zubů kamenolom. Nejhorší však byla Hardova žláza, která musela být okamžitě odstraněna, ale bohužel oko je již nenávratně poškozeno. Při odstranění Hardovy žlázy jsme jí nechali odstarnit i bradavičky a vyčistit zoubky. Berta je učiněný andílek s ďáblem v těle. Bez protestů podstoupila všechna ošetření, jen každodenní kapání do očí a uší jí moc nebaví. Má spoustu energie, miluje lidi a nevadí jí společnost jiných psů. Hledá hodného páníčka, který se o ní bude starat tak jak si to zaslouží a potřebuje. Je nutné jí každý den kapat celoživotně do poškozeného oka. Jinak je i přes svou nadváhu v dobré kondici.

Berta našla domov v Praze.

burak1.jpg

Burák

kříženec, pes, 2 roky. Burák je velice milý a kontaktní pejsek. Ostatních psů se nejdřív trochu bál, ale brzy se skamarádil a dnes s nimi vesele skotačí. Vodítko mu nedělá problémy a také zná povel sedni. Vhodný i pro začínající chovatele.

Burák na výletě
A další výlet ...

Burák našel domov na Praze 9.

Obrazek

Mišule

kříženec, fena, 10 let. Michalka byla nalezena s informační cedulkou se jménem, věkem a prosbou, aby se o ní někdo postaral, protože panička už na to nemá sílu. Je to fenka malého vzrůstu, zřejmě zvyklá v bytě, kontaktní s lidmi i jinými psy. Na svůj věk je v dobré kondici i přesto, že má mírnou nadváhu.

Mišule našla domov až v Norimberku.

Obrazek

Šplhy

kříženec, pes, 5-6 let. Šplhy dostal své jméno, protože obratně dokázal vylést po kari síti v kotci. Od začátku byl kontaktní , jen od chlapů si držel trochu odstup. S ostatními psy je v pohodě. Vzhledem ke své velikosti hledáme páníčka, který ho bude mít doma. Je vhodný ke starším lidem i k dětem.

Šplhy našel domov v Postřižíně.

Obrazek

Rocky

německý ovčák, pes, asi 3-4 roky. Do útulku se dostal po smrti majitele. Od první chvíle je k lidem kontaktní a nemá problémy ani s jinými psy. Je vhodný k domku se zahradou jako hlídač. Na vodítko si teprve zvyká, ale je to jen otázka času.

"Bubák" našel domov ve Vojkovicích :-)
Obrazek

Charlie

kř. pudl, pes, cca 5 let. Charlie byl uvázán u vrat útulku dvěma mladíky, kteří posléze tvrdili, že ho našli. Asi týden strávil u p. Kolkové doma spolu s dalšími psy. Zpočátku vznikali mezi nimi konflikty, ale ty po dvou dnech ustaly. Poté si jej adoptovala paní, která však ho na útulek vrátila s tím, že po jejím odchodu doma naříká. Charlie zřejmě není zvyklí být sám a tak hledáme páníčka, který s ním bude doma. Je to hodný, mazlivý a čistotný pejsek. Na vodítku chodí dobře.

Charlie našel domov v Horních Beřkovicích.

Obrazek

Alan

boxer, mladý pes. Nehledáte někdo tohoto krasavce? Zřejmě se zaběhl, protože takhle skvělé zvíře nemohl nikdo opustit. Do útulku přišel bez označení, v dobré kondici. Je velice klidný, na boxera až příliš. Vyrovnaný, na vodítku chodí bez problémů a s ostatními psy je v pohodě. Rozhodně se o něj někdo dobře staral. Podle toho jak je čistotný je možné, že žil v bytě.

Alan našel domov v Kralupech.

Obrazek

Žolík

kříženec, pes, 3-4 roky. Žolda je klasický panelákový typ do každé rodiny. Je klidný, hodný, nekonfliktní, snáší dobře jiné psy. Prostě ideální parťák pro každého, kdo ho bude milovat.

Žolík našel domov v Přišimasech.

ObrazekObrazek

Bety a Bára (jezevčice)

fenky jezevčíka, cca 4 roky a 5 let.

Bety je klidná a k ošetřovatelům kontaktní, dobře chodí na vodítku a ostatních psů si nevšímá. Nemá ráda děti (asi špatná zkušenost z minulosti).

Barunka je klidná, hodná, vhodná do bytu i na zahradu. S ostatními psy si rozumí a vodítko zvládá bez problémů.
Obě fenky až si na svého pána zvyknou, budou silně fixované a věrné holky.

Bety (fotka nahoře) je starší, Bára (fotka dole) mladší.

Obě holky již našly svůj domov.

Obrazek

Mrně

kříženec (možná trochu pitbul), 2-3 měsíce, pes. Od první chvíle "akční" - blbne se psy a prohání Chlupa. Je to pěkný kvítko a jak si ho vychováte, takový bude.

Mrně našlo domov v Buštěhradě.
 

Obrazek

Luis a Lotka (mrňata)

kříženci, pejsek a fenka, cca 5 měsíců. Obě štěnda jsou silně podvyživená, ale temperament jim rozhodně nechybí. Dosud si asi moc pohlazení neužila a tak se teď snaží si vše vynahradit.

Obě mrňata již našla svůj domov :-) Luis v ... a Lotka na Praze 4.

Obrazek

Chlup (mrně)

kříženec, pes, cca 5 měsíců. Chlup je roztomilá koulička, zatím tak trochu líná, ale je u nás krátce a zatím se rozkoukává. Vzhledem k tomu, že bude v dospělosti větší a je hodně chlupatý nabízíme ho do adopce pouze k domku se zahrádkou.

Líná koulička našla domov v Odolené Vodě :-)

Obrazek

Shiba a Čika (mrňata)

dvě psí sestřičky ve věku kolem 5ti měsíců byly nalezené pobíhající uprostřed silnice. Jsou doslova jako Jing a Jang. Čika je černá, menší, odvážnější a Shiba bílá, větší a ustrašenější (což je pravděpodobně způsobeno pouze stresem z opuštění a převezením do pro ni neznámého prostředí útulku). V dospělosti předpokládaná velikost spíše střední.

Obě ségry již našly svůj domov. Čika jako první v ..., Shiba bydlí ve Velkých Popovicích.

Obrazek

Míša

kříženec, 8 let, pes. Míšovi zemřela majitelka a nebyl nikdo kdo by se o něj postaral. Je menšího vzrůstu. Zvyklý byl na zahradě, na vodítku chodí dobře. Je klidný, mazlivý, zvyklý na děti. Bude se dobře cítit v domku se zahrádkou, vhodný ke starším lidem jako společník.

Míša je šikula a brzy si na procházky na vodítku zvykl. Dozvěděli jsme se, že jeho předchozí panička z důvodu bezmocnosti naučila Míšu vykonávat svou potřebu na určené místo v bytě. Je to jeho jediný handicap, který se dá s trochou trpělivosti odnaučit. Dejte Míšovi šanci a on bude Váš nejvěrnější přítel.

Míša našel domov v Plaňanech.

Obrazek

Dan 2

kříženec středoasijského pasteveckého psa, pes, asi 4 roky. Majitel se odstěhoval a Dana nechal v domě. Je to klidný a vyrovnaný pes a je to mazel :-) Na nás i prostředí útulku si zvykl okamžitě. Doma žil spolu s menší fenkou. Hledáme pro něj páníčka s velkou zahradou. Dan je kříženec plemene, které výborně hlídá celou svou rodinu i jejich majetek.

Nyní se Dan s nadšením prohání po útulku se smečkou menších psů :-)

Dan našel domov ... (doplním ... správce Martin)

Obrazek

Don

kříženec NO, pes, asi 6 let. Naprosto skvělý pes! Vyrovnaný, poslušný, milující děti, dospělé i psy :-) Nedělá mu problém cestování (auto, vlak), je naprosto oddaný. Ideální jako (třeba i další) společník do rodiny s dětmi. Můžete s ním jezdit do přírody, na chalupu, chodit do ZOO atd. atd. Na vodítku chodí výborně, na přivolání reaguje okamžitě. Je to velký kamarád Bojara :-) Pouze do dobrých rukou!!!

Don našel nová domov na Praze 13, super!

Obrazek

Majka

kříženec, fena, asi 6 let. Přišla stejně jako Lajka od majitele. Miluje společnost lidí, je kontaktní, klidná a ostatní psy snáší velice dobře. Vhodná i ke starším lidem, bude dobrý hlídač i společnice svého nového páníčka. Dobře jí bude ve společnosti dalšího psa (psů).

Majka našla domov v Kralupech.

Obrazek

Samson

moc hezký kříženec jezevčíka, stáří cca 4 - 5 let. S lidmi i ostatními psy je v pohodě :-)

Samson našel domov v Kralupech.

Obrazek

Simba

mladá kříženečka, pravděpodobně labrador/ohař. Simba je hravá, klidná a mazlivá fenečka. S lidmi i ostatními psy vychází výborně.

Simba našla domov ve Veltrusích.

Obrazek

Merlin

kříženec, pes, asi 1,5 roku. Merlin měl po úraze již dlouhodobě nefunkční levou přední nožičku. Bohužel, když jsme se o něm dozvěděli nedala se noha už zachránit a tak byla nutná amputace. Je to vzorný a klidný pacient. Protože nohu dlouhodobě nepoužíval, nedělá mu chůze na třech žádné problémy. Je to mazlíček a miláček nás všech. Zatím bydlí v maringotce společně s Alidou, je čistotný a hodný.  Miluje společnost lidí a bude šťastný jak v bytě, tak i v domku se zahrádkou. Je středního vzrůstu, váha cca 13 kg. Předpokládaný termín možného odběru je nejdříve 2.4.2010.

Merlin našel domov na Praze 6.

Obrazek

Cipísek (mrně)

kříženec, pes, 2 měsíce. Cipíska přivezla MP s příšerně nafouklým bříškem. Ihned jsme začali odčervovat, jenže Cipísek měl kvůli silnému začervení problémy s vyprazdňováním. Masírovali jsme mu bříško a musel dostat i teploměr do zadečku. Podařilo se a škrkavky šly ven. Hurá. Ale radost byla předčasná. Cipísek dostal pro změnu průjem a přestal jíst i pít. Šel tedy do domácí péče a každou chvilku dostával do tlamičky roztok s Elektrolytem. Po dvoudenním půstu zbaštil svou první mini misku s dietní konzervou. Dneska baští jak o závod. Je to mazel každým coulem. V dospělosti předpokládáme střední velikost.

Cipísek našel domov v Nelahozevsi :-)

Obrazek

Goméz

kříženec, pes, 5 měsíců. Goméze se ujala jedna hodná paní, která se o něj 14 dní starala v době karantény v domácím prostředí, nechala ho odčervit a naočkovat. Protože sama si ho nemohla ponechat, převezla ho na útulek. Goméz je aktivní, hravý, uštěkaný, dominantnější, učenlivý, tvrdohlavý a okusuje boty :-) Moc hezký pejsek!

Goméz našel domov v Pěčicích (okr. MB). Určitě pěkně zlobí :-)

Obrazek

Katty

kříženec něm. ovčáka, fena, asi 2 roky. Katty byla nalezena ve Veltrusích. Na útulku je krátce a teprve se rozkoukává. Je drobnějšího vzrůstu než NO, hodná, klidná a zatím lehce ustrašená. S ostatními psy je v pohodě. Vhodná na zahradu a jako společnice ke starším lidem i k dětem.

Katty našla domov ve Chvatěrubech.

Obrazek

Pluto

kříženec, pes, asi 1,5 roku. Pluta do útulku přivezla městská policie. Byl vystrašený, ale ihned šel do maringotky a schoval se pod stolem v pelíšku Alidy. Dnes už běhá venku s ostatními pejsky, chodí na procházky na vodítku a je děsný
mazel. Vzhledem k menšímu vzrůstu je vhodný do bytu, kde byl zřejmě i zvyklý. Je čistotný, klidný a kontaktní jak k lidem, tak i k ostatním zvířatům. Spíš než hlídač bude gaučový typ.

Pluto našel domov v Šumperku.

Obrazek

Šmudla (Dino)

kříženec, pes, asi 2 roky. Šmudlu přivezla MP. Nejdřív na nás asi minutu pouštěl hrůzu, ale za piškotku byl hned kamarád. Je to mladý, hodný pejsek, střední velikosti, vhodný i do bytu. S ostatními psy se snáší velice dobře. Je rezavý s delší, mírně vlnitou srstí, srst na hlavě je sestřižená nakrátko. Zvláštní znamení - na horní čelisti má nevypadlé první špičáky. Nutná pravidelná úprava srsti.

Dino našel domov v Kralupech.

Obrazek

Mrňata (ďáblíci)

kř. jezevčíka a teriéra (možná i kokříka), 2x fena a 1x pes, 4 měsíce. Ďáblíky někdo nechal u útulku, byla vystresovaná a schovávala se v každém jen trochu přístupném koutku. Dnes to jsou již socializovaná, temperamentní a hravá štěnda. K vidění a odběru budou od 3.3.2010. Do té doby musí být v karanténě. V dospělosti budou asi menší velikosti.

Všechna mrňata již našla svůj domov :-)

Obrazek

Sára

kř. labradora, fena, 1-2 roky. Sára byla z příchodu na útulek značně vystresovaná a chvíli odmítala komunikovat. Asi po půl hodině se naší dobrovolnici podařilo s ní navázat kontakt a dokonce jí vzala i na krátkou procházku. Byla nalezena v Kralupech n. Vlt. a na krku měla řetěz. Na vodítku chodí dobře, ostatní psy snáší v pohodě. Je to hodná, hravá a mazlivá fenečka. Možná bude po chvíli i pěkný závislák na svém pánovi.Vzhledem k velikosti jí nabízíme pouze k domku se zahrádkou. Vhodná k dalšímu výcviku.

Sára našla domov v Nechvalicích na Sedlčansku.

Obrazek

Punťa

kříženec (pejsek) menšího vzrůstu, stáří cca 11 měsíců. Punťa je zatím opatrnější a na nové prostředí si teprve zvyká. Bydlí společně s mrňaty a Mazlíkem, který jim všem dělá tátu.

Punťa našel domov v Řeži u Prahy :-)

Obrazek

Terinka (váleček)

šarpej, fena, 8 let. Terinku do útulku přivedl pán, který jí údajně nalezl v Kralupech. Zpočátku se chovala agresivně a nepřístupně, postupně se srovnala. Ostatní psy nemá ráda.

Terinka se stala předmětem mnoha vtípků - "Prasátko uteklo z chlívku", "... ošklivé miminko ..." atd. ... Ale my víme, že je hezká :-) Terinka našla domov v Kralupech :-)

Obrazek

Brita

NO dlouhosrstý, fena, 2-3 roky. Brita je od první chvíle kontaktní k lidem i ke psům. Umí chodit na vodítku a zvládá i základní povely.

Brita našla domov na Praze 9.

Obrazek

Fído (mrně)

Mrně škvrně. Nejdříve bylo nemocné a vůbec to s ním nevypadalo dobře. Dnes je fit a je to pěknej raubíř :-))

Příběh miminka z krabice.

Fído našel domov v Praze :-)

Obrazek

Kikina

 kříženec pudla, fena, asi 8 let. Kikinku přivezli dva mladíci s tím, že jí našli. Byla v příšerném stavu. Nechutně dlouhé slepené chlupy do dredů až na zem, zablešená, prostě děs. Hned po příjezdu si jí vzala do parády naše dobrovolnice Nina a ostříhala jí. Po ostříhání zjistila, že má velké boule na mléčných žlázách, které jí nedovolovali ani pořádně běhat. Dneska je Kiki již po operaci a vyklubala se zní vzorná pacientka. Ještě bude chvíli trvat než bude moct jít do adopce, ale to už z ní bude učiněná krasavice. Kiki měla asi dost pohnutý osud, ale přesto nepřestala lidem věřit. V bytě je čistotná, na vodítku chodí vzorně a s ostatními psy si rozumí. Bude to věrná a super společnice.

Kiki našla domov na Praze 4 :-)

Obrazek

Max

kříženec, pes, do 1 roka. Maxe přivezla MP, je hodný, klidný a s ostatními psy nekonfliktní.

Max našel domov v Praze.

Obrazek

Mrně

kříženec teriéra, fena, 2 měsíce. Hodná a mazlivá fenečka, vhodná do bytu, menší velikost.

Mrně našlo domov v Kralupech :-)

Obrazek

Mrně

kříženec, pes, 2 měsíce. Temperamentní rošťáček, v dospělosti bude asi střední velikosti.

Mrně našlo domov ve Slaném :-)

Obrazek

Akim

kříženec NO, pes, 1 - 2 roky. Akim je zatím mírně ustrašený mazlíček a pohodář. K lidem je kontaktní, k fenkám galantní. Chůzi na vodítku zvládá bez potíží. Vhodný na zahradu, ale rozhodně potřebuje kontakt lidí (+ ideálně i  dalšího pejska).

Akim našel domov ve Veltrusích.

Obrazek

Mrně

kříženec NO, asi 2 měsíce, fena. Je to rozverné, roztomilé štěndo, v dospělosti zřejmě většího vzrůstu. Vhodné k domku se zahradou.

Mrně našlo domov na Praze 5 :-)

 

Obrazek

Bibi

kříženec čivava, fena, asi 3 roky. Bibinka je ideální pes do bytu, hodná, klidná, kontaktní, s ostatními pejsky v pohodě.

Bibi našla domov v Brně.

Obrazek

Sally

 kříženec dalmatina, fena, asi 3 - 4 roky. Sally pobíhala v okolí Dolan. Je to dobře živená, zdravá, veselá a kontaktní fenka. Zvládá základní povely a kontakt s ostatními psy jí také nedělá problémy. Miluje piškoty a mazleníčko.

Sally našla domov na Kladně.

Obrazek

Mrně

kříženec, fena, asi 2 měsíce. Do útulku jí přivezla MP Veltrusy. Podle velikosti tlapek a robusnější postavy se domníváme, že se jedná o větší plemeno. Proto doporučujeme raději na zahradu než do bytu. A jaká je? Roztomilé, hravé štěndo, které bude takové jak si ho sami vychováte.

Mrně našlo domov v Obříství :-)

 

Obrazek

Deny

zl. retriever, pes, 7 měsíců. Denyho si pořídili původně do bytu, ale zjistili, že nemají na tak velkého psa dostatek času. Deny je veselý, hravý a aktivní pes. Potřebuje zahradu, výcvik a lásku.

Deny našel domov v Kralupech.

 

Foto není ...

Cassie

něm. kr. ohař, fena, asi 4 roky. Byla nalezena v blízkosti Kralup směrem na Tursko. Je klidná, kontaktní ke psům i lidem. Je tmavě hnědá s bílou náprsenkou a spodkem čumáčku. Má obojek, ale bez známky a označení. Je dobře živená, možná se jen někomu zaběhla.

Z Cassie se nakonec vyklubala naše bývalá svěřenkyně Cedra. Už je zase doma :-)

 

Obrazek

Amina

fena pitbula, 4 roky, přátelská, klidná, pohodová, poslušná, čistotná, žila v bytě. Je vyhublá, potřebuje přibrat. Vrátila se z děčínského do našeho útulku, odkud pochází.

Amina (Andula) našla domov na Praze 6 :-)

Obrazek

Debye

kříženec, fena, 1- 2 roky. Debye je mazlíček každým coulem, hodná, miluje děti (alespoň to moje), na vodítku chodí dobře a ostatní pejsky má taky ráda. Je vhodná do bytu a může si jí pořídit klidně i chovatel začátečník.

Debye našla domov na Praze 4.

 

ObrazekObrazek

Mrňata :-)

 Nádherná mrňata! Zde ani není co dodávat :-) Prostě skvělá hravá pinďata jako každá štěnda. Holky, kluci - stačí si jen vybrat. Celkem máme 7 kousků :-)

Fotky jsou ZDE (jejich mamina je na poslední fotce)

03.12.2009 - již máme "jen" 5 prcků (3 kluky a 2 holky)
13.12.2009 - již máme "jen" 3 prcky (2 kluky a holku)
19.12.2009 - již máme "jen" 2 prcky (kluky)
24.12.2009 - poslední kousek :-)

Všechna mrňata již našla svůj domov :-)

Obrazek

Roxy

brazilská fila prostě taková hezká pouliční směs, fena, 5 let. Do útulku jí přivedla majitelka z důvodu stěhování do paneláku. Roxynka je velice klidná, hodná a kontaktní fenka. Byla zvyklá žít v domku se zahrádkou, ale zvykla si rychle i na boudu a kotec. Jen se tváří poněkud nešťastně. Ostatních psů si zatím vůbec nevšímá. Na vodítku chodí dobře, netahá. Je to nenáročné a společenské stvořeníčko. Hledáme pro ní páníčka s domkem a zahrádkou, který jí poskytne dostatek zájmu a lásky. Ona mu jí jistě stokrát vrátí.

Roxy našla domov v Kralupech.

Obrazek

Charlie

kříženec pudla, pes, asi 6 let. Charlieho se snažili dva mladíci ve večerních hodinách uvázat u venkovních vrat útulku na špagát. Naštěstí jsme se všimli auta a šli se podívat co se děje, jinak by tam Charlie do rána umrzl. Teploměr ukazoval tou dobou devět pod nulou. Mladíci tvrdili, že ho našli a ještě nechali na vlastní náklady ošetřit, ale o tom si myslíme své! Charlie měl odborně zafixovanou nohu, prý kvůli vyhozenému kyčelnímu kloubu, to se však na rentgenu nepotvrdilo. Po rozfixování chodí zatím dobře a nemá zjevné obtíže. Ještě ho však čeká další podrobnější kontrola. Je to sedmikilové zlatíčko v nejlepším věku, které bude výborným společníkem pro všechny členy rodiny (i ty maličké). Je klidný, čistotný, dobře snáší jiné psy. Pouze do bytu.

Charlie našel domov v Praze.

 

Foto není ...

Neli

kříženec středního knírače, fena, (odhad věku doplníme). Nelinku přivezla MP z kralupského nádraží. V útulku je velmi krátce a tak je zatím trochu ustrašená. Nechá se sebou manipulovat a v kotci je spolu s mrňaty a Píďou. Vypadají jako super rodinka.

Neli si vyzvedl její majitel.

 

 

Obrazek

Píďa

pitbulterier, pes, 2-3 roky. Přivezla ho Městská policie a je to od prvopočátku miláček všech. Kontaktní, mazlivý, nechal si okamžitě prohlédnout chrup a přečíst čip, který bohužel nemá. Na krku měl obojek bez označení. Na vodítku mírně tahá, ale po upozornění okamžitě reaguje a přestane. Je cvičený a měl dobré zacházení, lidi miluje. Na psy přes klec vrčí, ale nyní je v kotci se štěňaty, se kterými se poctivě dělí o místo i potravu. Chová se k nim jako starostlivá mamča. No prostě klasický bojový pes, ha ha ha. Možná se jen zaběhl za nějakou psí slečnou, jinak si nedovedeme představit, že by někdo vyhodil takového fešáka a pohodáře.

Píďu si vyzvedla jeho majitelka :-)

 

Obrazek

Aran

 kříženec NO, pes, cca 3 roky. Aránka přivezla MP. Je to hodný, kontaktní a pohodový pes. Na vodítku chodí dobře, společnost ostatních psů ani fenek mu nevadí. Bude dobrý společník, spíš vítací typ než neohrožený obranář. Je menšího vzrůstu než klasický NO, vhodný pro každého kdo má domek se zahrádkou.

Arana si vyzvedl jeho majitel :-)

 

Obrazek

Mex

kříženec NO menšího vzrůstu, pes, 8 let, výška 55 cm. Zpočátku nedůvěřivý, zkouší být paličatý, ale při dobré práci s ním zvladatelný a poslušný, základní výcvik má, umí chodit vedle nohy bez vodítka, povely K noze, Ke mně ovládá, prosebně se dívá, pokud ho nepochválíte, když splní nějaký povel. Na kotec nebyl zvyklý, ale již si zvykl. Potřebuje páníčka s přirozenou autoritou a zkušeností se psy, který na něj bude mít alespoň zpočátku dost času na zvykání a postupné poznávání se, doporučujeme k domku na zahradu, rozhodně bude dobrý hlídač.  Je vášnivý aportér.

Mex našel domov v Kralupech :-)

Obrazek

Monty

labrador, pes, 1-2 roky. Montyho někdo nechal na lavičce v parku, kde byl celý den. Pravděpodobně se ho chtěl takto zbavit. Měl pod sebou i deku, když ho lidi našli. Je hodný, hravý, snaží se i poslouchat. Vhodný do domku se zahrádkou a k dalšímu výcviku. Bude dobrý kamarád i hlídač. Ostatní psy snáší v pohodě.

Montyho si odvezl jeho majitel od Prahy.

Obrazek

Džina

kříženec, fena, 1-2 roky.  Je to kontaktní a hodná fenka, rychle si zvyká na nové prostředí, ostatní psy snáší dobře. Vzhledem ke své velikosti je vhodná i do bytu, potřebuje kontakt s lidmi.

Džina našla domov v Říčanech.

Obrazek

Miky

kříženec, 1-2 roky, pes. Mikyho přivezla Městská policie. Je to od první chvíle velice kontaktní, veselý a pohodový pejsek. Dobře chodí na vodítku, na přivolání reaguje. Zřejmě s ním předchozí majitel zacházel dobře a něco se ho snažil naučit. Při příchodu na útulek byl čistý a dobře živený. Možná se někomu pouze zaběhl. Bohužel nemá žádné označení.

Miky našel domov v Kralupech :-)

Obrazek

Lajka

kříženec husky, fena, 4 roky, je kastrovaná. Lajka se dostala do útulku přímo od majitele, který přišel o pozemek kde měl své psy. Zpočátku je mírně ustrašená, ale brzy si na člověka zvykne a je z ní mazlíček. Je zvyklá žít na zahradě a dobře se snáší s ostatními psy. Bude dobrý hlídač. Je nenáročná. Lajku si již jednou odvezli zájemci, ale asi za 2 dny jí vrátili ... že prý na zahradě vyla (jestli to nebude tím, že je to "husky") :-) V útulku zpočátku také vyla, ale po pár dnech se aklimatizovala a i vytí ustalo. Možná i proto, že zde měla společnost jiných psů. Dobře jí bude ve společnosti dalšího psa (psů).

Lajka našla domov v Českých Budějovicích.

Obrazek

Boženka

NO, asi 5 let, fena. Boženka byla nalezena v Libčicích nad Vltavou. Je to zlatíčko, kontaktní k lidem i ostatním psům. Poslušná, do kotce chodí sama a v pohodě, možná byla na kotec zvyklá. Vodítko jí také nedělá problémy. Božence bude dobře v domku se zahradou, je nenáročná a klidná. Bude výborná společnice a dobrý hlídač. Zvládne jí i méně zkušený chovatel.

Boženka našla domov na Praze západ.

Obrazek

Filip

kříženec, pes, 1 rok, kastrovaný. Hledáme pro něj páníčka, který se může dostatečně věnovat jeho výchově, je důsledný s přirozenou autoritou. Je to mladý pejsek, menšího vzrůstu, temperamentní, nyní již kastrovaný. Při venčení se výborně snáší s ostatními psy, umí chodit na vodítku i bez, na přivolání ihned reaguje atd. ... Prostě skvělý pejsek.

Filip našel domov v Dolanech.
Foto není ...

Pluto

kříženec, asi 8 měsíců, pes. Pluta přivezla MP, je to černý pejsek s bílou náprsenkou a zvláštní znamení je pruh na zádech (jako ridgeback, ale širší). Pluto je asi zvyklý žít v bytě, je čistotný, děsný mazel a závisláček na lidech. Ostatních psů se nebojí a chce si stále hrát.

Pluta si vyzvedl jeho majitel z Libčic.

Obrazek

Ben

jezevčík, pes, 4 roky, dlouhosrstý. Beníčka odložila do útulku panička, která byla nucena přestěhovat se do penzionu pro seniory, kde jí pejska nedovolili. Je to společenský pejsek, hodný a klidný. Byl zvyklý žít v domku se zahrádkou, ale spinkal v blízkosti své paničky v křesle. Na vodítku chodí dobře, cestu autem zvládl klidně, přesto, že na auto není zvyklý. S ostatními pejsky vychází dobře, chvilku žil i s paničkou u známého, který měl také pejska. V kotci se mu však dvakrát nelíbí, je smutný. Pomozte mu, prosím.

Beník našel domov v Prackovicích :-)

Obrazek

Dáša

kříženec, cca 1,5 roku, fena. Ihned po příchodu do útulku byla kontaktní, nechá se hladit, je veselá :-) Dáše by bylo nejlépe na zahradě s možností bydlet částečně s páníčky v domě.

Dáša našla domov v Průhonicích.

Obrazek

Ramiro (mrně)

kříženec něm. ovčáka, pes, 2 měsíce. Ramiro je kouzelné hravé štěňátko, v dospělosti bude pravděpodobně větší, rubusní postavy. Hledáme pro něj zodpovědného páníčka, který má k dispozici dostatek prostoru na zahradě i času na výchovu.

Ramiro našel domov v Kralupech.

Obrazek

Bady (Žehlička)

kříženec pudla, pes, cca 2 roky. Badýsek byl nalezen u silnice na hřbitov. Odchytit se nechal poměrně dobře.. Po umístění do kotce byl nekomunikativní, vystrašený a zanedbaný. Zřejmě se delší dobu toulal.

Bady se po pár dnech zcela změnil, mazlí se, nechá se prohlédnout i ošetřit, s ostatními psy je zcela v pohodě, umí chodit na vodítku, je klidný a vyrovnaný. Jen potřeboval trochu času a jistotu, že mu nikdo neublíží. Až bude vykoupaný a ostříhaný jistě se z něj vyklube i fešák.

Bady našel domov v Dobříši - už ho nebude Ramiro (mrně) "terorizovat" :-)

Obrazek

Rex

mladý NO, pes, do roka. Rex je trochu bázlivý, ale komunikativní pejsek. Spíš kus pejska, je nádherně stavěný a velký. Miluje pozornost lidí, rád aportuje. Ostatních psů se zatím bojí a raději se jim vyhýbá. Z neznámého prostředí má strach a reaguje trochu negativně, ale jakmile zjistí, že je vše v pořádku, je opět ve svém živlu a vyžaduje pozornost. Vhodný na zahradu, pro majitele se zkušeností se psy a dostatkem volného času k tomu ještě ho něco naučit.

Rex našel domov u Kladna.

Obrazek

(Pučálkovic) Amina 

kříženec, fena, cca 2 roky. Aminu přivezla MP. První den byla vystrašená, ale pak se rozkoukala a nyní je naprosto v pohodě. S ostatními psy se snáší velice dobře, k lidem je kontaktní. Nechá se hladit, drbat, zvládá chůzi na vodítku ...

Amina měla potíže se zadními běhy, ale pak se ukázalo, že je zcela v pořádku (rentgen), a že měla se svěrači na což pan doktor předepsal léky.

Amina našla domov v Děčíně. (... a později se zase vrátila do útulku do Kralup ...)

Obrazek

Lumpík

střední pudl apricot, 7 let, pes.Lumpík byl dán do útulku majitelkou, která bohužel musela svou tísnivou bytovou situaci řešit pronájmem a pejska jí zde nedovolili. Lumpík je zcela nekonfliktní stvořeníčko, zvyklý žít v bytě s spinkat nejraději ve vyhřáté postýlce. Jako téměř každý pudlík i on je společenský pes. Podmínkou pro jeho adopci je společné soužití v bytě nebo domku spolu se svou novou rodinou. Nutná úprava srsti (stříhání) cca 4 krát do roka.

Lumpík našel domov v Jenči (u Prahy).

Obrazek

Sára

kříženec, fena, 4 roky. Sára je přizpůsobivá, čistotná a temperamentní. Potřebuje pohyb, a proto je vhodnější spíše pro někoho kdo má zahradu nebo dostatek volného času. Ideálně obojí :-) Miluje mazleníčko a fixuje se na svého pána. Také se na útulku osvědčila jako perfektní hlídač. Přesto, že neznala obojek ani chůzi na vodítku tak si na obojí velmi rychle zvykla a zvládá to skvěle.

Sára našla domov v obci Sázava (okres Žďár nad Sázavou) :-)

Obrazek

Jery

kříženec, cca 1,5 roku, pes. Jery byl zpočátku plachý a nedůvěřivý. Nyní je kontaktní, čilý a v pohodě. Moc hezký pejsek!

"Strakáč" našel domov na Praze 5 :-)

Obrazek

Denis

kříženec jezevčíka, pes, asi 8 let. Je to moc hodný a klidný pejsek. Do útulku ho přivezla MP. Má odřený čumáček, zřejmně jak se snažil dostat se skrz nějakou mříž nebo plot ven. Mírně kulhá na zadní packu, má zánět mezi prsty. Je vhodný do bytu i na zahrádku, pro svou poměrně klidnou a rozvážnou povahu doporučujeme i jako společníka pro starší lidi.

30.7.2009 byl Denis ze zdravotních důvodů na kastraci. Chvilku po zákroku běhal jako by se nic nedělo. Je to vzorný pacient, poslušný a disciplinovaný, prostě Denis pohodář.

Denísek našel domov na Praze 5.

Foto není ...

Agnes

kříženec staforda, fena asi 1 rok. Agnesku přivezla MP do útulku čistou a dobře krmenou. Je kontaktní k lidem i ostatním psům. Klidná, hodná a poslušná. Předpokládáme, že se pouze zaběhla svému páníčkovi. Nemá obojek ani čip.

U Agnes se přihlásili její majitelé.

Obrazek

Čert

kříženec, cca 5 let, pes. Čert je na útulku chviličku, zatím je mírně vystrašený, ale k lidem kontaktní. Chůzi na vodítku zvládá.

U Čerta se přihlásili jeho majitelé.

Obrazek

Mája

kříženec, fena, stáří cca 1 rok. Mája je ségra Bruta, který šel nedávno do adopce. Je vyrovnaná, kontaktní - prostě v pohodě.

Mája našla domov v Postřižíně.

Obrazek

Angela

kříženec, fena, cca 2-3 roky. Angela je v útulku krátce, ale vypadá spokojeně. K lidem i ostaním psům je kontaktní (sdílí kotec s Májou, Sheliou a Dorotkou).

Angela našla domov v Otvovicích.

Obrazek

Shelia (mrně)

kříženec, fena, stáří cca 3 měsíce. Shelia je štěndo od Angely :-) Je veselá, hravá ... zkrátka jako každé spokojené štěně. V dospělosti bude menšího vzrůstu.

Shelia našla domov na Praze 10.

Obrazek

Dorotka (mrně)

kříženec, fena, stáří cca 2 měsíce. Dorotka je štěndo od Máji :-) Trochu nám připomíná Kvída :-)) Předpokládaná velikost v dospělosti je asi střední.

Dorotka našla domov v Kralupech.

Obrazek

Endy

kříženec pudla a teriéra, pes, 3 roky. Endy je prvních pár minut k cizím lidem trochu nedůvěřivý, ale po chvilce je z něj miláček. Na vodítku chodí dobře a je čistotný. S ostatními pejsky se snáší velice dobře. Není dominantní, ve smečce se podřídí. Měří asi 40 cm v kohoutku. Je vhodný do bytu i na zahradu. Nutné udržování srsti, trimuje se.

Endy našel domov v Lešanech.

Obrazek

Dan

kříženec RTW a NO, pes, 5 let. Do útulku ho přivedl majitel z důvodu stěhování. Dan je povahou blíž spíše k rotvajlerovi. Je poslušný, skvělý hlídač, na vodítku táhne. Společnost ostatních psů nemá rád. Pro Dana hledáme majitele, který má zkušenost s rotvajlery a bude při jeho výchově důsledný. I přes svůj "ostrý" vzhled má rád hračky, hlavně ty pískací :-))

Dan našel domov u Rakovníka.

Obrazek

Brut

kříženec NO, pes, stáří 10 měsíců. Spíš vhodný na zahradu k domku. Je šikovný, ostražitý, mazlivý, klidný a vyrovnaný :-) S ostatními psy je v pohodě a i přes své mládí si dokáže sjednat respekt.

Brut našel domov na Praze 8.

Obrazek

Sam

kříženec, pes, 4 roky. Sam  chvíli na všechny pouštěl hrůzu , ale stačilo ho podrbat za ouškem a byl náš. Dřív se skamarádil s něžnějším pohlavím a pak teprve vzal v potaz i chlapy. Obojek a vodítko zřejmě nezná. Mezi ostatními psy se snaží získat dominanci, ale vůbec se mu to nedaří. Je to takový ustrašený truhlík a každý ho hned prokoukne.

Sam našel domov u Benešova u Prahy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Mrňata (3 holky, 2 kluci)

Nádherná mrňata! Pouliční směs, stáří cca 8 týdnů. Jsou to 3 holky a 2 kluci. Zpočátku se bála, ale po 2 dnech se z nich stala parta dovádějících čertů :-)) Zamilovali si jezevčíka Denise, který se s nimi hned spřátelil a nechá si od nich všechno líbit. Odhadovaná velikost v dospělosti je střední.

28.6.2009 - Dnes bylo velké focení, mrňata statečně pózovala a pak se i vydala okouknout okolí. Celá akce je tak zmohla, že prckové usnuli v trávě jako špalci :-)

30.6.2009 - Mrňata se v útulku výborně zabydlela :-) Pokud někdo přijde, hned ho přepadnou, okoušou, oblížou ... že člověk nestačí utíkat. Dnes byli prckové na procházce na louce před útulkem. Nemusela se ani nutit, šli hezky sami a pak šup zase poslušně "domu", kde po chvíli usnuli na jedné hromadě :-)

5.7.2009 - Mrňata byla na procházce kolem útulku. Cestou objevili staré kosti a hned se do nich chtěli pustit. Když se jim to nepodařilo (museli jsme je pak odnést o kus dál), tak se v nich ještě náležitě vyváleli. Vhledem k tomu, že kosti leželi na hromadě kam se vyváží odpad po čištění kotců, všichni prckové řádně smrděli :-)))

Všechna mrňata už našla svůj domov :-)

Obrazek

Abík

kříženec vestíka, pes, 5 let. Abík přišel do útulku po tom, co jeho majitel onemocněl natolik, že se o něj dále nemohl starat. Je to přizpůsobivý a absolutně nekonfliktní pejsek. Dobře chodí na vodítku a je zvyklý v bytě. Nutná úprava srsti.

Abík našel domov Brandýse nad Labem.

Obrazek

Scooby (mrně)

kříženec, pes, nar. 3.5. 2009. Scooby je bratříček Maikyho, tudíž by měl být v dospělosti také střední velikosti.

Scooby našel domov v Nymburku.

Obrazek

Maiky (mrně)

kříženec, pes, nar. 3.5 2009. Maiky je roztomilý rošťáček vhodný pro každého. V dospělosti by měl být střední velikosti.

Maiky našel domov v Kralupech :-)

Obrazek

Perdita

kříženec knírače, fena, 2-3 roky. Okamžitě projevovala zájem o pohlazení, pozorná, na vodítko je zřejmně zvyklá, dobře krmená a čistá. Je možné, že se pouze zaběhla. Nemá žádné označení ani obojek.

Perdita našla domov na Praze 9.

Obrazek

Greasi

kříženec, fena, 1,5 roku. Greasi byla uvázána u útulku, podvýživená, s prosebným výrazem v očích. Ještě jí sice chybí pár kil k dokonalosti na kráse, ale vzhledem k její povaze jí musí každý milovat. K lidem je velmi kontaktní, poslušná a ostatní pejsky také snáší dobře. Chůzi na vodítku zvládá bez problémů. Je to jeden z největších oblíbenců našich venčitelů. K životu potřebuje dostatek pohybu a lásky.

Greasi našla domov na Praze 9, přejeme jí hodně štěstí!

Obrazek

Rintintin

kříženec yorkshire teriéra, pes, do 2 let. V kotci je klidný až smutný, k lidem okamžitě kontaktní a jiných psů si nevšímá. Je na útulku krátce a zatím se rozkoukává. Na krku měl místo obojku pásek na kalhoty.

Rintintin našel domov v Mileticích (u Velvar)

Foto není ...

Anita

kříženec lhasa apso, fena, 11 let. Anita k nám přišla hodně zanedbaná. Má zánět očí, zubů a celkově je neupravovaná již delší dobu. V současné době u ní probíhá léčba očí i zubů a připravujeme jí na celkovou úpravu. Po vyléčení zánětu zubů jí čeká čištění a odstranění zubního kamene a pak koupání a stříhání. Anitka je mazlíček, vděčný za každé pohklazení. Dopřejte jí prosím někdo důstojný zbytek života v baráčku nebo v bytě, odvděčí se Vám svou oddaností a láskou.

U Anity se přihlásili její majitelé.

Obrazek

Tara (na fotce vlevo)

kříženec NO a asi labradora, narozena 30.1.2009, fenka.

Tara našla nové páníčky na happeningu a nyní bydlí v Kralupech.

Obrazek

Mrňata (3 holky, 1 kluk)

krásná štěnda - pouliční směs, stáří cca 5 týdnů. Mají se čile k světu, jsou to 3 holky a jeden kluk. Jsou mazlivá ... zkrátka si je hned zamilujete!

Všechna mrňata už našla svůj domov :-)

Obrazek

Bastien

kříženec, pes, 7 měsíců. Bastien byl nalezen u silnice Kralupy n. Vlt. - Zeměchy. Zpočátku je k lidem mírně nedůvěřivý, ale pochvilce je z něj hravé a rozpustilé štěně. Hledá páníčka, který mu bude věnovat dostatek času na výchovu, ale i mazleníčko. Bude mu za to dobrým kamarádem, ale i ostražitým hlídačem.

Bastien našel domov na Praze 10.

Obrazek

Čiko

jezevčík, pes, 1-2 roky. Byl nalezen v Kralupech v Čechově ulici bez jakéhokoliv označení. Čiko je hodný a přizpůsobivý pejsek, vodítko zvládá s přehledem a společnost ostatních pejsků mu také nevadí. Je klidný a vyrovnaný.

Čiko našel domov na Praze 6.

Obrazek

Dag

rotvajler, pes, 2 roky. Podle informací sousedů se majitel se odstěhoval do ciziny a Daga nechal na pospas osudu ve svém domě. Je očividně zvyklý na kotec, klidný a vyrovnaný. Na nové prostředí si dobře zvyká, přijde si sám pro pohlazení, z kotce na ostatní psy reaguje agresivně, ale mimo kotec je ignoruje. Hledáme pro něj majitele, který mu poskytne dostatek pohybu na zahradě a bude se věnovat jeho výcviku. Bude mu za to dobrým společníkem i ochráncem.

Dag našel domov u Hradce Králové. V našem útulku nejprve pouštěl hrůzu, ale pak se stal miláčkem :-) Rád hrál fotbal s tenisákem :-))

Obrazek

Karina (na fotce vpravo)

kříženec NO a asi labradora, narozena 30.1.2009, fenka.

Karina našla domov Kralupech a vzápětí se ztratila ... viz. /clanky/ztraty-a-nalezy a pak se zase našla :-)

Obrazek

Ajda

kříženec něm. ovčáka, fena, 1-2 roky, výška 52 cm. Ajda je miloučká kříženka menšího vzrůstu než NO, s mírně klopenými oušky. Hned po příchodu se s každým pomazlila, nechala prohlédnout chrup a bez odmlouvání šla do kotce. Nerozhodil jí ani po půlhodince nový spolubydlící Méďa. Padl jí do oka a ve výběhu společně laškovali.

Ajdule našla domov v Dolanech.

Obrazek

Kačenka

kříženec, fena, do 1 roku, výška 40 cm. Kačenka je veselá, hravá a přizpůsobivá fenečka. Má ráda společnost jiných psů i dětí. Je vhodná kamkoliv a pro každého.

Kačenka našla domov v Plzni:-)

Obrazek

Cindy

kříženec, fena, 8 měsíců. Cindy byla nalezene v Kralupech Městskou policií. Je to mazlíček k pohledání s ďáblíkem v těle. Měří cca 35 cm v kohoutku. Dobře se snáší s jinými psy. Vzhledem ke své velikosti a typu srsti jí bude lépe v bytě, ale rozhodně nepohrdne ani pěkným výběhem na zahrádce. Vhodná k dětem i pro začínající chovatele.

Cindy našla domov  v Kralupech.

Obrazek

Amigo

jagdteriér, pes, 2 roky. Amiga přivezla městská policie. Je to uzlíček temperamentu, stejně jako většina jagů. K lidem je mazlíček, fenky a štěnda snáší. K ostatním psům je rezervovanější, ale s některými je opravdu velký kamarád :-) Bohužel nemá žádné označení, přišel jen s obojkem.

Amigo našel domov v Kralupech.

Obrazek

Mates a Daisy

kříženci, pes a fena, 2 měsíce. Někdo je odložil v krabici u Tesca. Předpokládaná velikost v dospělosti je asi střední.

Obě mrňata našla domov (a určitě pěkně zlobí) v Kralupech :-)

Obrazek

Harry

kříženec NO, pes, 1- 2 roky. Harry na útulek přišel sám. Ležel ráno u vrat a čekal, až si ho někdo všimne. Odvést se však nechtěl nechat. Masíčko ale udělalo divy, a tak jsme ho dostali do kotce. Po chvíli se nechal drbat, prohlédnout chrup, nasadit obojek a vyfotit. Na vodítku tahá a zvládá povel sedni. K lidem kontaktní.

Harry našel domov v Třebusicích.

Obrazek

Baron

německá doga, pes, asi 1 rok. Jeden hodný pán ho potkal u řeky v Kralupech a zjistil, že nikde v blízkosti není majitel. Odvezl ho proto k nám. Baron je značně podvyživený, má otlaky na tlapkách a chybí mu kousek ocasu. Zřejmě se nejednalo o záměrné krácení, ale o nehodu. Je velice hodný a klidný. Nemá žádné označení ani obojek.

Baron našel domov ve Všestudech.

Obrazek

Rony

1, 5 roku. Rony je temperamentní a veselý pejsek. Má velice rád společnost lidí i zvířat. Je vhodný pro aktivní lidičky, kteří budou mít dostatek času na jeho výchovu. Předchozí panička ho toho moc nenaučila, ale je to chytrý, mladý pejsek, vhodný k výcviku. Vhodný do bytu, potřebuje dostatek pohybu - na vodítku umí, ale táhne, je mrštný a rychlý, vhodný na agility, potřebující dostatek pohybu a zaměstnání.

Roník našel domov v Podmoráni (bydlí v lese).

Obrazek

Méďa

kříženec, pes, 11 měsíců. Byl asi před 14-ti dny nalezen na Mělníku a podle čísla čipu bylo zjištěno, že pochází z našeho útulku. Majitel na výzvy k vyzvednutí nereaguje. Je to jedno z deseti štěňátek Gáji, která se narodila u nás. Už je to téměř rok a tak připomínáme - matka Gája je kříženec staforda s klidnou a vyrovnanou povahou. Méďa je asi po mamče, velmi kontaktní, přizpůsobivý a mazlivý. Vzhledem ke své velikosti a chlupaté srsti, není vhodný do bytu. Zahrádka pro něj bude ideální a jistě nepohrdne ani nějakým psím kamarádem. Vhodný k výcviku.

Méďa našel domov u Berouna.

Obrazek

Luisa

kříženec, fena, asi 3 roky. Byla přivezena MP, je malého vzrůstu, vhodná do bytu, je to kontaktní a přizpůsobivá pší dáma.

Luisa našla domov u Benešova.

Obrazek

Amos

kříženec NO, pes, 12 let. Amos se zaběhl majiteli a nenašel cestu domů. Druhý den si majitel z Kralup pro svého miláčka přijel.

Obrazek

Nero

kříženec, pes, 4-5 let. K cizím lidem je zpočátku nedůvěřivý a tak trvalo delší dobu, než se ho podařilo odchytit. Asi 14 dní se potuloval v okolí útulku spolu s křížencem jezevčíka. Po té, co jsme ho odchytili, se nechal pohladit, prohlédnout chrup, chodí na vodítku a je celkově k lidem i psům v pohodě. Nero je černý, s hnědými znaky po těle a bílými nohami. Velikostí připomíná menšího ovčáka se sportovní stavbou těla.

Nero našel domov na Praze 6.

Obrazek

Kvído

kříženec kokršpaněla, pes, 3 měsíce. V dospělosti bude asi větší a mohutnější než kokršpaněl. Kvído je prostě štěndo se vším všudy a tak, jak si ho vychováte, takový bude.

Kvído našel domov v Kralupech :-)

Obrazek

Neli

kříženec, fena, asi 10 měsíců. Nelinka je temperamentní a hravá fenka. Potřebuje dostatek pohybu a zaměstnání, proto doporučujeme k domku se zahrádkou. K lidem je kontaktní a s ostatními psy se snáší dobře. Vzhledem k věku a zájmu se dá ještě spoustu věcí naučit.

Neli našla domov v Blevicích.

Obrazek

Čert

kříženec yorkshirského teriéra, pes, 4 roky. Čertíka přivedla do útulku paní, která nám pomáhá s venčením . Našla ho v Kralupech při procházce. Byl velmi zacuchaný a nevábně voněl. Nedalo jí to, a protože ví, že přímo na útulku není možnost pejsky koupat, tak se do něj pustila sama. K nám už přišel jako frajer. Při stříhání a koupání byl klidný, tak že tato procedura mu není cizí. V bytě je čistotný. Na vodítku trochu táhne, ale vzhledem k jeho velikosti a síle to téměř nezaznamenáte. Je to bytový pejsek a určitě bude príma společník. Výška v kohoutku je 31 cm.

U čerta se přihlásila jeho majitelka z Černuce.

Obrazek

Cedra

kříženec něm. ovčáka a labradora, fena, 8 měsíců. Na útulku si velice rychle zvykla a s ostatními pejsky se snáší dobře. Přesto, že je to ještě štěně, chová se rozumně a rozvážně. Ráda se proběhne, ale pak vydrží pokorně sedět u nohy a čekat na pohlazení. V kotci se jí však příliš nelíbí. Bude šťastná na zahrádce, ale pak šup do pelíšku co nejblíž svému páníčkovi. Vzhledem ke svému věku je schopná se ještě spoustu věcí naučit.

Cedra našla domov v Olovnici.

Obrazek

Pančo

kříženec knírače, pes, asi 2 roky. Pančo byl odchycen ve městě policií. Od počátku je velmi kontaktní jak s lidmi, tak se psy. Přišel ve velmi zanedbaném stavu. Je zacuchaný, přerostlé drápky a vyhublý. Ouška má téměř holá. Kosmetické vady však brzy napravíme a k Vám už půjde jako fešák. Na vodítku lehce táhne, ale zřejmě ho zná. Vzhledem ke své velikosti je vhodný i do bytu a pro svou přizpůsobivou povahu i pro začínající chovatele.

Pančo našel domov v Kralupech :-)

Obrazek

Roxinka

kříženec středoasijského nebo anatolského pasteveckého psa, fena, 1 rok. Majitel se odstěhoval z domu a Roxinku zde nechal. Po čase se všimla fenky slečna, která se o ní začala starat, ale sama má 4 fenky a delší dobu se nepodařilo sehnat někoho, kdo by se jí ujal. Zatím je v útulku jen krátce, ale rychle si zvyká. Je klidná a vyrovnaná, k cizím lidem důvěřivá a ani běhající děti jí nerozhodily, chtěla se přidat a hrát si s nimi. Se svým novým spolubydlícím se dokonce rozdělila i o misku se žrádlem. K dokonalosti jí ještě chybí pár kilo navíc, ale i tak je to fešanda. Ke spokojenému životu potřebuje velkou zahradu, velkou misku a velké milující srdce páníčka či paničky. Na oplátku Vám bude dobrým ochráncem.

Roxinka našla domov v Děčíně.

Obrazek

Bony

střední pudl, světlý,pes, asi 6 let. Bonny byl přivezen Městskou policií. Je nekonfliktní vůči ostatním psům, na vodítku chodí dobře. Rád se mazlí, ale chovat se moc nechce. Zřejmně byl zvyklý na paničku, mužům příliš nedůvěřuje. Nedoporučujeme do rodiny s malými dětmi.

Bony našel domov v Kralupech.

Obrazek

Ben

jezevčík, pes, 1,5 roku. Beník je veselý, hravý a mazlivý pejsek, který umí chodit na vodítku a má rád děti. Zřejmně na ně byl zvyklý. Jen k ostatním psům se občas snaží být dominantní, zejména k těm větším.

Beník našel domov v Děčíně.

Obrazek

Cedra

něm. krátkosrstý ohař, fena,6 let, s PP. Cedra se dostala do útulku z důvodu stěhování majitelky po smrti páníčka. Je to mazel k pohledání. Pro Cedru hledáme páníčka, který jí poskytne domov nejlépe v domku se zahrádkou. Přesto, že patří mezi lovecká plemena není vhodná pro myslivost z důvodu panického strachu ze střelby. Nabízíme jí jako společnici, která Vám Vaši lásku a zájem tisíckrát vrátí. K lidem i ostatním psům je kontaktní a na nové prostředí si velice rychle zvyká. Je klidná a vyrovnaná, vhodná ke každému včetně dětí. Bude vděčná, když se s ní podělíte o místečko na gauči a necháte dostatečně vyběhat. Je poslušná a na vodítku chodí dobře. Navíc je to opravdu krasavice, kterou Vám bude každý závidět.

Cedra našla domov v Kralupech.

Obrazek

Bert

kříženec NO, pes, 7 měsíců. Bert je hodný a vyrovnaný pes se základy poslušnosti. Vodítko, přivolání a sedni zvládá s přehledem. Aportíky také miluje. Hledá zodpovědného páníčka, který bude pokračovat ve výcviku, poskytne mu dostatek pohybu a lásky. Pouze k domu se zahradou, raději pro toho kdo má se psy a výcvikem zkušenosti.

Bert nyní bydlí v Brandýse nad Labem :-)

Obrazek

Matylda

kříženec, fena, asi 1-2 roky. Matylda je dcerou Shagynky, tudíž má v sobě trochu z jezevčíka. I ona byla fixovaná na svého pána a útulek se jí jako útočiště zrovna moc nelíbí. Je zvyklá žít na zahradě. Na vodítku chodí velice dobře a s jinými pejsky se také snáší. Je temperaramentní a hravá, občas trochu paličatá. S trochou správné výchovy z ní bude vzorná a poslušná ochránkyně svého pána.

Matylda našla domov v Uhříněvsi (Praha 10).

Obrazek

Rebeka

střední pudl apricot, fena, 8 let. Do útulku ji přivedly tři slečny s tím, že jí našly u silnice na okraji Kralup směr Dolany. Rebeka byla první dva dny silně nedůvěřivá, ale třetí den z ní byl mazlícek, který se od vás nehne. Přisla velmi zanedbaná, hubená s ošklivým zánětem ucha.

Rebeka našla domov v Kralupech.

Foto není ...

Pegy

kříženec, fena, 2 měsíce. Pro Pegy se podařilo najít majitelku dřív než se na útulku rozkoukala a dostala do nabídky na stránky. Bydlí s paničkou v Praze 8.

Obrazek

Shagy

kříženec jezevčíka, fena, asi 5 let. Do útulku se dostala po smrti páníčka, na kterého byla hodně vázaná. Je zvyklá žít v domku se zahrádkou spolu s dalšími psy. Na vodítku chodí dobře, je čistotná. Nedoporučujeme do rodiny s malými dětmi.

Shagy našla domov ve Stříbře.

Obrazek

César

jezevčík, pes, do 1 roka. Césara prý našli uvázaného v Kralupech n. Vlt. - Minice, u zákl. školy. Místo obojku měl na krku širokou stužku a přivázaný byl na slabém provázku. Je velice milý, mazlivý a klidný. Vhodný pro každého a kamkoliv. Rozhodně bude potřebovat kontakt s lidmi.

César našel domov v Borku u Mělníka.

Besy

fena, kříženka německého ovčáka, věk do 1 roka. Besy byla dva dny uvázaná u sloupu, než se jí zželelo jednomu hodnému pánovi, který ji odvázal a dovedl do útulku. Je menšího vzrůstu než ovčák, trochu bázlivá, ale rychle si zvyká. Na vodítku si není jistá, ale snaží se. Je ve špatném výživovém stavu. Našla domov v Dolních Kralovicích, ale vrátila se, protože zakousla slepici.

Besy nakonec našla domov na Praze 4.

Tomík

střední knírač, pes, 14 let. Přišel do útulku po smrti paničky. Tomík je starý pán, ale ještě vitální. Není konfliktní ve společnosti jiných psů, klidný a bezproblémový. Sice už špatně vidí a slyší, ale určitě bude prima společník. Vhodný i ke starším lidem.

Tomík nyní bydlí v Postřižíně :-)

Obrazek

Bax

kříženec, asi 5 let, žíhaný, velmi hezký, hodný, má rád společnost člověka i ostatních psů, v bytě je čistotný. Klidná povaha, milá a mazlivá, bude dobrým společníkem. Baxe si zamluvili mladí páníčci, kteří staví barák v Noutonicích, ale firma co to má na starosti, je ve skluzu. Měli bydlet už v srpnu a zatím nic. Teď jsou v pronájmu a tam si ho vzít nesmějí. Jezdí za ním minimálně obden, vozí mu žrádlo, chodí s ním na procházky a o víkendu si ho berou ke známým na chalupu.

Bax našel domov v Noutonicích.

Káťa

kříženec, fena, asi 7 týdnů. Je to hravé a velice roztomilé štěndo. Bude vhodná i do bytu. Předpokládaná velikost v dospělosti je 8 kg.

Káťa našla domov v Pátku u Poběbrad.

Škubánek

kříženec, pes, asi 7 týdnů, nejspíš sourozenec Káti. Byl nalezen hned druhý den po Kátě.Velikost v dospělosti také asi 8 kg.

Škubánek našel domov na Praze 10.

Agar

německý boxer, pes, asi 9 let. Do útulku ho dovezla slečna, která ho viděla zmateně pobíhat u dálnice. Na krku má kožený obojek se známkou z Prahy 1. Majitele se však nepodařilo zjistit, adresa na úřadě byla špatná. Agar hodně špatně vidí, na jedno oko je zřejmně úplně slepý. K lidem je důvěřivý a kotec také snáší v pohodě. Přišel čistý, jen lehce pohublý. Asi se netoulá moc dlouho. Vzal si ho jeho majitel.

Obrazek

Leda

fena, do 1 roka, vezme si potravu z ruky, ráda by se k člověku přiblížila, ale strach jí to zatím nedovoluje. Má zájem si hrát a projevuje spíš jako nedůvěřivé štěně. Je velice temperamentní a hravá, ale pohlazení se zatím vyhýbá. Pokud jste si ji vyhlédli k adopci, bylo by dobré, kdybyste se podíleli na jejím ochočování již v útulku a alespoň párkát za ní přijeli, aby měla možnost si na vás zvyknout.

Leda našla domov ve Staré Pace.

Obrazek

Marve

husky, pes, asi 8 let, nezapře v sobě severského psa, zima mu nevadí a miluje dloooouhé procházky....nalezen u Nelahozevsi, je hubený asi se toulal dlouho. Nálezce ho měl 2dny doma, ale nesedl si s jejich psem. V bytě čistotný! Měl na sobe černý kožený obojek s kovovými tlapkami. Potřebuje hodně pohybu, dobrý plot nebo kotec a být bezpečně odstíněn od drůbeže.

Marve našel domov v Kralupech.

Ben

od majitele, kříženec německého ovčáka, je mohutný, 10 měsíců, temperamentní pejsek, který potřebuje dostatek pohybu. Vhodný pro sportovně založené lidi. Beníček se postal do útulku od majitelky, která si ho pořídila jako štěně coby hlídače. Vzhledem ke svému věku však nebyla schopna ho vychovávat. Ben miluje volnost, protože doma byl téměř stále uvázaný. Potřebuje dostatek pohybu, výcvik a lásku člověka. Je vhodný na zahradu. Pokud se mu budete věnovat, bude dobrý ochránce i společník.

Ben našel domov v Kostelci.

Obrazek

Taminka

fena, asi 3 roky, kastrovaná, jenejodvážnější ze všech sedmi fenek. Jako první se nechala pochovat a dnes si občas přijde i pro pohlazení. Nyní už bez problémů se sebou nechá manipulovat.   Taminka se nechá v klidu každý den ošetřit oči a v pohodě polyká prášečky. Trpí totiž vrozenou degenerací žvýkacích svalů, léčíme jí anaboliky.

Taminka našla domov v Šeberově.

Lister

kříženec, 10 měsíců, pes. Matka je německý ovčák, otec kříženec. Velikost menší německý ovčák, dlouhosrstý, černý. Lister je temperamentní a zvídavý pejsek, k lidem důvěřivý. Do útulku se dostal od majitele, protože na něj nemá dostatek času ani prostoru v bytě. Vyrostl trochu víc než páníček předpokládal. Lister bude spokojený u sportovně založených mladších lidí nebo v domku se zahrádkou. K ostatním psům je nekonfliktní, ale na útulku je krátce a moc psích kamarádů zatím nepoznal.

Lister našel domov ve Slatiny u Kralup.

Mája

kříženka německého ovčáka a zřejmě dobrmana, asi 6 měsíců - nalezena ve Zlončicích. Je vyhublá, na vodítku umí, ale je nejistá. Potřebuje hodného člověka, který se jí bude věnovat. V maringotce hned obsadila židli :), tak by mohla jít i do bytu. Je chytrá a velmi učenlivá, přijde na zavolání.

Mája odešla k mladé rodině do Kralup.

Teri

foxteriér, pes, 6 let. Terísek je přítulný, klidný a přizpůsobivý pejsek. Se psy zcela nekonfliktní. K nám však přišel dost zanedbaný. Má přerostlé drápy, srst plnou blešek, u ocasu vydrbanou srst - má alergii na bleší kousnutí, zanedbané zuby i uši. Jsou to všechno jen kosmetické nedostatky, které zvládneme rychle odstranit. Na vás už bude čekat jako fešák. Vyzvedl si ho jeho majitel z Nelahozevsi.